Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Heh no faktycznie cos tu sami metale.

Ja sie wychowałem na Nirvanie + Metallica i Iron Maiden :cool: aczkolwiek słycham tylko jednej płyty i to na okrągło i mi sie nei nudzi "X Factor" Nie wiem czy kojarzycie to był album z innym wokalista. Ale ok :)

Tak wogole to słucham prawie wszystkiego - od Heavy Metalu - po Klasyczna"

Nie ważne czy to Blues Jazz czy trance jak mi cos sie spodoba to słucham.

Ale jak Impreza to głownie wszelkie odmainy House`u - szczególnie latino i wogole ostatnio latynoskie rytmy mnie krecą.

I Massive Attack - jak chce cos spokojnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość bogdan39

No moze zeby uscislic moje wyznania to chetnie słucha :wink: m greckiej muzyki ludowej.

Marka Grechuty czy wiwaldiego.

Tego ostatniego najlepiej na pełnym fulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od lat jestem fanem Republiki. Poza tym słucham każdej dobrej muzyki od popu przez jaaz do metalu

ale tego

uplifting trance, progressive trance
na razie nie skuszę się posłuchać. Boję się że jest jak dla mnie za bardzo melodyjne :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze jedziesz na koksie
Nie, raczej kupuje węgiel kamienny. :wink::lol::lol::lol:

Ale mam wrażenie że ci co głośno krzyczą ża tylko trance albo inne dziwne cudo to tak naprawde słuchją tego na prywatkach i innych imprezach a w domu do poduchy to mandaryna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam wrażenie że ci co głośno krzyczą ża tylko trance albo inne dziwne cudo to tak naprawde słuchją tego na prywatkach i innych imprezach a w domu do poduchy to mandaryna :mrgreen:

Mylisz sie :cool: Znam sporo takich osob i nikt nie ma Mandaryny na kompie w postaci mp3 no chyba ze jakis remix albo jej rozbierane zdjecia :wink::lol:

Raczej ci co glosno krzycza tylko techno sluchaja Mandaryny :lol: wiele osob uwaza ze techno juz sie nie dzieli a sa w duzym bledzie :smile:

A co do muzyki to sam slucham roznej muzy w zaleznosci od nastroju

Choc jesli cos na impreze to obecnie najlepiej bawi mi sie przy "czarnej muzie" + polski hip hop a co :cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wychowałem na Nirvanie

Taaaaaaaaaa, dobre stare klimaty do tego dodałbym jeszcze REM i Perl Jam a z "cięższych" Panterę i Sepulturę no i nie zapmnijmy o polskich zespołach Kult, Ilusion, Flap Jack, Acid Drinkers itd. a i za[pomniałem jeszcze o Podrygi - znaczy się The Prodigy :mrgreen: a z techno to podcodzi mi abient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Bartosz

Jeszcze ja się nie wypowiedziałem na temat muzyki (temat jakoś przebrnął niezauważony przeze mnie :cool: ). No więc co tu dużo mówić? Chłopaki mają rację mówiąc o połączeniu heavy i ciszy nad wodą. Jestem kolejnym przykładem! :mrgreen: Dodam jeszcze od siebie, że jeszcze 2 lata temu też miałem długie pióra i grałem właśnie Iron Maiden, Metallice i Judast Priest. Ponadto jeszcze conieco z Hammerfall i Ed Guy`a. To mój ulubiony gatunek muzyki. Oprócz tego słucham jeszcze Aerosmith i Scorpions i paru polskich legend, w tym Perfekt, Lady Pank, Dżem i pare innych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To jeszcze ja podam swoje preferencje:

- The Prodigy (w starym składzie, a nie solowe dzieła Maxima), czarna muzyka - od Teddy Pendergrass'a i Marvina Gaye'a po Kurupta i Norah Jones (z wyłączeniem polskich wykonawców), Mogwai, Everlast, Guns'N'Roses (po wsze czasy), Nirvana, Creed, Tina Turner i wiele(u) innych, nie będę zanudzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

widze ze tu same heavy meschi :PP ja tam chyba przeciwienstwo heavy metalu :) hip-hop i ewentualnie techno :)) z hip-hopo to 50-cent eminem verba mezo i slucham czasem timberlaka give it to me xd ---- tytuł piosneki tak czytalem posty to malo kto slucha hip-hopu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepły po pierwsze ty ty zwyzywałeś ludzi którzy słuchają innej muzyki niż ty. poza tym widzę, że długo tu nie posiedzisz patrząc na tak krótki staż na tym forum i ilości ostrzeżeń

(zdaje sobie sprawę, że ten post będzie usunięty :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to oni zaczeli i skasowali ten post zeby WSZystko na mnie spadlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale jak chcecie mnie wywalic to zróbcie to odrazu!!! moge jeszcze inne forum jakies poszukac albo w ostatecznosci swoje zalozyc co nie bedzie jakiegos rasizmu na temat jakies kto slucha muzyki.

proponuje zamknac ten temat bo na kazdych forach sie kluca i wiekszosc ludzi odchodzi.

co do ostrzerzen to zapomnialem przeczytac regulamin :oops::oops: ale juz to nadrobilem i postaram sie zebym wiecej nie dostawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.