Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Grzyby


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
a macie tu jakies halucyny? :razz:

miron albo masz zły dzień, bo to już któryś post totalnie bez sensu, albo starasz się nabijać licznik :???:

Postaraj się już tego nie robić :!:

A w temacie: zbiory super, zazdroszczę Wam. Też bym poszła na grzyby, ale kto mi niejadalne poprzebiera? z resztą przypuszczam, że 80% byłoby do wyrzucenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się już tego nie robić

Ślicznie i politycznie Madi, gratuluję opanowania :cool:

A grzybki .... leciałem dziś na drugi koniec zakładu, na skróty, przez sosenki i brzózki. Jakie śliczne kozacki sobie rosły, takie czerwone, zdrowiutkie. A podgrzybków całe armie. Niestety, nie miałem czasu i do czego je zapakować ... w marynarce jakiś cymbał zaszył kieszenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

Postaraj się już tego nie robić

Ślicznie i politycznie Madi, gratuluję opanowania :cool:

Dzięki Mistrzu :mrgreen: (wiadomo o co chodzi).

A grzybki .... leciałem dziś na drugi koniec zakładu, na skróty, przez sosenki i brzózki. Jakie śliczne kozacki sobie rosły, takie czerwone, zdrowiutkie.

No właśnie moja mama (młoda wiekiem) zasuwa za zakład mego ojczulka, tego nowego :mrgreen:, no i właśnie za tym zakładem jest lasek brzózek, dość spory. Cóż ona stamtąd natargała :shock: Niemniej jednak to raczej końcówka wypraw, ponieważ cała ekipa budowlańców skupia się no kobiecinie zbierającej grzyby, a nie na budowie nowej hali :lol:

Niestety, nie miałem czasu i do czego je zapakować ... w marynarce jakiś cymbał zaszył kieszenie :lol:

Egzaminy, ściągi jakieś czy co :?::shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Polska to to chyba nie jest

Chyba tak jak piszesz trini, faktem jest, że grzybów u nas teraz masa (i bardzo dobrze), ale tak nawet na targu w "Ciciborach" nie są eksponowane i sprzedawane (naszczęście).

Na poważnie - wysyp grzybów trwa nadal, nic tylko zbierać, potem smażyć, suszyć albo przetwarzać w inny sposób, do następnego sezonu jak znlazł (bez ponoszenia dodatkowych kosztów) - ogólnie palce lizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie - wysyp grzybów trwa nadal, nic tylko zbierać, potem smażyć, suszyć albo przetwarzać w inny sposób, do następnego sezonu jak znlazł (bez ponoszenia dodatkowych kosztów)

I nie trzeba mieć żadnej karty grzybiarza czy coś takiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Poprostu tam gdzie wejdziesz masz kilogramy prawdziwków.

Czarnobyl czy co?

To zakładaj interes i transportuj do skupów - jak u mnie gdzie prawdziwek - tzn 1kg - 18zł. :lol:

Byłbyś milionerem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standard :D z tym, że jak żyje nie widziałem tyle ludzi na grzybach normalnie jak na targu :D

Nie przeszkodziło mi to w uzbieraniu pełnego wiaderka ;) podobnie jak tata i mama ;)

Kurde o 8 to już większość pojechałą do domu :D a ja dopieo o 7,10 bylem na miejscu ;D

Jedyny las w którym są borowiki... W sosnowcach nie ma gdzie zawsze zbierałem. Tylko w buczynach i na dodatek tylko w ograniczonym miejscu ;) pójdziesz głębiej w las i nie znajdzie sie ani jednego a las jest takkk duzy ze szok ;).

W jednym miejscu dziś 20 razem z ojcem ;P

I teraz znowu do weekendu (szkoła) ;) ;) ;)

Za tydzień sie zrewanżuje szczupakowi zerwanemu... i wstane skoro świt i pojade na grzyby ;)

Pozdrawiam Krzyś ;)

ps. jakby tak wziąść borowiki od tych wszystkich ludzi to by było tyle co na tym zdjęciu tam wyżej :D xD xD xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Czy ktos juz rozpoczal sezon grzybowy 2008 ??? Pojawily sie grzyby??? jak wyglada to w Waszych rejonach Polski???

Ja jeszcze nie bylem ale przymierzam sie do zwiedzenia lasow zielonogorskich lub cos w okolicy milicza jeux wiesz cos w temacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.