Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

Według regulaminu zbiornika nie wolno jest zakaz wjazdu.Ludzie jak to ludzie jak by mieli amfibie to by zaparkowali we wodzie.Jest to zbiornik wody pitnej wjazd na własne ryzyko może się uda,a jak nie no to mandacik.Przeczytaj regulamin i jego się trzymaj,a na pewno nic przykrego cię nie spodka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Drapieznik bardzo slabo,bylismy dwa dni temu,probowalismy na spinning,zywca ,a wieczorem na martwa rybke i nic ani brania i nie widzialem zeby ktos cos ciagnal,zreszta w rybaczowce na dzien dobry powiedzieli ze nie mamy po co jechac no ale trzeba probowac wkoncu kiedys zglodnieja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam około 14 czerwca padł 1 węgorzewski na rosówy w nocy ,także raz na jakiś czas bierze coś,ale rzadko,nocka 22/23 branie na kukurydze i białego około 23,zerwany haczyk,prawdopodobny karp obronił się w zaczepach,a 3:50 na czerwone gwałtowne branie,dwa trzy razy bombka do góry a że człowiek drzemał po podbiegnięciu do wędki bombka zamarła zacięcie i .... za późno,pewnie jakiś leszcz odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie poradźcie, gdzie można siąść na weekend żeby połowić powiedzmy od pt wieczór do niedzieli do popołudnia? Z tego co zauważyłem w zeszły weekend to strona wschodnia odpada z powody miliardów kąpiących się ludzi i o zgrozo psów.... Jak wygląda reszta zbiornika w weekendy? Jest sens w ogóle brać kije ze sobą? Chodzi mi o suma i ewentualnie leszcze, karpie. Niestety z brzegu jedynie. Czy w zalesionych ostępach zachodniego brzegu można w weekendy znaleźć choć trochę spokoju i ciszy, a i jakąś rybkę złapać? Zdaje mi się, że na tym brzegu pojawiły się sinice? Jeśli byłby ktoś tak bardzo łaskaw ;d to proszę niech napisze na jakich mniej więcej odległościach od brzegu lokować zestawy.

pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend może być ciężko z miejscem na zachodnim brzegu, ciekawsze są zajęte non stop, ale jeśli wcześniej w piątek przyjedziesz to coś pewnie znajdziesz. Ciszy i spokoju będzie raczej tylko trochę ;), chyba że pogoda będzie niekąpielowa. Sinice to za dużo powiedziane, troszkę drobnych zielonych paprochów zawsze wiatr wyrzuci na brzeg, to duża woda. Zestawy najlepiej wywozić, a odległość zależy od miejsca. W większości już 10-20m od brzegu jest dość głęboko, czyli 2-4 metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie w wakacje spokój z tym zbiornikiem w dzień nie połowisz bo pełno plażowiczów i kąpiących się mimo zakazu a w nocy pełno pijanych i naćpanych okradających samotnych wędkarzy.

Lepsze miejscówki zajęte przez miejscowych a jak są wolne to lepiej nie siadać bo może skończyć się kalectwem.

Żeby złapać cokolwiek to trzeba tygodniami nęcić miejscowi tak robią i mają efekty a tak na dwa dni to idzie złapać wpierdol co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - w takim razie mam nadzieję, że pogoda zdąży się popsuć ;]

Byłem tam kilka razy i w sumie mam miłe wspomnienia -bardzo ładne leszcze ,spore karpie i sum, dlatego po przerwie w łowieniu wybrałem się sprawdzić pierwszy raz wschodni brzeg i wytrzymałem do 11 godziny tylko bo znudziło mi się użeranie z plażowiczami, tak więc nie rozumiem sensu specjalnych zezwoleń na łowienie skoro nikt nie pilnuje porządku... branie tylko jedno jakieś niemrawe z 200 metrów na kulkę, a tak cisza. Miałem nadzieję, że od zachodu jest mniej kąpiących się...no cóż zobaczy się jaka będzie pogoda może się uda ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pilnuje porządku

W sobotę jeździł na motorówce facet z WOPR i wyganiał z wody, odpłynął w inne miejsce to włazili z powrotem, naród ciągnie do wody i nie ma rady :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą motorówkę... wg mnie jeśli tworzy się zakazy, jakie by one nie były mądre czy głupie to należałoby je albo egzekwować albo z nich zrezygnować. Jeśli jest zakaz i jeden z drugim by dostali mandaty po 100 zł to może by spróbowali drugi raz ale po drugim mandacie by już się nie kąpali. Skoro nam wędkarzom potrafią wlepić mandat czy to za wjazd samochodem żeby wypakować sprzęt czy nawet za używanie łódki zdalnie sterowanej do wywózki, a mimo wszystko opłacając składki pzw jesteśmy jakby "współdzierżawcami" wody, to w drugą stronę też to powinno działać; albo pozwolić wszystkim na wszystko i po sprawie, tudzież wydzielić plażę i każdy by był zadowolony. Nie odbiegając od tematu i nie próbując nawracać świata ;] podłączę się pod pytanie o duże karpie i przy okazji sumy - jeśli już ktoś z Was złowił takowe to udało mu się to w okolicach pierwszego spadu tuż za roślinnością czy raczej wszystko z daaaala od brzegu? Moje wszystkie ładne rybki były od strony zachodniej ok 100-150 metrów od brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto ustawić się za karpiem ? (+10kg) bierze czy cisza ? jeśli tak to gdzie ?
uważaj bo Ci powiedzą :mrgreen:
albo pozwolić wszystkim na wszystko i po sprawie, tudzież wydzielić plażę i każdy by był zadowolony.
pozwolic napewno nie pozwolą bo jest to zbiornik wody pitnej a poza tym musiał by byc jakis ratownik.Nie wiem jak chciał bys wydzielic plaze skoro w słoneczna sb/nd sa tam tysiace ludzi.Nastepna sprawa ze jest to jedyny taki zbiornik w okolicy i po trochu sie nie dziwie ze ludzie chca sie gdzies schłodzic,szkoda tylko ze zostawiaja po sobie tyle smieci... :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzą dookoła postawią wieżyczki, usypią wyspę i drugie Alcatrazzzzzz. Ciekawe jaki w tym interes mają - może po to, żeby nie było widać tych śmieci po weekendach. Jadę dziś na spinn na łódkę zobaczyć czy coś się dzieje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATAR a dostałeś kiedyś tam wpird.. ? Robisz niezbyt dobrą reklamę a masz raczej informacje

zaciągnięte z dziwnych opowiadań może od strony Przemszy swego czasu były ekscesy ale

od strony Imielina nie jest tak jak piszesz . Łowię tam i prawie dziennie chodzę z dzieciakami na spacer i nigdy nic złego mnie nie spotkało . Więc proszę nie pisać głupot.

Pozdrawiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.