Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Telefon komórkowy


camel77

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój Samsung G800 trzyma około 5 dni. Na potrzeby awaryjnego doładowania zakupiłem dodatkowo ładowarkę samochodową, która ładuje znacznie szybciej od sieciowej. W razie potrzeby doładowuję telefon jadąc samochodem. Dla mnie takie rozwiązanie wystarcza i jest znacznie tańsze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav91, wiem że są takie telefony, bo mam Philipsa w domu, fakt bez bajerów, dzwonił, smsował... ale ponad miesiąc wytrzymywał bez ładowania. Teraz leżąc na czuwaniu( nikt go nie używa ) leży miesiącami, aż zacznie piskać że go bateria boli.

Jednak jest też dużo telefonów które wytrzymują 1-2 dni ;/ bynajmniej chyba nie warto się bawić w takie ładowarki, lepiej zmienić telefon/baterie, dokupić baterie tak jak tu doradzano, czy też ładowarkę samochodową.

PS. nie wiem ile w tym prawdy ale na allegro widziałem telefony które miały wytrzymywać okrągły rok bez ładowania baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem o k510i bo własnie go posiadam, w grudniu bedzie 2 lata
To chyba zależy na jaki egzemplarz trafisz, mój wytrzymuje max 4-5 dni bez ładowania a wcale dużo nie dzwonię :???:

Moze i tak. Ja sie własnie ciesze ze tak trzyma bo zawsze wypada ze ładuje go w piątki albo soboty wieczorem i cały tydzien jestem pod telefonem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam chciałbym się dowiedzieć od właścicieli nokii 5310 Xprees Music opini na temat tego modelu. Dobry aparat to robienia zdjęc ryb? :lol: Miałbym go w taryfie za 299zł myśle że sie opłaca. Prosze ewenualnie o opinie innych modeli z aparatem >2mln px,mp3 ale tych tańszych. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze ewenualnie o opinie innych modeli z aparatem >2mln px,mp3

Chodzi tylko o nokie? Jeżeli tak to aparaty w Nokiach (nie wiem jak w tych nowszych) ale nie miały Autofocusa... a to dyskwalifikowało taki telefon ze względu na aparat :wink: .

Jeżeli w grę wchodzi np SE to bierz k800i. Nie jest to model peirwszej nowości, ale jego design nadal jest "aktualny". a zdjęcia :roll: po prostu cud miód.

Rozejrzyj się również za N73, bo z tego co widzę, to spadły strasznie z ceną :shock:

Jeżeli bedziesz miał jakies pytania dotyczące tej "enki" to pisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ciekawa propozycja, podoba mi się ten k800i i w ofercie będe go mieć za jedyne 249zł. Na początku idealnym telefonem wydawała mi się nokia 6500slide, 3,2mln px aparat z autofocusem itp 16x zoom, wyświetlacz 16mln, fajny wygląd i co najważniejsze ładny kolor obudowy :mrgreen::mrgreen: . jednak koszt 550zł.

Nokia N73 399zł, też ją brałem pod uwagę.Zależy mi na aparacie i mp3 oraz żeby wyświetlacz był porządny, duża róznica jest pomiedzy 256tys a 16mln? A N70 bym miał za 200zł aparat 20x zoom 2mln też ciekawy model. Dodam że patrze na taryfe syberyjską 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal, N70 odpuść sobie :wink:

Jest taka niepisana zasada: chcesz telefon do zabawy-bierz SE, chcesz telefon do dzwonienia-bierz Nokie. Ale w tym aspekcie Nokia zaczyna gonić sonego. Widać to oczywiście głównie w aparatach. Jeżeli chodzi o mp3. miałem k750i i Nokie 6280, więc mam porównanie co do jakości muzyki oraz słuchawek, ktore Nokia i SE dodają w zestawie. Soniak miał taki "płytki" dźwięk. Nokia natomiast miała świetne basy i głębie. W tym kryterium Nokia nadal wypada świetnie! Teraz pare słów o aparatach: Starsze SE (modele Dxxx, Kxxx, Wxxx) miały jak na ówczesne czasy wysmienity aparat, duzy wyswietlacz, multuimedia, itp. Nokie natomiast zostawały w tyle za nimi. Teraz to zaczyna się zmieniać. Nokia goni SE szybko.

Pytasz o różnice miedzy 256tyś kolorów a 16 mln... Poza liczbami, ooraz zużyciem baterii to różnicy nie zauważyłem nigdy :lol: .

Co do N73. Po kilku miesiącach użytkowania zauważyłem, że aparat jest świetny, dobrze radzi sobie z makrem, można sie pobawić od balansu bieli, przez tryb sceny, aż do światłoczułości. Gdy światła jest mniej, radzi sobie gorzej, ale można to pokonać, przez przestawienie parametrów. Pozatym odtwarzacz muzyki... :roll: on pozostawia wiele do życzenia, ale jakość muzyki, jak w każdej nokii poraża ( w pozytywnym tego slowa znaczeniu). Ekran automatycznie reaguje na światło i dobiera siłę oświetlenia do panujących warunków.

dzienciol, ja Ci powiem, że do mnie nie trafiają natomiast nowe SE. Ja miałem jednego i znudził mi się po 3 miesiącach. A nokii której nie miałem, to ciągle znajdowałem coś nowego. Dlatego mnie tak ciągnie do Nokii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeb juz mnie boli od przeglądania tych ofert, ale patrząc na najtańsze oferty tj. płacąc 25zł miesięcznie na 24miesiące to najbardziej się opłaca Play potem Plus, w przeciwieństwie do Orange i Ery. Wole dopłacić 50zł za przeniesienie z Plusa do Play i kupić dobry telefon za "grosze". Tylko w Playu są same wypasione telefony i np.Nokii 5310 nie ma :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kończy mi się umowa :wink: .Rozważam tylko abonamenty 25zł miesięcznie i jestem prawie przekonany do Play, np Nokia N73 99zł na 3 lata, Nokia 6500s 149zł na 3lata, SE 800i+1GB 1zł na 3lata ,a W910i za 49zł na 3lata. Jak mi się znudzi, bo 3 lata to do dosyć długo to kupię nową np z allegro. Ciekawą oferte ma też Samsung i LG

Czy ilość kolorów w wyświetlaczu ma wpływ na jakość zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnie pytanie. Nokia 6500slide czy Nokia N73 :?: Pierwsza ma te 16mln kolorków a w N73 jest 20x zoom :lol: i wytrzymalsza bateria i symbiana-co on daje prócz możliwości wgrania gps-a? Który ma lepszy aparat do robienia zdjęć ryb,widoków itp i lepszy wyświetlacz :wink: . Play ma dobry zasięg? Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.