Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co się z tymi ludźmi dzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

to jest nasze kochane SOPLICOWO właśnie - europejski zaścianek, nawet na wakacjach za granica wstyd jest przebywać z Polakami, [...] z grubymi karkami moga wszystko i mają w dupie zakazy, podobnie jak z jazda na quadach w lesie - jak go złapią to bezczelnie poprosi od razu o wypisanie 10 mandatów z góry bo i tak bedzie jeżdził - stać mnie A CO !!

dopóki te wieśniaki nie będą miały przeświadczenia o swoim wieśniactwie (podobnego do tego ze jak sie przyklei gówno do adidasa to nie jest to cool tylko jest to jest wieś i tyle) to nic sie nie zmieni.

Niestety tego nas uczy nie szkoła, nie praca i nie prawo tylko RODZICE !!! Burak zawsze pozostanie burakiem i przekaże tą "skazę genetyczno - społeczną" na dalsze pokolenia. Dlatego uwazam ze jedynie konfiskata mienia u nas moze rozwiązać problem - tak jak w przypadku kłusownictwa. Mamy takie Soplicowo ze ratuje nas tylko ostry ZAMORDYZM a nie żadne upomnienia, grożenia pałką, straż wiejska i mandaciki typu 100 złotych.

dzwonić na Policje za każdym razem, nie wdawać sie w dyskusje ani potyczki bo to nie ma sensu, głupi Cie sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem ZAWSZE. JAk Ci puszcza zawory i pacniesz pacana w morde to tatuś mu załatwi adwokata i Cie puści z torbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
Witam.Macie racje chłopaki ze tylko dzwonić az do bolu i wtedy pewnie przyjadą dla świętego spokoju.Ostatni no 2 tyg temu bylem na noc od strony hotelu to wariaty po przeciwnej stronie na tych piachach jeździli skuterami do 2 w nocy darli ryje do rana az świtało przez cala noc masakra jak ktoś tam namiot z rodzina rozbije. Porostu DEBILIZM BYDŁO I CHOŁOTA. My płacimy karty wędkarskie i nie ma gdzie w spokoju powędkować a oni skuterki zwodują i szaleją po całym zbiorniku. Ich już składki nie obowiązują bo podobno jest zakaz pływania. Aha chłopaki podajcie nr tel do służb w razie czego gdzie dzwonić. Dzieki.

http://sosnowiec.gazeta.pl/gazetasosnowiec/1,93867,12663995,Tragedia_nad_Pogoria__Linka_holownicza_zabila_34_latka.html

http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/artykul/1573201,dabrowa-gornicza-bedzin-tragiczny-wypadek-w-rejonie-pogorii,id,t.html

z ostatnich niusów wychodzi na to ze amatorów dzikiego nocnego rumakowania po P4 sprzętami 4x4 bedzie nieco mniej ( a przynajmniej jednego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa tym bardziej że osierocił dziecko.

Próbowaliście kiedyś łowić od tej strony co szaleją terenówkami chodzi mi dokładnie o to miejsce gdzie wjeżdża się obok wypożyczalni kładów na wprost tej skarpy, zjeżdżając w prawo można dojechać nad samą wodę i usiąść na którymś cyplu.

Są tam jakieś efekty?

Byłem tam kilka razy widywałem miejsca po zasiadkach resztki ognisk i jakieś śmieci ale nigdy nie spotkałem wędkującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
O ‎2012‎-‎07‎-‎24 o 14:21, Gość Anonymous napisał:

to jest nasze kochane SOPLICOWO właśnie - europejski zaścianek, nawet na wakacjach za granica wstyd jest przebywać z Polakami, [...] z grubymi karkami moga wszystko i mają w dupie zakazy, podobnie jak z jazda na quadach w lesie - jak go złapią to bezczelnie poprosi od razu o wypisanie 10 mandatów z góry bo i tak bedzie jeżdził - stać mnie A CO !!

dopóki te wieśniaki nie będą miały przeświadczenia o swoim wieśniactwie (podobnego do tego ze jak sie przyklei gówno do adidasa to nie jest to cool tylko jest to jest wieś i tyle) to nic sie nie zmieni.

Niestety tego nas uczy nie szkoła, nie praca i nie prawo tylko RODZICE !!! Burak zawsze pozostanie burakiem i przekaże tą "skazę genetyczno - społeczną" na dalsze pokolenia. Dlatego uwazam ze jedynie konfiskata mienia u nas moze rozwiązać problem - tak jak w przypadku kłusownictwa. Mamy takie Soplicowo ze ratuje nas tylko ostry ZAMORDYZM a nie żadne upomnienia, grożenia pałką, straż wiejska i mandaciki typu 100 złotych.

dzwonić na Policje za każdym razem, nie wdawać sie w dyskusje ani potyczki bo to nie ma sensu, głupi Cie sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem ZAWSZE. JAk Ci puszcza zawory i pacniesz pacana w morde to tatuś mu załatwi adwokata i Cie puści z torbami.

Jeżeli chodzi o skaze genetyczna to nasze geny zostały w Katyniu i pozostałych. To co zostało uciekło za granice. Reszta to swołocz pierwszej wiejskiej wody. Nie wiem jak tam dalej z zakazami ale to chyba już stara sprawa bo przy pomostach strzeżonych przystani same motorówki i jęczące skutery. Widziałem ostatnio Policję na swojej zwodowanej łodzi ale nie specjalnie ich obchodziły motorówki. Droga do kultury są kary. Wpływasz pod zakaz nie masz 25 tysiaków w portfelu i PA. Ale jak zamontują trochę fotoradarów czy zwiększą mandaty jaki jest zaraz krzyk , że tak nie można. Ja uważam, że można. jeżeli jest ograniczenie do 50km/h a ty jedziesz 100km/h to z premedytacja łamiesz przepis i powinni ci zabrać prawko na zawsze. Za jazdę bez uprawnień powinno się wsadzać do więzień a za każde przekroczone 10km/h powinno być przynajmniej 1000zł i wieś nareszcie nauczyłaby się jeździć. A co do tych [acanów z nad wody - smierć no cóż nie szkoda mi -przykro ale mi nie szkoda. Nad woda jest to samo. Nie wolno wywozić przynęt to Polak już wymyślił i widziałem już drony wynoszące przynęty na 500m !!! Przecież to nie wywózka tylko wylotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.