Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Powtórka z dyskusji, czyli co z kolejnym zlotem Haczyka?


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brawo Anka!

Przyznam, ze agrogawlik podoba mi się o wiele bardziej niż jawita. Kiedy przeczytałem regulamin łowiska jawita włos zjeżył mi się na głowie :shock:

Lista Zlotowa:

1. Tomek1 + Ola +Agatka + Krzyś - od 15-19.08 (?)

1. Tomek1 + Ola +Agatka + Krzyś - od 15-19.08 (?)

2. Kuba + Gre prawdopodobnie 15-19.08

Pozdrówki

P.s. Nie ociągać się ludziska, bo pachnie mi dobrą zabawą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uuuf :D

Brawo Anka!

Taaa.... :roll:

:lol:

A to listę robimy? No dobra :mrgreen:

1. Tomek1 + Ola +Agatka + Krzyś - od 15-19.08 (?)

2. Kuba + Gre prawdopodobnie 15-19.08

3. Trini + Mozambikanin + Paulina 15-19.08

Może nawet wreszcie coś złowimy

No po 7 latach coś by wypadało, bo wychodzi na to że z nas wędkarze jak z koziego ogona waltornia :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Ile to już lat minęło od ostatniej wspolnej zasiadki? Czyżby ... 3 ? !!!

Ja też niezmiernie się cieszę Tomku na nasze spotkanie i wypoczynek. Fajnie będzie popatrzeć jak dzieciaki podrosły w tym czasie. Mam nadzieję, że nocne zasiadki są tam dozwolone. :wink:

Może nawet wreszcie coś złowimy

Proponuję, żebyśmydla odmiany wrzucili to coś na grilla, w towarzystwie innych specjałów.

Integracja jest efektywniejsza przy pełnym stole :mrgreen:

O kieliszkach nawet nie piszę, bo kto o zdrowych zmysłach zawraca sobie nimi głowę na zlocie :mrgreen:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już lat minęło od ostatniej wspolnej zasiadki? Czyżby ... 3 ? !!!

Czas leci...

Proponuję, żebyśmydla odmiany wrzucili to coś na grilla, w towarzystwie innych specjałów.

Łowisko komercyjne więc przypuszczam, że ze złowieniem karpika na grilla nie będzie większych problemów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu tylko nie karpia :mrgreen: Znaczy łowić lubię, jeść nie ;)

Drapieżnika jakiegoś poproszę, karp mi się tranem odbija :lol:

Ale to cooo... Jedziemy ino w 3 rodziny plus Tomik na chwilę? :cool:

Ktoś jeszcze chętny w ogóle?

I tak w ogóle to mi przypomina że Krzysia jeszcze nie poznaliśmy :) Tomik chyba rodziny nie zabiera z tego co się zorientowałam...

Wielu haczykowców ma blisko - a w sumie nikt się nie odzywa, nie podoba mi się to :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini, to będzie bardzo duży staw aż branie kopary jest nie opłacalne lol może do lipca się wyrobimy ;D na zlocie pewnie kiedyś się pokaże, ale jak będzie na dolnym śląsku :) tymczasem, życzę Wam dobrej zabawy i małego kaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu tylko nie karpia :mrgreen: Znaczy łowić lubię, jeść nie ;)

Drapieżnika jakiegoś poproszę, karp mi się tranem odbija :lol:

Mało wiesz dziołcha :mrgreen: Ty złowisz takiego ze 3 kilo a ja Ci spreparuję i okadzę :twisted::cool:

P.S. Drapieżnik na grilla to lekka profanacja i nieporozumienie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo - po Waszych leszczach w zalewie to jestem w stanie uwierzyć we wszystko :mrgreen:

A'propos - usiłowałam zrobić takie - no niestety ale poległam. To - nie - to!

Zapisuję się do Oli na szkolenie na zlocie :cool:

Mam nadzieję, że będzie na czym się szkolić - wiadra już zaczynam zbierać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no raz, ale wylądowałem w szpitalu :D spoko szczepionka jest w drodze wejdzie na rynek w ciągu 2 lat :) chyba się ze mnie mięsiarz wtedy zrobi ;) tak czy siak ja jeden z Was wszystkich chyba wiem co to prawdziwe wędkarstwo nie z przeznaczeniem na patelnie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo - po Waszych leszczach w zalewie to jestem w stanie uwierzyć we wszystko :mrgreen:

A'propos - usiłowałam zrobić takie - no niestety ale poległam. To - nie - to!

Zapisuję się do Oli na szkolenie na zlocie :cool:

Inna sprawa, że tamte leszcze i śledzie pochodziły z Bałtyku :wink: Właściwie tylko na wczasach miewamy takie pomysły żeby bawić się w przyrządzanie ryb na takie sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że tamte leszcze i śledzie pochodziły z Bałtyku Właściwie tylko na wczasach miewamy takie pomysły żeby bawić się w przyrządzanie ryb na takie sposoby.

Zlot to w sumie też pewnego rodzaju wczasy :D

Wiem, wiem że z morza to inne... Może dlatego nie wyszły takie jak powinny, ale spróbować można :)

Tomek1 denerwuj mnie więcej

Spoko za dwa lata sobie odbijesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dużej wody szukacie ale w mojej okolicy jest coś takiego: WODNE ELDORADO :arrow:http://www.wodne-eldorado.pl/lowisko-wedkarskie

Byłem tam, nawet jest miło... Wielkich ryb nie ma (karp max 5kg), zbiornik ma 1.3ha więc wielki nie jest.

Brań jest sporo, ryba jest świetnej kondycji - przy braniu karpia 1.5kg ma się wrażenie jakby miał ze 4kg (pięknie walczą).

No i nie wiem, czy mają tam jakieś pokoje do wynajęcia.... jak nie mają to na pewno z tym pomogą. ;-)

Ewentualnie Złote Stawy: http://zlotestawy.pl/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote Stawy to miejsce tylko na 17 osób, a Eldorado nie ma noclegów, takich łowisk są setki - nie chodzi o to żeby szukać noclegów dodatkowo tylko o kompleksową obsługę, ale dzięki.

Zainteresowani - zerknijcie na to... http://www.agroszczupak.tp1.pl/index.php

Niestety to Kaszuby, ale jeszcze nie morze, wygląda też przyzwoicie, zgodnie z opisem na stronie cena 40 pln - ale przy grupach do negocjacji...

Jak za bardzo na północ to szukam dalej, jak OK - to dzwonię wypytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.