Skocz do zawartości
tokarex pontony

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

heh co się dzieje z reprezentacją? Chociaż pamiętam kilka lat temu też padł wynik 2:0 z San Marino :lol: ale cóż eliminacje do Euro zaczęliśmy od porażki z Finlandią u siebie a skończyło się dobrze a do MŚ łatwiej jest moim zdaniem sie zakwalifikować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no nie przesadzajmy powinnismy robal duzo wymagac od polskiego zespołu przeciez grali z sam marino z panstwem o kilkadziesiat razy mniejszym o o niewiadomo ile miejsc przed w rankingu fifa, moim zdaniem dali ciała dobry okazał się się tylko błaszczykowski i fabiański :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż . Wypowiem sie tylko o boisku nie o kibicowaniu żeby nie stwarzać kolejnej kłótni . Amica ... pokazała ładną piłke zwycięstwo wywalczyła . Jednak w pierwszej połowie były przynajmniej 2 sytuacje na karnego dla Wisły co dobrze widziałem z trybuny . Losy meczu mogły by się zmienić ale czasu wstecz sie już nie zmieni . Wisła nie była sobą i nic jej nieszło. Mam nadzieje że to jednorazowe potknięcie . A teraz czekamy na puchary :] Dla Wisły to jest najważniejsze od chwili losowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w pierwszej połowie były przynajmniej 2 sytuacje na karnego dla Wisły co dobrze widziałem z trybuny

gdyby babcia miała wąsy...

wisła dostała lanie i tyle :!: więc szukanie dziury w całym jest śmieszne.

woli wyjaśnienia nie kibicuję kolejorzowi (w lidze, bo w pucharach zawsze polskim klubom kibicuję wiśle również) - więc piszę to w miarę obiektywnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareczeK
No cóż . Wypowiem sie tylko o boisku nie o kibicowaniu żeby nie stwarzać kolejnej kłótni . Amica ... pokazała ładną piłke zwycięstwo wywalczyła . Jednak w pierwszej połowie były przynajmniej 2 sytuacje na karnego dla Wisły co dobrze widziałem z trybuny . Losy meczu mogły by się zmienić ale czasu wstecz sie już nie zmieni . Wisła nie była sobą i nic jej nieszło. Mam nadzieje że to jednorazowe potknięcie . A teraz czekamy na puchary :] Dla Wisły to jest najważniejsze od chwili losowania .

Uśmiałem się do łez, napisz dokładnie w jakich sytuacjach miały być te karne ? Tylko nie pisz za chwile , że Wisła mogła wygrać ten mecz. Wisła dostała najmniejszy wymiar kary, mogła dostać nawet 5, 6 do 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patbaj - Śląsk grał w podstawowym a Wisła ani jednego z podstawowego składu gracza nie miała.

Sinus liga się rozkręca , niema co płakać , narazie między 1 a ostatnim klubem są tylko 4 punkty różnicy więc na lajcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patbaj - Śląsk grał w podstawowym a Wisła ani jednego z podstawowego składu gracza nie miała.

w pilce norznej liczy sie wyni8k ktory idzie w Swiat!

a usprawiedliwien mozna sie doszukiwac potem... a dlaczego np. Lech przegral w pierwszej kolejce skoro mial super sklad, wypoczetych zawodnikow, motywacjwe na najwyzym poziomie itp. przegral i juz - koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczy się kto grał pięknie i z polotem, technicznie i jakich miał zawodników

to tylko podnosi range widowiska i sprawia, ze jest milsze dla oka, ale zaloze sie ze kazdy kibic woli zeby jego druzyna wygrala po beznadziejnym meczu gdzie caly czas dominowal przeciwnik, strzelajac fuksiarskiego gola w 93 min (patrz Bayern- Manchester United final LM 1999)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów ruszyła ale co to za LM bez ukochanego Milanu :roll: ? Dzisiaj oglądam mecz Czerwone Diabły-Żółta Łódź podwodna jak na razie gospodarze nie zachwycaja. Wczoraj były fajne wyniki AS Roma-CFR Cluj 1-2 :shock: albo Werder na Wesserstadion remisuje z Anorthosis :mrgreen: oj ciekawie się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciekawie się robi

bo to dopiero początek sezonu, czekaj aż się kluby rozkręcą wszystko wróci do normy...

jak na razie gospodarze nie zachwycaja

ale są dużo lepsi niż villarreal - ale jak pisałem powyżej wynik się liczy, a jest po 0 (narazie)

ale co to za LM bez ukochanego Milanu :roll: ?

ja tam akurat za włoskimi klubami nie tęsknię poza juve oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pilce norznej liczy sie wyni8k ktory idzie w Swiat!

Nie oszukujmy się ale Puchar Ekstraklasy to rozgrywki "zbyteczne" i traktowane z przymrużeniem oka, dlatego nie ma co się dziwić, że Wisła przegrała ze Śląskiem 0:4.

W tym przypadku stwierdzenie, że wynik idzie w świat jest raczej na wyrost...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godzina 19:30 Austria Wiedeń - Lech Poznań na TVP2 oglądajcie

będę będę ;)

tak apropo :D może mi ktoś wytłumaczyć, czemu Lecha sponsoruje Warka xD kuriozalna sprawa według mnie :>

Obstawiajmy wyniki ja myślę, że będzie 2:1 dla Lecha, natomiast Wisła z Tottenhamem myślę, że 1:1.

Pozdro Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to dopiero początek sezonu, czekaj aż się kluby rozkręcą wszystko wróci do normy...

Wiadomo że powoli się rozkręcą ale musisz sam przyznać że porażka AS Romy z rumuńskim CFR Cluj także Cię zaskoczyła :wink: Może to i do piero początek sezonu ale Romie od samego początku się nie wiedzie w Serie A remis z Napoli i porażka z Palermo chociaż Rzymian i tak mi nie szkoda gorzej z ACM dwie porażki na początek sezonu a dzisiaj mecz z FC Zurych, oby nie było kompromitacji :roll: FORZA MILAN :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uzasadniony :wink:

będę trzymł kciuki przed telewizorem.... :wink:

jeżeli sięchłopaki nie spaląto sportowo są w stanie wygrać...

tyle że z tym różnie u lechitów bywa... byle nie przegrali to na bułgarskiej powinno być dobrze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.