Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

Od strony Imielina to nie wiem ale od strony Dziećkowic auto mi nieraz obrobili lub zniszczyli a i przepychanki z naćpanymi były to samo zdarzało się od strony przemszy auto zostawiałem pod przepompownią a wpierdol dostałem po drodze i sprzęt mi zajebali było to 3 lata temu.

teraz jeżdze na ten zbiornik na rowerze i tylko w dzień odpuszczając okres wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

To faktycznie spotkało Cie dużo nie przyjemności z naszej strony (rybaczówka) jest duży ruch ludzi bo knajpy i jachclub ale takie cuda nie mają miejsca a przynajmnie nie większe niż na innych zbiornikach .

A jeśli ktoś całkowicie chce się odizolować to łódeczka i hej całe 712 ha do dyspozycji :)

PS: Ludziska jak chcecie zaczerpnąć kąpieli w zalewie to zachowajcie szczególną ostrożność

jest to dość niebezpieczna woda dołki w niektórych miejscach gęsta rośliność podwodna która wplata się w nogi podczas pływania .

Niestety w sobotę zalew pochłonął kolejne ludzkie życie utonoł 18 letni chłopak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem od soboty do niedzieli popołudnia. Kilka leszczyków, sporo biwakowiczów, na szczęście nie słyszałem, że ktoś utonął. Czyżby od Maratońskiej? Jak jechałem właśnie to widziałem tam karetkę na sygnale? Co do tych ponad siedmiuset hektarów to miałem przygodę z "niezbyt mądrym" kolesiem na żaglówce... dla nich wody jest jednak za mało - 40-50 metrów od brzegu musi płynąć deb**.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bufi ustawiasz sie na srode na nocke ;) ? szukam kompana .

A gdzie tam robota i jeszcze raz robota urlop dopiero do 23.07:( Dziadka Rabę wyciąg bo za bardzo korzenie na działce puścił :D

Gdzie planujesz siedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem od soboty do niedzieli popołudnia. Kilka leszczyków, sporo biwakowiczów, na szczęście nie słyszałem, że ktoś utonął. Czyżby od Maratońskiej? Jak jechałem właśnie to widziałem tam karetkę na sygnale? Co do tych ponad siedmiuset hektarów to miałem przygodę z "niezbyt mądrym" kolesiem na żaglówce... dla nich wody jest jednak za mało - 40-50 metrów od brzegu musi płynąć deb**.

Ludzi było masa a ci na żaglach to mają coś z beretami mnie na łódce by staranował i jeszcze pretensje miał że nie zjechałem mu z drogi .

A ten chłopak utonął jakieś 150 m od rybaczówki w stronę Jazu na tzw. wprost Alei .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi było masa a ci na żaglach to mają coś z beretami mnie na łódce by staranował i jeszcze pretensje miał że nie zjechałem mu z drogi .

A ten chłopak utonął jakieś 150 m od rybaczówki w stronę Jazu na tzw. wprost Alei .

Bo on płynął prawym halsem a ty pewnie lewym :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak prawym :grin:

do DAWIDDD

To od strony Chełmu ja jakoś nie mam przekonania do tych miejsc ale jedyny plus że można

autem blisko podjechać . Do której będziesz siedział bo może podskoczyłbym w odwiedziny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode na nocke. no lipa tam jest osttanio bylem na nocce to 2 brania 1 okon i 1 pusty. a na drugie dwa kija brata o 5 odjazd piekny szczupaka ale zawinal zywca i lipa...

innych miejsc z brzegu ciekawych nie znam ;/ wyslij na pw numer gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich łowiących na tym zbiorniku jakich miejsc szukać, żeby połapać drapieżniki jesienią? Chodzi o wrzesień głównie okoń i szczupły

Hehe

wszędzie widzę ten sam wpis.

Czyźbyś sam nigdzie , na żadnym zbiorniku nie był , nie znasz żadnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich łowiących na tym zbiorniku jakich miejsc szukać, żeby połapać drapieżniki jesienią? Chodzi o wrzesień głównie okoń i szczupły

W wrześniu to zazwyczaj drapieżnik jest jeszcze rozproszony po całym zbiorniku wszystko zależy od temperatury jak zaczną się pierwsze poranne przymrozki możesz go szukać w okolicach starej i nowej przepompowni , na zimę zbiera się w kanałach białoryb a za nimi podąża drapieżnik.

Zresztą jak przyjedziesz i zobaczysz w okolicach starej pompowni po kilkadziesiąt łódek

to znaczy że żniwa się zaczęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek po pracy wypłyneliśmy ze znajomym na zbiornik głównie za Okoniem.Padło ponad 50 szt z czego ok 20 tak pod 30stkę.Jedyny mankament silny wiatr i przelotny opad deszczu :)

Witam. A można wiedzieć w której części zbiornika takie eldorado było??:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów. Jestem nowy na tym forum i często śledzę wątki odnośnie zbiornika Dziećkowice ponieważ bywam tam przynajmniej raz w tygodniu, aż postanowiłem zarejestrować się i wziąć udział w dyskusji. Ostatnimi czasy zauważyłem, że okonie ładnie biorą na spinning ale tylko podczas dużego wiatru ( jak wspomniał kolega kilka postów wyżej ). Złowiliśmy z ojcem około 40-50 sztuk podczas wietrznej pogody (godz. 4-9 rano) a jak wiatr ustał, ryby zamarły na dobre. Ogólnie chodliwe były ciemne kolory - czarne, fioletowe puchowce prowadzone z prędkością światła na 2,5g główce :))) długimi skokami pod powierzchnią przy podwodnej roślinności. Moja ulubiona przynęta czyli hornet Salmo z długim sterem po raz pierwszy w te dni mnie zawiodła. Momentami zdarzały się ładne byczki pod 30cm. Mam nadzieję, że komuś wskazówki się przydadzą i równie fajnie połowi.

Pozdrawiam serdecznie,

Jakub Mercik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.