Skocz do zawartości
tokarex pontony

jak było dziś na rybach? Listopad 2012


spn83

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzisiaj wypad na 1.5godziny. Najpierw sandaczyk 25cm, kolejny rzut i pod samymi nogami szczupak 50cm. Obie ryby wyjęte na obrotówkę,bez przyponu u podbieraka,a do wody jest jakieś 50cm spod nog ;) Zdjęcie pewnie nieregulaminowe więc nie wstawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rano pojechałem na Rudawę na okonia i szczupaka w swoje stere sprawdzone miejsca , po kilku rzutach na obrotówkę DAM EFFEZET 4 odziwo ląduje pstrąg :shock::shock: dla mnie to bardzo dziwne gdyż to typowa obrotówka srebno czerwona na drapieżniki a tu potok :shock::shock:

Po zejściu niżej rzucając w swoje sprawdzone dołki siada piękny szczupak na 54 cm , potem w ciągu godzinki na odcinku 100 metrów wyciagłem jeszcze 4 szczupaczki wszystkie w okolicy 50 cm.

Dzionek udany .jutro jak będzie pogoda powtórka z rozrywki :lol:

Byłem sam wiec fotek brak bo nie miał mi kto zrobić.

A i nie chce bo po co kogo fotki mają koleć w oczy .....zawsze się ktoś znajdzie ze powie że wymiaru nie mają albo i co innego.

Tak więc do domku wróciłem z limitem ryb , a reszta pływa być może do jutrzejszego wyjazdu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupak28 potokowiec to też drapieznik, bardziej dziwi mnie że walnął w taką wielką blache :) Ja ostatnio odwiedzając znajomego na Płaszowie, poszedłem chwilę porzucać na Bagry i w pierwszym rzucie też trafiłem szczupaka takiego koło wymiaru, nie wiem ile miał dokładnie bo od razu go puściłem. Miło mnie ten staw zaskoczył musze przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś z kumplem od 6:30 do 9 biczowaliśmy wodę z nastawieniem na szczupłego, dostałem szczupaczka równe 50cm, kumpel 3 mini i jednego 53. Na Salmo Bullheada większość. No i po pas w wodzie :grin:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś z kumplem od 6:30 do 9 biczowaliśmy wodę z nastawieniem na szczupłego, dostałem szczupaczka równe 50cm, kumpel 3 mini i jednego 53. Na Salmo Bullheada większość. No i po pas w wodzie :grin:

Pozdr

Gdzie byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brań dzisaj nie było. Ale niespodziankę miałem nad wisłą. Płynie sobie koleś kajakiem i podpływa w moją strone , pyta jak przekroczyć zapore i czy kajak da sie przenieść na drugą strone.Pytam skąd płynie a on na to że z Gdańska (zresztą można było poznać po mowie troche innej niż nasza krakowska). Zapytałem czy to on jest tym słynnym kajakarzem i czy to ta słynna wyprawa . Przez skromność powiedział że nie wie czy jest słynny ale to ta wyprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdziło się - na początku kilka krótkich, na koniec (w odliczanych ostatnich 10 rzutach) jeden ponad wymiar. No tylko że dzisiaj trochę więcej gum zostało w wodzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.