Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pytanie dot. warunków łowienia na łowisku Sobięcin/Wałbrzych


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do łowiących na tamtejszym łowisku, jak wygląda sytuacja w tym sezonie, dokładnie chodzi mi o koszt i godziny otwarcia. Jakoś nie mogę się zebrać do zrobienia Karty, do tego w chwili obecnej nie bardzo kasa jest na opłaty a chciał bym się wybrać gdzieś nad wodę.

Z góry dzięki!

---

przy okazji chcę przeprosić Admina/Moda za założenie wątku w złym dziale, szukałem działu Łowiska, wiedziałem że gdzieś jest, ale nie wiem dlaczego je przeoczyłem. Chwilowa ślepota. Zobowiązuję się do poprawy! Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

W ostatni weekend odwiedziłem to łowisko i już wszystko wiem (prawie wszystko), więc odpowiem sobie oraz dla innych ewentualnych zainteresowanych. Co do godzin to standardowo od rana do wieczora w weekendy, nie orientowałem się jak w tygodniu to wygląda, w poniedziałki bodajże od 14.

Co do cen - 2zł za godzinę, osoba towarzysząca wstęp 2zł za cały dzień. Mają też jakiś program lojalnościowy - każda godzina to punkt, za punkty później można darmowe godziny łowienia mieć.

Oczywiście złowione ryby można kupić za wyjątkiem okazów, wg informacji karpi powyżej 4kg nie sprzedają. A są tam spore sztuki.

Ogólnie polecam, jeśli ktoś chce od czasu do czasu wyskoczyć nad wodę, choć w pogodne dni może być ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Parę razy byłem na tej zbiorniku. Ale trudno powiedzieć żeby to był staw,bo są to dwa betonowe zbiorniki przedzielone betonową groblą,przeciwpozarowe po starej koksowni. Oceniam ze  50-130 m

Pływają tam dość ładne karpie,amury a największe to ponoć ponad 20 kg,chociaż takich nie widziałem. Największego jakiego mi się udało wyciągnąć to około 14 kg.

Zaglądałem tam jak nie miałem czasu na dłuzsze zasiadki.Tyle że wędkowanie bez emocji,bo ryba niema gdzie uciec,czy też czymś nas zaskoczyć.

Ale do treningu lub pobawienia się na spławik to polecam.

głębokość wody waha się od 160-180 cm przy końcu zbiornika.

Pare fotek.

 

DSC_1105.jpg

DSC_1111.jpg

DSC_1284.jpg

DSC_1114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.