Skocz do zawartości
tokarex pontony

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie oglądam mecz Polska - Serbia. W tym luźnym temacie chciałem Was zapytać, czy interesujecie się piłką nożną.. Czy macie ukochaną drużynę? Czy oglądacie od czesu do czasu mecze na stadionie? Czy kibicujecie naszej narodowej reprezentacji? Czy wreszcie wierzycie w to, że zakwalifikujemy się do finałów Mistrzostw Europy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Własnie oglądam mecz Polska - Serbia.

Ja oglądałem na rybach :cool::lol:

Grali jak nigdy zmarnowali szansę jak zwykle. Szkoda.

Czy wreszcie wierzycie w to, że zakwalifikujemy się do finałów Mistrzostw Europy??

Marne szanse, ale jeszcze mamy 12 meczy do końca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wreszcie wierzycie w to, że zakwalifikujemy się do finałów Mistrzostw Europy??

Zapomnij . Dwa mecze u siebie i mamy jeden punkcik . Pierwszy mecz z Finami to był koszmar o którym trzeba zapomnieć jak najszybciej . Z Serbami zagrali przez 70 minut nawet nieźle tak , że jest nadzieja na lepsze. W reprezentacji powinni grać piłkarze którzy są najlepsi w danej chwili a nie w poprzednim sezonie. Kto zagrał najlepiej ??? Debiutanci.

Piłkarze którzy padają po 25 minutach (Szymkowiak), przewracają sie o własne nogi (Mila), grzeją ławę w klubach w których grają (połowa reprezentacji) nie powinni być nawet powoływani do reprezentacji nie mówiąc o graniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse mamy, niezbyt duze ale sa. Po pierwsze Portugalia prawie na pewno zajmie pierwsze miejsce. Jesli chodzi o Finlandie to jest to teraz dobra druzyna. Sadze ze bedzie to najwiekszy rywal. Wczoraj remis z portugalia, fakt ze u siebie ale jednak punkt jest. Polacy poczynili pewien postep jesli chodzi o wczorajszy mecz, ale przeciwnik o wiele mniej wymagajacy. Moze jednak nowy trener zrobi cos z nasza druzyna. Jednak nie ma co sie ludzic ze w 2 tyg zrobi swietna druzyne. Nie moze przeciez wymienic wszystkich "starych" graczy od razu. No i w naszej grupie, kazdy moze z kazdym w zasadzie tracic punkty. Grupa trudna nie jest i jesli poprawimy sie a trenera mamy naprawde dobrego to szanse jednak sa. Trzeba miec nadzieje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że największymi rywalami w grupie opróćz portugali, są serbowie i belgowie. Drużyny te mają już za sobą występy w mistrzostwach świata i europy a mówiąc o Finlandii to nic nie osiągneła. Jeśli chodzi o wygraną z Polską to wykorzystali jedynie frajerskie błędy w obronie. Nie daje finom większych szans na awans. Skoro LEo Benchaker wprowadził taką drużyne jak Trynidad&Tobago do MŚ to wpowadzenie Polski do ME powinno być dla niego pestką :smile: a tak po za tym czy ktoś w swoim miejscu zamieszkania chodzi na mecze swojej drużyny albo jest związany z jakąś drużyną ?? :smile: Jeśli tak to w której jest lidze, jak wygląda oprawa i atmosfera na meczach.

pozdrawiam wszystkich sympatyków piłki nożnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro LEo Benchaker wprowadził taką drużyne jak Trynidad&Tobago do MŚ to wpowadzenie Polski do ME powinno być dla niego pestką

Narazie ta pestka to stała się trudnym orzechem do zgryzienia :cool: Ale z taką drużyną to dobrzebędzie jak w tych eliminacjach ostatniego miejsca nie zajmą :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskiej drużyny do Mistrzostw Europy nie wprowadzi nawet Chuck Norris niestety.

hahaha :lol::lol::lol::lol:

A co do naszej narodowej drużyny to trzeba mieć do niej dużo cierpliwości oczywiscie jak graja im kibicuje. Nawet wywieszałem im flage na mistrzostwach nie trwalo to dlugo ale jednak.

Kibicuje jeszcze swojej drużynie Wiśle Płock oczywiscie bez szalenstwa nie jestem na kazdym meczu bo kaske za bilet wole wydac na haczyk, gumy (do wedkowania i nie tylko) :cool: czy inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też coś nastuka...

piłkę nożną kocham podobnie jak siatkówka...niestety kontuzja kolana (zerwane więzadła krzyżowe) spowodowały że jako młody pilkarz żaden lekarz sportowy nie chciał mi dać zdolności i niestety zaprzestałem trenowania w klubie

dzisiaj czasami jeszcze kopie a może jak sie uda zaszaleje w AZSie

co do kibicowania reprezentacji stwierdzam że jak leci mecz wole zagrać w fife albo oglądać coś innego...o9d lat mają zero wyszkolenia, nie wkladają serca a wszędzie gdzie pojadą patrzą żeby zamiast grać to sie nażreć, pochlać i ..........reszta nie nadaje sie do napisania

kibicuje lechowi poznań bo jestem rodowitym poznaniakiem i manchesterowi united od 1996 roku wiec już jest rocznica:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłkę nożną kocham

Tak jak ja :cool: Gram aktualnie w piłkę 2x w tygodniu (raz na hali, raz na trawie w lokalnej lidze amatorskiej) a w zimie jeszcze dojdzie niedzielne spotkanie piłkarskie na hali ze starymi kumplami. :wink:

Trzeba się ruszać bo w pracy siedzę, na rybach siedzę a brzuszysko rośnie :lol:

Może na następnym zlocie haczyka jakiś meczyk rozegramy :?::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje jeszcze swojej drużynie Wiśle Płock oczywiscie bez szalenstwa

Pozdrawiam. :wink:

Ja kibicuję mojemu ulubionemu Górnikowi Zabrze. Trwa to już dość długo, zacząłem jeszcze za sprawą mojego ojca gdy Górnik był mistrzem Polski... :neutral: Teraz bywam niekiedy na stadionie, ale juz nie tak często jak kiedyś. A co do reprezentacji naszego kraju - jak zwykle - dopóki są szanse naiwnie wierzę.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Co sadzicie o dzisiejszym meczu z portugalią? Bo ja sie nie moge uspokoic :lol: . Chcialem juz cos napisac w przerwie ale nie chcialem zapaeszac. Taka gra daje duze nadzieje ze Polska jednak wejdzie do EURO. Od 20 minuty glos mi zaczal szwamkować i teraz musze wypic pare cherbatek :mrgreen: . Koncze juz pisanie bo brak mi slow. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był najlepszy mecz reprezentacji jaki widziałem w życiu
Dokładnie. Ja jestem w szoku. Nie rozumiem tylko, dlaczego nasi zawodowcy z takim zaangażowaniem nie grają w każdym meczu. Mam nadzieję, że w końcu uwierzyli w siebie i będą tak harować już we wszystkich spotkaniach.

Tak czy inaczej warto było wczoraj oglądać. Serce rośnie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko, dlaczego nasi zawodowcy z takim zaangażowaniem nie grają w każdym meczu. Mam nadzieję, że w końcu uwierzyli w siebie i będą tak harować już we wszystkich spotkaniach.

To w dużej mierze kwestia taktyki, ustawienia i zmotywowania zespołu. Trzeba dac Benhackerowi popracować w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko, dlaczego nasi zawodowcy z takim zaangażowaniem nie grają w każdym meczu
- bo polacy tak juz maja. Tylko w takich sytuacjach potrafia sie zmotywowac. Przykladem byla gra z niemcami. A jesli chodzi o portugalie to chyba lekko nas zlekcewazyli. Bardzo bałem sie Deco. O wiele bardziej niz bardzo nie lubienego przeze mnie Ronaldo. Ale sie udalo i to jest najwazniejsze. Mam nadzieje ze Leo poprowadzi nasz zespol do Euro....

Wobler masz racje :mrgreen: juz za 4 lata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że to Polska nie miał jakiejś niesamowitej formy tylko Portugalia grała bardzo słabo. Jednak złą gre rywali trzeba wykorzystać i to się udało naszej reprezentacji :smile: Według mnie duża w tym zasługa trenerskiej ręki Leo Benchakera. Od początku w niego wierzyłem nawet po słabych meczach z Danią czy Finlandią. Trenerowi trzeba dac czas, słynne polskie przysłowie brzmi nie odrazu kraków zbudowano. Najgorszym punktem polaków w tym meczu była słaba skuteczność, powinniśmy wygrać 4:0 a nie 2:1. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz piękny.... Następny za miesiąc prawda ?? Z kim gramy z Belgia ??

Niestety następny mecz reprezentacji będzie dopiero w nowym roku i to w marcu :sad:. Teraz z powodu tak dobrego meczu będzie strasznie się dłużylo oczekiwanie na pierwsze mecze eliminacji w 2007. Co innego jak by reprezentacja zagrała fatalnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym punktem polaków w tym meczu była słaba skuteczność, powinniśmy wygrać 4:0 a nie 2:1. pozdro

nie zgodze się z tobą ponieważ 50% skuteczności w piłce nażnej, to jest tak jak ty byś się wybrał na ryby i łapał 50% ze swojego pierwotnego założenia, ja byłbym wtedy zadowolony, a wiadomo że nigdy tak nie jest, trzeba się cieszyć tym co mamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.