Skocz do zawartości
tokarex pontony

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Guns N'Roses to jest to ! :roll:

No !!!

November Rain, Patience już znalazłam, jeszcze kilka antyków, do których z przyjemnością się wraca :mrgreen:

Mały edit: właśnie dostałam OPR za Aerosmith :shock: Z reguły nie biję, ale..... :twisted:

Youtube górą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
jak sie ściąga z YouTube klipy??

Możliwości jest wiele, np.

1) znajdź folder 'cache' przeglądarki, przed wejściem na youtube musisz go opróżnić, potem trzeba odszukać plik z rozszerzeniem .flv. Plik odtwarzasz programem FLV Player.

2) jak masz firefoxa ściągnij wtyczkę "Web Video Downloader".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malzonka "pofrunela" do Polski wiec pewnie jutro wieczorem "wyskocze" gdzies do Pubu i przy Guinnesie poslucham tym podobnych "kawalkow":

http://ie.youtube.com/watch?v=zrwqLhhsMEU&feature=related

http://ie.youtube.com/watch?v=l-JAP7Kf1cI&feature=related

Oczywiscie w wykonaniu "lokalnym" ,ale daje slowo ze w Pubie ,przy piwku" taka muza" pasuje jak ulal :smile:Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że taka muzyka nie jest zbyt popularna w polsce...Bo naprawde mozna miło spędzić czas

Jesli porownac "Ich" do "Nas" to wydaje mnie sie ze 'Oni" sa bardziej "muzyczni",czyli jesli chca sobie pospiewac to...robia to :!:.W sklepie ,w pracy ,na ulicy i nikt nie robi zdziwionej miny.Wiadomo jak bylo by u Nas :!:."Nalykany" albo wariat :smile:.Do tego kochaja swoja "muze' i sa z niej dumni. U Nas z kolei wiadomo jaki jest stosunek do polskiej muzyki ludowej-WIOCHA :!:.Ale jest i plus na Nasza korzysc-jestesmy bardziej "temperamentni" :smile:.Oni w pubach nie tancza-My po paru piwach "wirujemy" jak zawodowcy :!:.Troszke ich to dziwilo(oni jedynie przytupuja lub klaszcza)ale uznali ze skoro tak Nas "ponosi"-to jest ok :smile:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
A z jakich filmow Wy lubicie muzyke :?:

co do soundtrack-ów to najbardziej lubię z twin peaks (mimo, że to serial). co do innych to najczęściej w całym soundtrcku jest jedna 2 dobre piosenki, a reszta to wypełniacze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że prawie każdy przechodzi fazę na te zespoły.....

I tutaj się zgadzam w 100% ;)

a później różnie to bywa

Ale duża część ludzi zostaje przy tych zespolach.

I to jest najlepszym przykładem jest to, że te piosenki są wciąż "żywe"!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znacie jakis dobry i łatwy w obsłudze program do zmniejszania objetosci piosenek :?: chodzi mi o to żeby np. z 7 mb utworu powstał mniejszy np. 3 czy 4 mb. Dobrze by było zeby utwór az tak mocno nie tracił na jakosci. Mam na kompie 3gp converter ale nie wiem jak to sie nim robi :oops: pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav91,

zawsze jest tak, że zmniejszając obiętość utworu tracisz na jakości.....spłaszczasz go.

a co do zmniejszania obiętości to każdy konwerter z adio na mp3 się nadaje.... tyle że najczęściej gotowe mp3 są pewnym kompromisem między jakością a rozmiarem więc nie wiem czy jest sens to zmieniać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.