Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Holik
i drogo 37 zł za bilet na sektor B
Pikniki tyle muszą płacić niestety. :twisted: Młyn płaci mało bo duzo daje od siebie :cool: No i oczywiście FC mają taniej :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Panie Holik, że w "młyn" to mogę iśc ale na koncercie. tutaj nie mam ochoty dostać po gembie, za to że sie nie drę ze wszystkimi !!??!! do tego bicie się między sobą ( kibicujesz tej samej drużynei do cholery!). Wole zapłacić trochę więcej ale obejrzec mecz w spokoju.

Powiedzcie mi czy to jest normalne że na 3 dni przed meczem reprezentacji, w mieście kandydującym do organizacji Ojro 2012, stadionie gdzie kibiece zwą się najlepszymi w kraju, jakiś idiota rzuca w bramkarza drużyny przeciwnej scyzorykiem !?

Bo moim zdaniem to totalne chamstwo, huligaństwo, brak rozumu i idiotyzm!

Po czym bramkarz oddaje przedmiot sędziemu, a cała trybuna krzyczy na niego :" konfident"

Jestem kibicem Wisły ale... w sumie żadne ale! Kibic przychodzi kibicować, a idioci i społęczni degeneraci robić bydło! przez nich już raz nas wykluczono z Europejskich rozgrywek.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Bo młyn jest po to żeby wspierać . Czy sektor B albo A wspiera? Duchowo może tak... Jest tak że jak chcesz coś wyłożyć od siebie to idziesz na młyn i wspierasz swoją drużyne całym sercem pokazując to. A po mordzie dostaje tylko ten(najczęsciej jednak wynosi sie go za bety) kto idzie na młyn nic tam nie wnoisząc. Poprostu zajmuje miejsce "młynowiczowi" :cool:

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW
Ja sie zaliczam do większości młyna która temu przyklaskuje!! Młyn to pokazał na niedawnym meczu . Nie chciano wpuścić kibiców przeciwnej drużyny - solidaryzacja. Poza tym co do tego scyzoryka... Może niewtajemniczeni tego nie wiedzą ale taki kibic potem jest wyłapywany lub sam sie zgłasza do Stowarzyszenia kibiców Wisły Kraków i wyciągane są w stosunku do niego konsekwencje. Przykładowa to np na własną ręke sprzątanie całego sektora po meczu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co na forum Wisły wypisują był "klasyczny" łomot 20 chłopa na jednego ( chociaz nie powiem dobrze mu zrobili), ale takiego delikwenta to do wiezenia wsadzic!. A powiedz mi prosze co to była za grupa osób co probowala wejsc z bramą na murawę? jakies 20 osób, wyrostki 14-17 lat. Po co cała trybuna darła się konfident? Sam byś pewnie poszedł do sędziego gdyby w Ciebie ktoś nie telefonem ( a też poleciał) nie jabłkiem albo piciem( tez poleciały) a NOŻEM rzucił!

Poprzez takei okrzyki, solidaryzują sie z bandytą, zamiast go potempic to potempiaja niewinnego bramkarza, który mógł starcić zdrowie.

Pozatym ochrona na stadionie to kpina! totalnei zalani kolesie ledwo tzrymający się na nogach, bez problemowo wchodz na stadion. :mad:

ahh szkoda gadać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

I w tym sie z tobą zgadzam w 100%. Ostatnio stałem na samym środku młyna i kolesie koło mnie obijali sie i turlali po wszystkim zalani w trupa. Wkurzyło mnie to nie powiem. I tu ochrona właśnie zawaliła. Żeby tego była mało koleś miał fajke w ręce i przewracając sie prawie spalił mi kurtke. Prawie , bo uchyliłem sie ale niestety gosc obok dostał w kurtke skurzaną i sie przepaliła. W przerwie to sobie wyjaśnili z tyłu trybuny chyba :lol: To co mnie jeszcze irytuje to jak ide sie przejsc wokoł trybuny i widze jak małolaty po 10 - 12 lat palą papierosy. To już przekracza niestety granice :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny zimny prysznic :mrgreen:

popieram :razz: jeszcze jest czas na zmiany i przygotowania i lepiej obudzić się teraz niż w stylu z korei w ostatnim meczu grupowym.... a tak z mojego punktu widzenia to poza pierwszym golem Boruc dał ciała...

a i jeszcze jedno, czy ktoś wie dlaczego na koszulkach reprezentacji nazwiska są pisane z małej litery? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie tylko nie do końca rozumiem o co idzie benhakerowi, w pierwszej połowie wystawił brożka i piszczka do strzelania bramek, ale w pomocy nie mieli wsparcia (przez całą połowę były 4 wrzutki z pominięciem drugiej lini - z tego jedna od boruca). a w drugiej kiedy wszedł matusiak nie będący w wielkiej formie do pomnocy dostał łobodzińskiego, golińskiego. więc o ile wogole nie kwestionuję prawa benhakera do ustawiania kadry wg własnego pomysłu (bo to on za wyniki odpowiada), o tyle nie potrafię zrozumieć dlaczego ewentualni zmiennicy (szczególnie w lini ataku) tak na prawdę nie dostają szansy powalczyć o miejsce w kadrze, bo jak już grają to z drugą linią, która nie daje im możliwości dobrze się zaprezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.