Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przeczyce


krisis

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 954
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jeździłem po sandacze i wyniki były całkiem, całkiem. Teraz podnieśli jego wymiar i zmniejszyli limit do 2 szt (to samo ze szczupakiem) a to wszystko po to, by wyciął skarłowaciałego leszcza, którego jest tam multum. Za 2 lata jak sieknie sie tam sandacza, to strach będzie się bać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tym roku na Przeczycach może z 10 razy. Też po sandacze :wink: I bywało różnie. Niestety częściej spływałem o kiju niż z sandaczem.. Dobrze, że ten wymiar podnieśli i ograniczyli limit do 2 sztuk. To samo zrobili na Kozłowej Górze. Mam nadzieję, że przyniesie to jakieś wymierne efekty w najbliższych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam kolegów wędkarzy. Gdzie w tym roku najlepiej łowić na Przeczycach

Witam polecałbym ci brzeg od strony Boguchwałowic lub Tuliszowa dośc sporo białej ryby która w tym roku bierze dość kapryśnie :?: drapierznika tez jest nie mało zwłaszcza sandacza, a co do przynęty leszcze i krąpie to raczej białe i czerone robaki a karpie przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń na nieduże kulki proteinowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za informację. Wczoraj byłem na Przeczycach właśnie od strony Boguchwałowic, koło stanicy wędkarskiej łowiłem w zakolu z kumplem. Przyznaję ryba bardzo jest kapryśna. Złapaliśmy kilka Leszczy około 35cm ale brania były bardzo słabe. Widziałem jak na blachę kobieta zerwała 2 ładne szczupaczki. Lecz z białą rybą było kiepsko, nawet stali bywalce narzekali.

Pozdrawiam i życzę owocnych łowów wszystkim wędkarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Przeczycach, dwie wędki na grunt, jedna na żywca i bat z pomostu i właśnie tylko na bata drobnica brała, a tak to na grunt 1 leszczyk 20cm.

Spoko spoko, dziadek też ma kartę, więc łowimy na 4 kije.

Ale ogólnie zbiornik fajny. Woda się obniżyła o 2 metry. Widziałem tam naprawdę duże ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę z rana (od 4:30). Zatoka przy drodze Siewierz-Tarnowskie Góry. Ładne stado płoci weszło w zanęcone pole. Trafiłem kilka 30-tek :lol: , a pożniej przypłyneły łabędzie i brania się skończyły. Tak na prawdę to był pierwszy udany dzień na Przeczycach w tym roku, a byłem około 7 razy. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatoka przy drodze Siewierz-Tarnowskie Góry

Łowiłem od tej strony, można nałapać ładnych leszczyków i płotek na kuku. Ciekawi mnie tylko, czy łapałeś na spławik czy na grunt i czy łowiłeś w samej zatoczce czy na tym stanowisku koło przystani (wejście z jeziora do zatoczki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była zabawa z odległościówką. Spławik 4+1 pozwałał na całkiem dalekie rzuty. Zanęta oczywiście wyszczeliwana z procy. Stanowisko na poczętku zatoki, wmiejscu gdzie właściwie łączy się zatoka z otwartym akwenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozgrywały się zawody na tym zbiorniku. Może ktoś brał w nich udział. Widziałem u kilku wędkarzy samą drobnicę. Następnie sam spędziłem z 4 godziny w łodzi bez efektów. Dopiero później leszcz wszedł w zanentę i padło 7 sztuk po 35-40 cm.

Pozdrawiam kolegów wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam. Bylismy w piatek z kumplem - naprzeciwko zapory. Przez noc zlapalismy z 20 leszczy - wszystkie w granicach 30 cm, 2 powyzej 40. Wszystkie na bialego robaka i ryz - na czerwonego nic... Praktycznie zero zainteresowania. Sandacze widac ja zeruja i przy powierzchni i z tego co zaobserwowalismy to nie byly to male sztuki. Dodam ze oczywiscie lapalismy na grunt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

ja chciałem wylać kupę pomyj na ten zbiornik. Mój pierwszy sezon w wiekszości spedzony na tym zbiornikiem przyprawił mnie o dużą ilość frustracji. Oprócz niezliczonych ilości leszczy zwanych "żyletkami" nie złowiłem tam nic. Nawet one nie powinne być godne wspominania. Tak się zastanawiam czy moje próby łapania drapieżników oraz zmiany technik,żyłek, wędek, kołowrotków, haczyków i czasu nie były godne złapania niczego innego niż znienawidzony leszcz. czy poprostu tam nie ma nic innego!?

Aha złapałem marynarkę...

Ktoś sie podzieli zdobyczami z tego zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wylać kupę pomyj na ten zbiornik

Witam i tutaj sie z tobą niezgodze zbiornik jest jednym z lepszych zbiorników w naszej okolicy tylko trzeba wiedzieć gdzie i na co łowić, fakt że małe leszcze są tam utrapieniem ale idzie sobie z nimi poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja spędziłem tam ostatnio dwie nocki mniej więcej od 18-tej do 2-giej w nocy efekt 1 sandacz 60cm złowiony 1 zerwany(nigdy predzej nie nastawiałem sie tam na sandacza), 2 karpie złowione 4 zerwane, w okresie letnim jeżdze tylko kilka razy z powodu bardzo duzej ilości ludzi (czasami nawet nie ma gdzie usiąść) ale na efekty tez nie nażekam leszcze ok.45-55cm i kilka karpi(ków)ok40cm. jeszcze trafił się rak :wink: jak do tej pory jest to jeden z lepszych jak dla mnie zbiorników a jeżdże na Przeczyce juz jakieś 8 lat.

Życzę powodzenia przy następnych zasiadkach na Przeczycach bo to naprawde dobry zbioirnik :grin::!: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.