Skocz do zawartości
tokarex pontony

Telefon komórkowy


camel77

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nokia 6500slide czy Nokia N73 :?:

6500 ma moja małżonka i jest to fajny telefon z bajerami, n73 nie oglądałem z bliska więc nie wiem...

aparat w 6500 ma flesz i samowyzwalacz - na rybki spokojnie wystarczy, bo jeżeli zależy ci na naprawdę fajnych zdjęciach to za 3-3.5 stówki można kupić kompakt - zawsze lepszy niż kamerka w telefonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 6500 i N73 mają aparaty 3,2 z optyka Carl Zaisa. Więc aparaty niby identyczne. enka ma funkcje redukcji czerwonych oczy w opcjach lampy blyskowej (niestety nie ksenon, a zwykla dioda.. ale mocna ;) )

Co do sliderów... miałem jednego(dzieki bogu nokia...) ale wyleczyłem sie już z tego. Po prostu kolejny element ktory podczas eksploatacji może się zniszczyć. Pozatym na rybach w moim przypadku prowadnice zawsze były zabrudzone i chodziły ciężko. Nie mogłem go nosić w kieszeni, poniewasz drobinki zanety zawsze beda w kieszeniach (nie uzywam szmatek :lol: za takową robia spodnie) Ogólnie nigdy wiecej slidera... żaden komfort a jedynie większy bajer :wink: . Co do enki... Ogolnie super fonik. ma wszystko co potrzebuje, a nawet wiecej. Aparat jest rewelacyjny! Opcje samowyzwalacza to już standart. Do tego dochodzi osłona obiektywu, ktora chroni przed większymi zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi obiektywu (wg mnie duzy plus)

Co do wad tego telefonu... nasuwa mi sie tylko jedna a mianowicie: jezeli na karcie pamieci mamy wiecej niz 1,5GB danych to telefon lubi się zwiesic, ale wybaczam, bo to symbian, i ma takie prawo :mrgreen:

symbian daje wiele możliwości

daje praktycznie nieograniczone możliwości :wink:

Zoom oczywiście cyfrowy ;) Z nokii tylko N92 ma zoom optyczny. Ale to już wyższa szkoła jazdy (i duze gabaryty :lol: )

jezeli masz pytania co do N73 to pytaj postaram sie odpowiedziec obiektywnie na temat tego telefonu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinus czy tej 6500slide długo wytrzymuje bateria? I czy dobrze gra mp3 zarówno w słuchawkach jak i przez telefon?

bez kożystania ze suchawek bluetooth i niedużym kożystaniu z mp3 - ale dużo rozmów - nawet po kilka godzin dziennie - bateria trzyma około 3-4dni

co do mp3, to nie wiem jak na głośniku to wygląda (tyle co dzonki), ale na słuchawkach wg słów małżonki jest porównywalna do 5300 - czyli telefonu typowo muzycznego...

o do wad tego telefonu... nasuwa mi sie tylko jedna a mianowicie: jezeli na karcie pamieci mamy wiecej niz 1,5GB danych to telefon lubi się zwiesic

6500 ma podobnie, ale to chyba we wszystkich nokiach tak jest że przy dużym wykorzystaniu pamięci się muli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 6280 przy pełnych 2GB nic takiego sie nie działo

a to ciekawe, bo zarówno mój szef jak i koleżanka z pracy mieli 6280 i przy dużym obciążeniu pamięci wieszał się jak każda inna nokia, ale może oboje mieli pecha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zwykłego Kowalskiego najbardziej się opłaca Play,fajne telefony warunki umów i zasieg (3G UMTS) jest dobry.Sam jestem abonentem PLAY choc wcześniej miałem Plusa (6 lat) i bez żadnych sentymentów poszedłem w ciekawsze oferty które dawało właśnie P4.

Co do telefonów,mam Nokię N73 ME

- taktowanie CPU 206 MHz

- przejrzysty 2,4" wyświetlacz o rozdzielczości 240x320, idealny do oglądania filmów i grania w trybie landspace

- aparat 3,2 z AF, optyką Carl Zeiss i flashem wykonujący przyzwoite zdjęcia (dużo opcji do wyboru ustawień osobistych)

- 2 kamerka do wideo rozmowy, spisuje się dobrze choć nie rzuca na kolana

- w wersji ME dobry odtwarzacz choć robienie "list odtwarzania" jest wg mnie uciążliwe (w zwykłaej wersji jest troche uproszczony)

- czysto odbierające radyjko

- dobre bardzo głośne jak na tela głośniki 3D STEREO

- Bluetooth i IrDA

- spora ilość aplikacji na ten telefon i softu

- symbian który daje b.wielkie możliwości (ogólnie zabawy)

- przyjemny wygląd

i nadal jest to telefon z wyższej półki

WADY;

- brak wifi,gps i mało pamieci ram (bywa wolny przy dużej ilości zainstalowanych aplikacji)

Jedynie na co bym zamienił ten model to na N95

Ważna jest również karta pamięci,mówiac tu o pojemności 2Gb

we wszystkich z symbianem... w 6280 przy pełnych 2GB nic takiego sie nie działo.

Ale i tak nie zamieniłbym jej na zaden inny model.

Z tym akurat się nie zgodzę,przy nie obciążonym telku i dobrej karcie pamieci niema żadnych zwiech.Porównywanie noki 6280 do symbiana jest nie taktowne,prędzej do SE k800i bo to prawie to samo aczkolwiek do tej noki włożysz dobrą 4Gb i pójdzie.

Karty są rózne! tańsze-wolniejsze,droższe-szybsze.

Polecam PLAY-a ale umowa na 3 latka to chyba wielka pomyłka :shock: tym bardziej że szykują się zmiany w przepisach.

Pozdrawiam MARIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy nie obciążonym telku

mówie o juz "załadowanym" :wink:

Mariusz super wszytsko opisał, nic dodać nic ująć :wink:

przy dużym obciążeniu pamięci wieszał się jak każda inna nokia

widocznie miałem jakiś super egzemplarz :lol: , bo pomimo tego, że chodził wolniej, to przez prawie 2 lata liczbę "zwiech" moge policzyć na palcach jednej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam PLAY-a ale umowa na 3 latka to chyba wielka pomyłka :shock: tym bardziej że szykują się zmiany w przepisach.

Pozdrawiam MARIO

a co masz na myśli, pisząc zmiany w przepisach ? ja jestem abonentem Ery ale kurcze drogo strasznie! mam dość cen: sms 25gr 1 minuta 65 gr...

barbarzyństwo :evil:

myślę o przejściu do innego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Zmiany w przepisach ogólnych ;

Przeczytaj sobie T O Jest tylko jeden minus tego!W Polsce prawo nie działa wstecz wiec trzeba wiedziec co się podpisuje.

ja jestem abonentem Ery ale kurcze drogo strasznie! mam dość cen: sms 25gr 1 minuta 65 gr...

barbarzyństwo :evil:

A co do Ery? Moja połówka tez miała abo... w tej sieci i przeszła do PLAY,takie czasy ze z P4 do Ery jest taniej jak z ERY do ERY.

Wybór należy do Ciebie

Pozdrawiam MARIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Sony Ericsson K800i.

Mam jeszcze SE K750i a raczej miałem bo poszedł właśnie w odstawkę ze względu na wygląd zewnętrzny i muszę przyznać że przez 2 lata intensywnej eksploatacji, kąpielach, upadkach sprawuje się bardzo dobrze. Teraz będzie telefonem na wyjazdy w teren i inne ekstremalne warunki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokię 6300... nokia jak nokia... ale po 6 upadkach z 1,5-2m na beton nic jej nadal nie jest...

tak potwierdzam to twarda sztuka, moja również lądowała kilka razy "na glebie",

dodatkowo raz w Odrze, gdy pochylony płukałem ręcę nad wodą - wysunęła mi się z kieszonki i wpadła na głębokość ok 0,5 metra a ja zdziwiony zastanawiałem się co to było... po kilku sekundach się zorientowałem, wyłowiłem ją wyciągnąłem kartę a wracając do domu suszyłem nawiewem ciepłego powietrza w aucie... żyje i ma się dobrze, tylko kiepskie fotki robi, przy niedostatecznym oświetleniu, ale do zdjęć jest aparat nie telefon - choć czasem się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji telefonów komórkowych wiecie,że Biedronka będzie nowym operatorem :mrgreen:

Tu Biedronka - nowy MVNO

"Niskie ceny mają być atutem Biedronki w walce o klientów telefonii komórkowej. Nie jest jednak pewne, czy kolejnemu operatorowi uda się zdobyć serca i kieszenie Polaków."

więcej:

http://halohalo.pl/content/view/189/1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji telefonów komórkowych wiecie,że Biedronka będzie nowym operatorem
:shock: jeszcze trochę i będziemy mieli operatorów Reala, Tescco itd. Dla zwykłych użytkowników konkurencyjność jest jak najbardziej na plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji telefonów komórkowych wiecie,że Biedronka będzie nowym operatorem

karty sim będą pewnie czerwone w czarne kropki, a zza obudowy tylnej będą wystawały czułki

:mrgreen: - tylko kotwiczkę doczepimy i będzie na klenika jak znalazł!

ciekawe ciekawe, pierwszy był chyba Carrefour...

kiedy Żabki będą w komórkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.