Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nysa Kłodzka


p.majzel

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

hmmm mozliwe ale ten odcinek co odwidzilem chodzilem tam 1 raz i woda tam mala jakies 50 cm mysle ze trzeba szukac w glebokich rynnach teraz. Jak bede mial troche wolnego to odwiedze inny odcinek gdzie jest glebiej i rynny są, jak cos złowie to sie odezwe napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, pływają i to nie tylko takie ale i dużo większe. Osobiście widziałem w tamtym roku poniżej byłego mostu łączącego Pilce z Suszką.

Zresztą na Nysie jest też dużo świnki i to takiej pod 2 kg. Narazie mój rekord to 1,9 kg i 52 cm, może w tym roku pobiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja byłem dwa tygodnie temu na Ścinawce i Włodzicy próbować na sztuczną muchę... totalna pustka. Nysa Kłodzka może w ten weekend. Jeśli chodzi o Nysę... hmmm, na Ścinawce łowię dużo więcej pstrągów i lipieni, lecz Nysa daje jak na moje oczekiwania spore ryby i to jednego dnia, oczywiście nie każdego :razz: Kolego suhhar a może tak na muchę kiedyś... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... kolega przypomniał mi o innych wędkarzach nad wodą. Właśnie te dwa tyg, temu (była to niedziela) spotkałem symaptycznego muszkarza (był on z innym muszkarzem, inna "grupka" to ja i mój znajomy, również muszkarze oraz dwuch spinningistów - dziadek i wnuk:) ) wszyscy na odcinku na Ścinawce tzw. Sarny ( od pałacu w pobliżu). Ów muszkarz podpowadał metodę na ten okres właśnie spinningową, a konkretnie tzw. paproch, mały twisterek, jak się domyślam motor oil. Myślę że coś w tym jest, ponieważ 3 lata temu na Bobrze, o tej porze, ten niepozorny wabik okazał się KILLEREM:) Ktoś na Nysę chętny w sobotę??, jakiś grill na obiad w plenerze, po małym piwie, i całodniowe biczowanie bez ograniczeń czasowych bądź stanowiskowych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatan tak się składa, że też spiningowałem ale nie byłem z dziadkiem. :mrgreen:

Jutro wybieram się pospiningowac z rana i mam zamiar zabawic nad wodą nieco dłużej.

Bardzo chętnie zabrał bym się z Tobą, o ile odbierzesz moją wiadomośc na PW. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jutrzejszy wypad na ryby nie ma szans, ale w niedzielę żadnej pracy się nie poddam tak więc porannym godzinom będę towarzyszył z kolegą RETROPER na Nysie Kłodzkiej, cały dzień od Gorzanowa aż za Kłodzko. Mój nr tel. 889502885, jeśli ktoś był by w okolicy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.