Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Karpia tak, szczupłego raczej nie. Ja tam za siedzeniem na dupie i patrzeniem sie w pingpong za karpiem to nigdy nie byłem więc osobiście mam to gdzieś. W sumie niedługo wigilia a karp to przecież najsmaczniejsza i najszlachetniejsza polska ryba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłem... na bulgocie, 1 szczupaczek około 50 cm, ale spiął się przy łodzi i nic więcej. Wędkarzy to prawda w trzy ... ale nie ma się co dziwić:)

PS. Łodzie mają wyciągać 14.11. (w poniedziałek) rano... "Ta ostatnia niedziela" w przyszłym tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odwiedziłem dziś Dziećkowice,ale tylko na chwilkę z brzegu,ze spinem bylem od czarnych rur ,ale nic.Widziałem jeden kolega miał szczupłego na 67 bo z nim rozmawiałem,ale za to na Pactwowym jednego szczupaka spiołem,a drugi zaliczony 69cm niecłe 3 kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziesiejszy i wczorajszy wypad z kumplem jak najbardziej mozemy zaliczyc do udanych!!

wczoraj od 6 rano do 10, połapalismy chyba z 15 szczupaczków, a dzis chyba ze 20, tez od 6 do 12, wszystkie w przedziale od 35 do 47cm, w tym jedyny ponad wymiar na 82cm :cool: u kumpla, oczywiscie rybki wrocily do wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie badz smieszny, nie chwale sie niczym tylko po prostu zdalem relacje z wypadu na ryby

przykladowo jak ty nastawiasz sie na biala rybe a biora ci zarybieniowe karpie to co??tez jest to niechlubne??

nie chlubne bylo by to jak bysmy te rybki zabrali z łowiska...daj spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złowieniu kilku pistoletów dałbyś spokój albo zwiększył rozmiar żywca, ale nie lepiej przekłuć 35 szczupaczków bo biorą .I na pewno wszystkie odpłyneły w idealnej kondycji po połknięciu żywca na kotwicy.Daj spokój i nie pogrążaj się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz na zdjęciu wyżej wymiarowy też się trafił, a dla Twojej wiadomości - żaden szczupak nie był bardziej zapięty niż za pysk właśnie zw względu na rozmiar żywca więc jak najbardziej odpłyneły w bardzo dobrej kondycji, więc odbij bo szkoda klawiatury na Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Byłem dzisiaj pooglądać i rzeczywiście nic specjalnego jeden wyciągną szczupaka na ok 30cm nie mierzył po czym udało mu się wyciągnąć na 82cm i go zabrał tyle z spiningu. Cały brzeg wolny od kry był zajęty przez łowiących na żywca bez większych efektów, poza ciekawym zdarzeniem jeden z wędkarzy widząc jak dziadek bierze niewymiarową rybkę do siaty upomniał go ten mu coś odpyskną że to nie jego sprawa że wszyscy tak robią itp. Gość się zabrał i poszedł po pewnym czasie wrócił z policją i strażą zmierzyli szczupaka 47cm i w między czasie złapali gościa próbującego wyrzucić z siaty szczupłego po zmierzeniu 29cm. Ukarali jeszcze dwóch jednego łowiącego z rur i siedzącego przy rurach, tamtych dwóch zabrali z sobą rybki wypuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.