Skocz do zawartości
tokarex pontony

Haczyk.pl na facebooku


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co tam chodzi, nie wiem jak to działa, nie wiem po co to komu? :razz::wink: ...ale jakby ktoś chciał dołączyć do haczyka na facebooku to zapraszam:

http://www.facebook.com/pages/haczykpl/413223848694033

Przy okazji mile widziane od wtajemniczonych jakieś wskazówki jak tą stronę haczyk.pl na facebooku na początku ogarnąć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zawsze można narysować rybkę wrzucić do PS, dodać czcionkę ( nie wiem jaka jest w oryginale, dlatego obrabialem w ps ) dodać ładne zdjęcie pod logo ( mamy wkońcu, piękne zdjęcia z nad wody nie ? :D ) i loyaut gotowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak wrzucisz foto to masz możliwość dodania tagów geo. Jeśli zdjęcie zostało zrobione przez aparat/telefon z gpsem to automatycznie te informacje znajduja sie w EXIF :) i pokazuje na mapie gdzie zdjęcie zostało zrobione, wiec moznaby stworzyc taką baze łowisk na mapce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy na fejsie powinno się pisać osobowo jako haczyk.pl

dla mnie w zasadzie też - no to pewnie sprzęt gromadzisz teraz? Jakieś plany co do zakupów?

To trochę jest niekonsekwentne.

Sezon dla haczyka zaczyna się od maja?? Przepraszam ale to jest bez sensu...

haczyk.pl to portal, społeczność itp... na funpage'u nie ma haczyk.pl-Tomik lub haczyk.pl-Trini...

Dla zainteresowanych mogę pokazać jak się prowadzi funpage np firm... na PW.

Można było napisać: tak późno? Haczykowcy jak to było u Was? Kiedy rozpoczęliście/rozpoczniecie połowy w tym roku?

to by prowokowało (może) poruszenie reszty Ekipy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Wiadomo że za "haczyk.pl" na FB siedzi jakaś tam osoba, nie ważne kto. Na wszystkich firmowych stronach tak jest, a czepianie się drobiazgów w rodzaju tego jak powyżej to szukanie dziury w całym.

A facebookowy profil to tylko dodatek do forum, bo wiadomo, że na forum dzieje się najwięcej.

Nie wiem skąd masz parcie takie żeby koniecznie "pokazać" jak to się robi. Prowadziłam przez rok z powodzeniem oficjalny profil Jeziora Zegrzyńskiego i tam właśnie tak było, nikomu nie przeszkadzały takie pierdółki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy.

W takich "pierdółkach" widać profesjonalne wykonywanie zadania i odpowiednie podejście do roli.

Funpage promuje portal a nie osobę. Skoro jest dodatkiem to po co w ogóle jest założony - chyba w zamiarze miał promować portal?

Diabeł tkwi w szczegółach więc czepianie się szczegółów wynika z troski o właściwe postrzeganie przez użytkowników Funpage'u=Portalu.

Ktoś takie decyzje podjął więc życzę powodzenia. :wink:

Nie zamierzam się tu mądrować, przemawia przeze mnie jedynie zdrowy rozsądek, pewne doświadczenia zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na facebooku sporo się dzieje - zapraszam biorących udział w konkursie haczykowców do sprawdzenia czy czasem nie wygrali nagrody w konkursie który właśnie się skończył :)

A już na horyzoncie kolejny konkurs dla tych którzy mają przynajmniej jedną prawą rękę ;) - jednym słowem dłubacze woblerkowi bądźcie zwarci i gotowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.