Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Telefon komórkowy


camel77

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza kom. to siemencs c60... 3 miesiace przed końcem umowy spadł mi z biurka i już sie nie włączył koszt naprawy 50 zł :) sprzedałem ją (oczywiscie nie naprawiając) za 30 zł

SE K700i w listopadzie kończy mi sie umowa ;)

A co za tym idzie zmiana na prawdopodobnie:

SE Wxxx 800i 810i , moze cos nowego wymysla a jak nie to nokia N-ka któraś :)

Do listopada sie może dużo zmienić

Recenzja na temat mojego K700i:

Telefon dobry przez pierwszy rok użytkowania. A potem...: dzojstik :D sie czasami zawiesza, wolno chodzi (co od kom. wymagać to nie komputer jeszcze), pozdzierały sie naklejki od noszenia w kieszeni, ogólnie mam egzemplarz bez awaryjny, ale np kolega 4 raz niedawno zmienił dzojstki... (na jego miejscu już bym dawno zmienił kom.)

Pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

A ja mam motorole V8 i jestem szczęśliwy:) Jak żona za dużo mówi do mnie to pyt słucjaweczki na uszy i muzyczka leci a na zewnętrznym wyświetlaczu mam klawisze dotykowe do odtwarzacza mp3:) Żyć nie umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Kłopoty z zasięgiem, dziwne taryfy. Wiele lat miałam plusa, ale zrezygnowałam bo mi się przestało podobać.

Orange i Era mają bardzo drogo. I zawiechy na liniach (przy graniu w konkursy często opóźniane mają smsy, beznadzieja pod tym względem.)

Tylko Play wchodzi w grę, zasięg i łączność niezła, smsy dochodzą w 2 sekundy, na dodatek fajne promocje, i niedrogie taryfy.

I bez łaski dają 200 darmowych smsów do każdej sieci co miesiąc.

Co do aparatu...

bboobb, wszystko zależy czego potrzebujesz. Mp3, bluetooth, dzwonki polifoniczne, dwa zakresy, aparat, kamera, jakiej jakości zdjęcia mają być, dodatkowa karta pamięci, duży ma być ten telefon czy mały?

Najpierw określ sobie czego potrzebujesz a potem szukaj odpowiedniego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wystarczy tylko zielona i czerwona słuchawka Ja tylko gadam i nic poza tym.

ja w tej chwili też :)

żadnych bajerów, żeby tylko smsy słał z prędkością światła, i nie przerywał rozmów - czyli żeby miał dobrą antenę :)

Ale na fonach się troszkę znam, bo swojego czasu miałam potężnego świra na ich punkcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NOKIE ale nad wodą na rybach to niestety ja wyłączam.

A bardzo sie wk-----m jak obok mnie komuś coś dzwoni ,

a dzwonki sa przerórzniste a generalnie wszystkie wk------ce

Litości nad wodą.

Ale fajnie mieć dobry telefon z dobrym aparacikiem foto bo po co nosić dwie rzeczy

jak mozna jedną.

Do zobaczenia nad wodą z wyłączonym telefonem.

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Nokią 6300. W sumie bajery też są mi niepotrzebne, ale do w miarę dobrego aparatu fotograficznego się przekonałem. Telefon mam ze sobą na rybach zawsze, a fotki są mile widziane. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2mpx to nic nadzwyczajnego. moja mama ma 6300 nie podoba mi się ten fon, spróbuj zrobić nią zdjęcia w słabszym oświetleniu z resztą jak w każdych nokiach 2mpx porażka. ja mam Nokie 6288 jedyne co mi sie podoba to design oraz wypasione filmiki w rozdzielczości 640x480

ze świetnym dźwiękiem lecz w przeciągu minionych 2 miesięcy oddałem ją 4 razy do serwisu - 2 razy wymieniana taśma, reszta to wadliwy soft. odradzam rozsuwane telefony. Nokia N70 - znajomy również ma z nią problemy. nie wiem co sie z tą nokią stało :roll::cry: jeśli chodzi o bajery do dopiero Nokia N72 by mnie usatysfakcjonowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D 900i jest rozsuwany. Odradzam - psują się. Nie wytrzymuje łączenie części rozsuwających się. To jedna z porażek Samsunga według mnie. Generalnie samsungi są ok - sama teraz mam samsunga bez aparatu, bardzo mi się podoba.

To jest ten - ale bajerów nie ma. Żadnych. Za to smsy śle jak burza i nieźle zasięg łapie. http://www.agito.pl/samsung/samsung_sghc170_czerwony.1279.42366.html

Drugi samsung który bez usterki służy mi już 4ty rok, to kupiony w Bristolu http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=776 E530

Nie polecam Motoroli - żadnych. Miałam 3 - beznadzieja. Palą się ładowarki, wyskakują anteny, konstrukcja się chybocze. Na dodatek marne zdjęcia i wątpliwie ciekawy design.

Razr też nie jest szczytem techniki.

Nokia hmm... Mam 3250: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=837

Niezła, robi bardzo dobre zdjęcia, ma wiele bajerów ale... Jest na wczesnej wersji systemu operacyjnego Symbian, wiesza się czasem i strasznie się ze wszystkim ślimaczy.

Rozglądałabym się w Samsungach - żaden mnie jeszcze nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o telefony to ja uważam, że nokie są bardzo dobre. Jeśli zależy Ci na multimedii to rozejrzyj się w Sony Ericssonach, natomiast jesli telefon ma byc funkcjonalny i latwy w obsludze to polecam nokie.

Pod żadnym pozorem nie bierz motoroli (j/w :roll: ).

Ja posiadam Nokie 6280 i ani razu jeszcze nie byla w serwisie. A czy telefon jest delikatny to wszystko zalezy od tego jak sie z nim obchodzisz.

A co do nokii 6300 to szału nie ma. Ale jeśli chodzi o design to ma ciekawy ( o gustach sie nie rozmawia), oprogramowanie naprawde solidne, i najważniejsze ze ma slot kart pamieci ( bez tego ani rusz), ogolnie to telefon jest wart uwagi. Nie jest duży ale czuc go w kieszeni :wink:

ekran nie jest maly i ma bardzo wyrazne i glebokie kolory, dobrze widac nawet podczas slonecznego dnia.

A co Plusa to zalezy na jakich funkcjach Ci zalezy. Jezeli na multimeidach to faktycznie plus wypada slabo (polecam w takim wypadku PLAY), ale jesli zalezy Ci na rozmowach i sms to ja zadnych problemow z plusem od poczatku nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bateria trzyma 1-2 dni

Przyznaje racje w 100%! :neutral: Ale cos za cos. Ja swoja nokie zawsze laduje w nocy nawet jak mam pelna baterie. I to jest jakies wyjscie. Ale nokii nie zamienilbym na nic :smile:

Ale z tymi wielkimi to nie przesadzajmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny i już ostatni, który brałem pod uwagę (w rozsądnej cenie oczywiście, bo tych w nierozsądnej byłoby więcej :mrgreen: ) to Nokia 6288, o ile się nie mylę to prawie to samo co 6280 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bboobb, jest to to samo co 6280 tylko w innej budowie i ktorys z nich ma w standardzie mocniejsza baterie, ale teraz juz nie pamietam ktory to byl.

Sprawdzilem: W 6280 w standardzie jest 970 mAh

A w 6288 jest 1100 mAh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna wada nokii z wielkimi wyświetlaczami - bateria trzyma 1-2 dni

Ej no co Wy, Nokia jaka jest taka jest - ale bateria w tej mojej wielkiej krowie trzyma tydzień.

to Nokia 6288

Ale ona też jest rozsuwana... :( Nie polecam, bo ten mechanizm w żadnym telefonie się nie sprawdza.

To już lepiej tą Nokię 3250 co ja mam, jest bardzo podobna i aparat ma niezły.

Ach no i ma metalową obudowę - dla wędkarza to już jest duże coś - jakby miała upaść na kamienie czy coś.

Ale mówię Ci poszukaj w Samsungach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.