Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

ryby koło Chełma ???


bodzii1478

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Tak jak mówię, tutaj nie ma nawet co szukać :evil:

Ja właśnie wróciłem z Okuninki, w przerwach od roboty przy domu wyskoczyłem kilka razy na ryby, na feederka leszczy pewnie tak ze 30 sztuk takich po 25-30cm na glinkach a na Białym okonek na spinning, sporo ale nie większy niż 15cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Długi - w Chełmie nie ma glinek tylko są Glinianki - całe dzieciństwo nad nimi przesiedziałem :P Także nie wprowadzaj ludzi w błąd, Glinki są Włodawskie te koło Białego, a w Chełmie są Glinianki dwa zbiorniki, duży i mały zwany przez miejscowych "kopary" na którym jakiś czas temu zrobili ponoć jakieś "pstrągowo" - dokładnych info nie znam bo od jakiegoś czasu skreśliłem te bajora.

PS. W zasadzie to od strony bloków jest jeszcze trzecie takie małe oczko, ale tam chyba tylko kijanki pływają :D

Tak wracając do tematu blisko Chełma są jeszcze Żółtańce - dwa piękne zalewy, niestety oszpecone przez jakiegoś idiotę betonowymi stanowiskami dla wędkarzy... Jedynie od plaży chyba można siąść i normalnie poobcować z naturą, a nie betonem...

Blisko są jeszcze Parypse (jak się jedzie na Cyców) - niewiele mogę powiedzieć o tej wodzie bo byłem tam dosłownie ze dwa razy i bez efektów (bo drobnicy nie liczę).

Z drugiej strony Chełma macie "Dębowy Las" - (19km z Hrubieszowskiej), Puszcza - niedaleko Dębowego jakieś 24/25km no i Husynne - jakieś 30km na oko.

Jest jeszcze takie bajoro gdzieś koło wysypiska (albo kopalni kredy - nie pamiętam już dokładnie, może ktoś z forumowiczów wie dokładnie to powie) swego czasu znajomi jeździli tam na żywca z dobrymi efektami, ale podobno te szczupaki nie nadawały się do jedzenia z racji "czystości" wody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio że nie mogę edytować swojego postu skoro jeszcze nikt pod nim nie odpisał, ale dobra :P

Zapomniałem jeszcze o zbiorniku w Natalinie - zaraz za Kamieniem ok 10 km od Chełma. Podobnie jak chyba w przypadku Puszczy trzeba kupić zezwolenie w gminie, właśnie szukam info - wie ktoś ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.