Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Telefon komórkowy


camel77

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie jaki macie telefon komórkowy, dlaczego akurat ten a nie inny itd itd :mrgreen:

Ja mam sony ericcson d750i dlatego bo ma radio i dwu megowy aparat fotogrraficzny. Telefon na rybki podczas drogi radia można posłuchać a i zdjęcia okazów złowionych zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Dwie_sety

Poszukaj w katlogach najbardziej wypasionego modelu a najlepiej takiego którego nie ma w Polsce to ja właśnie mam taki a mam go tylko po to by wk...... innych ludzi ze takiego nie mają. :grin::mrgreen::mrgreen::mrgreen::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w katlogach najbardziej wypasionego modelu a najlepiej takiego którego nie ma w Polsce to ja właśnie mam taki a mam go tylko po to by wk...... innych ludzi ze takiego nie mają. :grin::mrgreen::mrgreen::mrgreen::grin:

Co masz na myśli mówiąc wypasionego ?

Co ma takiego w sobie jest złoty ? - Już taki widziałem

A może ma mikrofalówkę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokie 6100, ale na dobrą sprawę moge mieć wszystko co dzwoni, wysyła smsy i nie waży pół kilo. Telefon to dla mnie przedmiot użytkowy i niespecjalnie się interesuję nowymi modelami, funkcjami etc. Nowy kupię jak ten się zepsuje, albo mi go ukradną(tfu, tfu!), co z upływem czasu jest coraz mniej prawdopodobne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6680. Dlaczego??? Bo ma wszystko czego potrzebuję tzn. aparat cyfrowy 1,3 mega piksela z zoomem. Wbudowany aparat z przodu telefonu do połączeń multimedialnych. Kamerę cyfrową, oprogramowanie z pakietem ofice (word, excel), przeglądarkę zdjęc z możliwością obróbki cyfrowej w telefonie, winamp itp. i jest w pełni kompatybilny z komputerem.

Bardzo fajne narzędzie do pracy i rozmów. Myslałem ze nie będę musiał korzystać z większości gadżetów w telefonie ale po pół roku użytkowania stwierdzam że większość z nich jest bardzo przydatna. Do tej pory nie korzystałem tylko z połączeń multimedialnych bo są drogie i mało powszechne.

Fajniutki telefonik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Muj pierwszy telefon to najprostszy alcatel.

Drugi simens c 65 robiłem zdjecia i sie bawiłem.Sprzedałem i teraz mam simensa s 55 i niepotrzebuje nic wiecej .

Telefon biore wszedzie na ryby do pracy.

Wcale naniego nieówazam stał się tylko telefonem.

Żonie kupiłem nokie 3200 któreą bardzo chwali .

A synowi nokie 6220 dlaczego bo jemu jako nastolatkowi słuzy do zabawy.

Czyli jak widzicie jednym słuzy telefon do dzwonienia a innym do zabawy stad rozbieznosci w jakosci i ilosci gadzetów.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon komórkowy to jeden z najgorzszych wynalazków naszych czasów, dzwonią zawsze w nieodpowiednim czasie :???: ale ja już nie potrafię bez niego funkcjonować. Co do modelu to ma dzwonić, wysyłać sms, i mieć łączność z internetem. Bajery typu kamera, aparat czy odtważacz mp3 są dla mnie nie potrzebne. Teraz męczę się z motorolką V3 i wiem że następny telefon to nie będzie motorola :wink:

Widzę że Nokia żądzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja mam pytanko do użytkowników Sony Ericcsonów

Chce sobie kupić model K750i ale chciałbym widzieć jakieś zdjecie z aparatu 2 megapiksele na komputerze i jak się sprawuje dżojstik bo słyszałem ze SE mają te dżojstiki badziewne i szybko siadają

Prosze o info i zdjecia na maila m.a.szczepaniak@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan ja mam już swojego K700i jakieś 1,5 roku i dzojstick jest cacy a w K750 na pewno jeszcze lepszy owszem zdażają sie też ze siądzie ci szybko ale to żadkość w tych modelach co innago w tych starszych lub też w K300i moge ci powiedzieć zę na moim wychodza super fotki a na K750 jeszcze lepsze za te pieniądze nie wielkie jak an telefon to masz ful wypas co tylko można miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te zdjęcia z tego SE d750i. A ja mam jakiś starszy. Jeszcze nawet bez kolorowego wyświetlacza. Narazie przy nim zostanę ( Siemens A52 ), a jak się zepsuje to kupie coś lepszego już z tymi bajerami :cool: . Ten sprawuję się super. Szybka i łatwa obsługa. Malutki i podręczny telefonik. Naprawdę polecam tym, którzy chcą jakiś tańszy telefonik bez bajerów do dzwonienia i SMS-ów. Jak móiłem malutki, podręczny. Łatwa obsługa. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do użytkowników Sony Ericcsonów

Chce sobie kupić model K750i ale chciałbym widzieć jakieś zdjecie z aparatu 2 megapiksele na komputerze i jak się sprawuje dżojstik bo słyszałem ze SE mają te dżojstiki badziewne i szybko siadają

Moja żonka na D750i .

Różnice są dwie. Pierwsza to kolor srebrny lub czarny, druga to sposób otwierania klapki aparatu.

Zdjęcia są super. Wywołujemy je u fotografa. Wygladają jak z aparatu analogowego.

Ja osobiście używam Samsunga D600E. Zdjęcia również 2 mega. Aparacik bardzo fajny. Dużo gier. Osobiście jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.