Skocz do zawartości
tokarex pontony

Żylka na grunt


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie róbcie scen :mrgreen::mrgreen: i nie mieszajcie człowiekowi w głowie :roll: Czy kilkanaście olat temu ktoś słyszał o żyłkach na szczupaka, na sandacza, na spławik, grunt itd :?: była poprostu żyłka w różnych rozmiarach :lol:g3rman, możesz spokojnie łowić na te żyłki na feedera, prawdopodobnie gdybyś na jednej wędce miał tą "na szczupaka" a na drugiej "feederową " to nie zauważyłbyś różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tylko ze te dragony są strasznie ciulowe - przynajmniej Dragon Millenium Carp !! kicha jakich mało.

A jaki kolor ma twoja żyłka szczupak ??

Jak też czarna to może też taka kicha, a jak nie to testuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

artech ma rację!

parenaście la temu żyłka to była żyłka i nikt z tego powodu nie dramatyzował.

tylko ze te dragony są strasznie ciulowe - przynajmniej Dragon Millenium Carp
- nie wiem karpi nie poławiam, a Dragon Millenium i szczupak i okoń były moim zdaniem bardzo dobre.

Dodakowo w mojej opini żyłkli spinnigowe żyłki mają małą rozciągliwość, brak pamięci oraz są przystosowane do przemielanie kilometrów na kołowrotku, więc do feederka jak znalazł

pozdrawim! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś testowałem nowy sprzęt, a zarazem tą żyłkę.

Jako łowna była dragon millenium szczupak 0,20 i przepon 0,16 jaxon nie pamietam jaki model.

Złowiłem 2 bękarty :lol: i jednego jak ciągnąłem już to sie odczepił :roll:

Ogółem brań za dużo nie było długo takze nie byłem nad wodą a były takze organizowane zawody wędkarskie gdzie i tam słabe brania mieli i praktycznie nic nie ciągnęli jak sie pytałem i jak widziałem.

Jak na razie ok:)

Dzieki wszystkim za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pickerze mam zalozona zylke Dragon Millenium Okon 0,18mm i jak dla mnie jest swietna. Polecam te zylki gdyz sa one zapakowane w prozniowych foliach co niepowoduje procesu starzenia sie zylki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kilkanaście lat temu ktoś słyszał o żyłkach na szczupaka, na sandacza, na spławik, grunt itd :?:

A czy kilkanaście lat temu słyszał ktoś e feederze?? Po to są żyłki do feedera, na spinning i do odległościówki by dobrać odpowiednie parametry do stosowanej metody.

Niemniej jednak zbyt wielkich różnic nie ma między żyłkami. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zylki Millenium malo sie od siebie roznia bynajmniej my jako zwykli ludzie tego nie dostrzegamy... Podobnie jest z cyfrowkami ktore maja iles tak milionow kolorow a czlowiek przeciez nie dostrzega tego golym okiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja straciłem przekonanie do tej żyłki. Po weekendowym incydencie. Strzeliła przy żucie kopytem, a było to ostatnie, na które rybki jako tako brały :( Żyłka 0.20mm szczupak. Dopiero tydzień ją uzywałem, a z zerwaniem w rękach też nie było problemu. Więc muszę się zasanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze nie otworzyles kabłąka przy wyrzucie :D mi sie to juz pare razy zdarzylo :P

Nie w tym przypadku na pewno był otwarty. Sytuacja wyglądała jakbym za szybko wypuścił żyłkę przy żucie i wyleciała w górę. No i poleciała, a później do wody :cry:

Żyłka stara ? No nie wiem skoro próżnowe opakowanie to chyba nie powinno być problemu. Jednak to pierwszy bubel z tej serii, który mi się trafił. Muszę to przemyśleć wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro próżniowe opakowanie to chyba nie powinno być problemu

jeżeli masz opakowanie to sprawdź datę produkcji bo próżniowe opakowanie spowalnia ale nie powstrzymuje całkowicie procesu starzenia. jednak skoro piszesz że opakowanie było ok, a cała żyłka była do bani to brak mi pomysłu. dlatego radzę przejżeć przelotki i rolkę kabłąka może tam jest coś nie tak. :smile:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa dobre i warte zaufania

ja nadal uważam że te żyłki (dragon millenium) są ok. z innych do spiningu naprawdę fajna jest seria dino mikado (oczywiście w mojej osobistej ocenie) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj... nie seria dino mikado wg. mnie jest beznadziejna! Poza tym nie ufam tej firmie, przejechalem sie juz na kolowrotku z mikado i dziekuje! Oddalem go do naprawy ale nic nie dalo sie zrobic moglem tylko postawic go na polce dla ozdoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikado wg. mnie jest beznadziejna

cóż ja łowiłem na mikado 2 sezony i byłem bardzo zadowolony więc nie wiem czemu tak różne opinie mamy, no ale każdy ma prawo do własnego zdania :mrgreen: . a co do innych produktów mikado to nie wiem jak kołowrotki ale ja mam spinning, i znajomy ma kilka kijaszków mikado (spinningi i spławikówki) i zarówno w jego jak i mojej opini mikado to pożądny sprzęt za rozsądną cenę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.