Skocz do zawartości
tokarex pontony

Tylko Humor - czyli dowcipy i kawały...


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Oto film w którym człowiek nabija się z tych co nadmiernie spuszczają się nad swoim sprzętem.Musi taki mieć kij czy młynek z najlepszego węgla,młynek duraluminium itp itd. Zapomina się często o rzeczy najważniejszej: sprzęt ryby nie łowi tylko człowiek!

Są wędkarze dookoła nas ,na forum haczyk również co nie mają markowego,drogiego ,na zamówienie robionego sprzętu a piękne rybki łowią.

Nie powiem ,że nie lubię dobrego sprzętu,lubię ale nie do przesady.Różnej maści "kolekcjonerów" wędkarskich coraz więcej...

Kija czy młynek traktuje taki osobnik lepiej niż własne dziecko,matkę czy żonę...Opowiada o sprzęcie że cho cho.Takich co traktują auta lepiej niż bliskich znam wielu od dawna,wędkarskich zbieraczy poznaję od niedawna.

Wędkarscy celebryci to przytyk do nich i nie tylko.

Oto link:

http://www.smog.pl/wedkarstwo-tutaj-rozmiar-sie-liczy-43816/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Dla mnie rewelacja :cool:

Marian jest mistrzem. Śledzę wszystkie jego filmy. W ogóle od dłuższego czasu więcej czasu poświęcam na oglądanie Youtube niż telewizji. Nie tylko rozrywki, ale też "poważniejszych" tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Siostra Przełożona, udając się na poranne modlitwy, minęła po drodze dwie młode zakonnice, które właśnie z porannych modlitw wracały. Mijając, pozdrowiła je:

- Dzień dobry dziewczęta, niech Bóg będzie z wami.

- Dzień dobry Siostro Przełożona, Bóg z tobą.

Kiedy młódki oddalały się, Siostra Przełożona usłyszała, jak jedna z nich mówi:

- Chyba wstała ze złej strony łóżka.

Zaskoczyło to Siostrę Przełożoną, ale zdecydowała się nie zgłębiać tematu, poszła dalej. Idąc korytarzem, spotkała dwie siostry, które nauczały już w klasztorze od kilku lat. Po wymianie powitań (Dzień dobry, Bóg z wami...) Siostra Przełożona znowu odchodząc usłyszała, jak jedna mówi do drugiej:

- Siostra Przełożona chyba wstała dziś nie z tej strony łóżka.

Zmieszana Siostra Przełożona zaczęła się zastanawiać, czy może mówiła opryskliwie albo jej spojrzenie było nie takie jak powinno... Rozmyślając tak, podążała do kaplicy. Wtedy na schodach ujrzała Siostrę Marię, lekko przygłuchą, najstarszą zakonnicę w klasztorze. Siostra Maria pomalutku, schodek po schodku, wchodziła na góre. Siostra Przełożona miała dużo czasu, aby uśmiechnąć się i wyglądać na szczęśliwą podczas pozdrawiania Siostry Marii.

- Siostro Mario, cieszę się, że cię widzę w ten piękny poranek. Będę się modliła do Boga, abyś miała dziś piękny dzień!

- Witam cię, Siostro Przełożona, i dziękuję. Widzę, że wstałaś dziś ze złej strony łóżka.

To stwierdzenie powaliło Siostrę Przełożoną na kolana.

- Siostro Mario, co ja takiego zrobiłam? Staram się być miła, a już trzeci raz dzisiaj słyszę, że wstałam nie tą stroną łóżka.

Siostra Maria zatrzymała się, spojrzała Siostrze Przełożonej w oczy i rzekła:

- Och, nie bierz tego do siebie, po prostu włożyłaś pantofle Ojca Michała.

długie ale dobre! dzięki :) rotfl

nie wiem czy było:

Blondynka do brunetki w pracowni chemicznej

"co robisz?"

"ekstrahuje."

"Ty, to zrób mi ze dwa!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.