Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kiełb, nie kompromituj się tutaj swoimi wypowiedziami i kup sobie słownik ortograficzny. NIe zgrywaj znawcy karpi i nie snuj opowieści z mchu i paproci. Siejesz ferment na tej stronie.

sam sie kompromitujesz swoja nikla wiedza wedkarska, a wlasciwie jej brakiem :wink: i nie zaslaniaj sie ortografia, bo nie wiem czy wiesz, ale to forum jest wedkarskie, a nie ortograficzne :shock:

i zgadzam sie z dobekfooto, ta dyskusja jest bez sensu, ale moderatora tu chyba nie ma :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, nie jesteś partnerem do dyskusji, masz zapędy agresji, ale to musi wyniukać z twojego zakompleksienia. Nie jestem alfą i omegą w dziedzinie wędkarstwa, staram się czerpać doświadczenie od kolegów po kiju, a ty ciągle się wyśmiewasz i krytykujesz, tak jakbyś sam był encyklopedią wiedzy. Błędy walisz na każdym kroku, wstyd. Odczep się ode mnie bo staje się to już nudne. Co ty sobąreprezentujesz? Kultury nie masz za grosz, a i doświadczenie wędkarskie jest znikome. Mam nadzieję, że moderator zrobi z tobą porządek zakomplesiony człowieczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, wkońcu zauważyłeś, że to forum wędkarskie, ale jakaś etyka obowiązuje oraz poprawne i bezbłędne posługiwanie sięjesykiem polskim, a ty chłopie uprawiasz pieniactwo i wnosisz tu duzo agresji i tym samym kompromitujesz się. Nie dorosłeś do partnerskich rozmów więc nie pisz tu więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz poprawne i bezbłędne posługiwanie sięjesykiem polskim

dokladnie!!! zgadzam sie z toba!!! nie krytykuj innych, bo sam robisz mnostwo bledow. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

i naucz sie wreszcie edytowac posty, a nie nabijac jeden pod drugim, bo to juz wspomnieni wczesniej 13-latkowie potrafia MISTRZU. :grin::grin::grin:

i nie zabronisz mi pisac na tym forum, bo jestes NIKIM. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny gwint ale jedziecie po kaczce ;/ Normalnie spotkajcie sie na jakies zawody i roztrzygnijcie to ;p

ja tam nie mam nic przeciwko temu. mozemy zrobic zawody kto wiecej zlowi ryb jak juz wczesniej proponowalem i zapewniam, ze zwyciezca nie bedzie mistrz pilczyk. :lol:

ciekawe czy potrafi chociaz zmienic robaka, bo postu jak widac edytowac nie potrafi. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, rozśmieszasz mnie gościu zakompleksiony. Ciągle usiłujesz mnie obrazić, ale wbij sobie to głowy, że nie jesteś w stanie. Twierdzisz, że jestem Nikim?....hmmm to twoje mierne zdanie. Łów sobie chłopczyku i dowartościowuj się tym, bo tylko to nieporadnie potrafisz robić w życiu. Powtarzam, odczep się ode mnie bo zrobiłeś się nudny. Ty masz 37 lat? Na pewno ze 20 to sobie dodałeś. Ćwicz ortografię i dobre zachowanie. Nie oceniaj innych i szanuj doświadczenia innych wędkarzy, którzy mają ich więcej lub mniej. Zachowujesz się jak gówniarz, wstydziłbyś się. Znajdź sobie kogoś do rozmowy ale na swoim niskim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, rozśmieszasz mnie gościu zakompleksiony. Ciągle usiłujesz mnie obrazić, ale wbij sobie to głowy, że nie jesteś w stanie. Twierdzisz, że jestem Nikim?....hmmm to twoje mierne zdanie. Łów sobie chłopczyku i dowartościowuj się tym, bo tylko to nieporadnie potrafisz robić w życiu. Powtarzam, odczep się ode mnie bo zrobiłeś się nudny. Ty masz 37 lat? Na pewno ze 20 to sobie dodałeś. Ćwicz ortografię i dobre zachowanie. Nie oceniaj innych i szanuj doświadczenia innych wędkarzy, którzy mają ich więcej lub mniej. Zachowujesz się jak gówniarz, wstydziłbyś się. Znajdź sobie kogoś do rozmowy ale na swoim niskim poziomie.

ja tylko ci odpowiadam. nie caly swiat kreci sie wokol pilczyka i nie kazdy chce cie obrazac, a ze ty tak uwazasz to juz twoj problem. :wink: i sam sobie dodajesz wieku, bo juz 10 latek w podstawowce pewnie wie, ze karpie nie rozmnazaja sie w Polsce i potrafi edytowac posty. wybacz, ze ci to wypominam, ale jest to zalosne. :lol:

i nie mozesz zabronic nikomu korzystac z forum. z tego co widzialem to nie tylko ze mna masz spine, wiec wiekszym prowokatorem ode mnie jestes tu ty. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełb, Tak jak sądziłem, że nic do ciebie nie dociera, jesteś jednak infantylny....sprawdż w słowniku wyrazów obcych co to oznacza. Z tego co widzę to ty masz kilka ostrzeżeń na tym forum. ja z nikim się nie spinam, to ty usiłujesz wywołać jakieś niezdrowe emocje, ale nie uda ci się to bo poprostu jesteś niedojrzałym chłopczykiem. Od dziś cię ignoruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.Od dłuższego czasu tu nie zaglądam (moi koledzy także)ze względu na śmieci jakie wniesli Kiełb i jego kolega z którym wymieniał poglądy na temat wydłubywania oczu wzdręgą na tym forum.Nie wiem ile macie lat ale na pewno nie tyle ile wpisaliscie pod nickiem.Kolego Kiełb,ja i moi koledzy wychowalismy się na Pilcach a ty od kilku miesięcy uchodzisz za znawcę tych wód siejąc wielki ferment.Proponuje wrócic do dawnej formy wypowiedzi bo ta jest już mdląca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie, dajcie sobie spokój. Już zajady ze śmiechu mi sie robia, jak Was czytam. Czy jak jeden nie odpowie drugiemu, to bedzie uważał się za przegranego? Dla mnie to będzie zwyciężca. Więc prośba; skończcie tą żenadę. Nie nakręcajcie się wzajemnie. Nie odpowiadajcie na zaczepki. Wykażcie, ze jesteście dojrzalsi od drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam nic przeciwko temu. mozemy zrobic zawody kto wiecej zlowi ryb jak juz wczesniej proponowalem i zapewniam, ze zwyciezca nie bedzie mistrz pilczyk.

ciekawe czy potrafi chociaz zmienic robaka, bo postu jak widac edytowac nie potrafi.

To zapraszamy do "GP". Każdy może zgłosić wg. regulaminu zdobycz. Nowa edycja prawdopodobnie po nowym roku. Troche to potrwa ale rozstrzygniecie, który ma jeszcze ikrę w gaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

proponuję kosmetyczną zmianę nazwy NASZEGO forum z:"HACZYK dla ludzi z żyłką" na bardziej adekwatny:"ZADZIOR dla ludzi z drzazgą w dup.e"

Pomijając ten temat na którym zawsze można było się pokłócić o długość ryby, o mięsiarstwo, o zdjęcia, o trzymanie ryby, o photoshopa i o każdą możliwą pierdołę nie majacą nic wspólnego z: "jak dziś było na rybach?" to ostatnio co bym nie otworzył jakiegoś tematu tam trwa kłótnia i przeważnie nie związana z tematem...

Rzygać się chce jak się to czyta!!!

i chyba nie jestem osamotniony

kolega bumtarara

Niektórzy marnują zdecydowanie dużo czasu i energii na pouczanie innych jak się powinno łowić i obchodzić ze złowionymi rybami. Panowie, zamiast marudzić na forum... 

kolega pewniak

 ...od razu uznaję Cię za mojego guru. Ciebie i pozostałych wędkarzy, którzy wyznaczają normy wędkarskiej etyki na tym forum, komentując osiągnięcia innych wędkarzy tekstami typu: "czy musiałeś zabrać tą rybę", "szkoda że nie wrócił do wody", albo "ale beznadziejne zdjęcie". Po prostu zaczyna mnie to męczyć.

te cytaty pochodzą z tematu:"temperatura podczas łowinia" gdzie można było się pokłócić o łowienie ryb z ikrą.

innych zmęczonych nie przytaczam bo szkoda miejsca.

Proponuję trochę więcej szacunku dla innych forumowiczów i ich podejścia do wędkarstwa, póki nie wiąże się to z łamaniem np. RAPR. Forum wydaje mi się odpowiednim miejscem na wymianę poglądów, ale i tu powinna obowiązywać jakaś kultura wypowiedzi.

I na koniec drodzy koledzy pytanie do admin i moderatorów, czy nie jest tak że Haczyk swoje najlepsze lata ma już za sobą, pod względem ilości logujących się i ukrytych gości??? co patrze na ilość osób na forum jest to do 50 więc dość daleko do rekordu z 2008. Czyżby zmęczeni kłótniami opuścili to miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
proponuję kosmetyczną zmianę nazwy NASZEGO forum z:"HACZYK dla ludzi z żyłką" na bardziej adekwatny:"ZADZIOR dla ludzi z drzazgą w dup.e"

Pomijając ten temat na którym zawsze można było się pokłócić o długość ryby, o mięsiarstwo, o zdjęcia, o trzymanie ryby, o photoshopa i o każdą możliwą pierdołę nie majacą nic wspólnego z: "jak dziś było na rybach?" to ostatnio co bym nie otworzył jakiegoś tematu tam trwa kłótnia i przeważnie nie związana z tematem...

Rzygać się chce jak się to czyta!!!

i chyba nie jestem osamotniony

kolega bumtarara

Niektórzy marnują zdecydowanie dużo czasu i energii na pouczanie innych jak się powinno łowić i obchodzić ze złowionymi rybami. Panowie, zamiast marudzić na forum... 

kolega pewniak

 ...od razu uznaję Cię za mojego guru. Ciebie i pozostałych wędkarzy, którzy wyznaczają normy wędkarskiej etyki na tym forum, komentując osiągnięcia innych wędkarzy tekstami typu: "czy musiałeś zabrać tą rybę", "szkoda że nie wrócił do wody", albo "ale beznadziejne zdjęcie". Po prostu zaczyna mnie to męczyć.

te cytaty pochodzą z tematu:"temperatura podczas łowinia" gdzie można było się pokłócić o łowienie ryb z ikrą.

innych zmęczonych nie przytaczam bo szkoda miejsca.

Proponuję trochę więcej szacunku dla innych forumowiczów i ich podejścia do wędkarstwa, póki nie wiąże się to z łamaniem np. RAPR. Forum wydaje mi się odpowiednim miejscem na wymianę poglądów, ale i tu powinna obowiązywać jakaś kultura wypowiedzi.

I na koniec drodzy koledzy pytanie do admin i moderatorów, czy nie jest tak że Haczyk swoje najlepsze lata ma już za sobą, pod względem ilości logujących się i ukrytych gości??? co patrze na ilość osób na forum jest to do 50 więc dość daleko do rekordu z 2008. Czyżby zmęczeni kłótniami opuścili to miejsce?

kolego ale upraszczasz, powodów zmniejszonej frekwencji może być 1000, ale skoro nadal tu jesteś oznacza, że nie jest chyba jeszcze tak źle. Weź pod uwagę, że wędkarstwo w polsce upada, bo populacja ryb w wodach jest ok 80-90 procent mniejsza, niż dawniej. Ludzie odchodzą, bo nie mają o czym gadać, nie każdy jest nieuleczalnie chory na wędkowanie, ci mniej napaleni uważam dawno to rzucili i im zazdroszczę. To znaczy, że działają racjonalnie, bo widzą co się w tym chorym kraju dzieje. To co się dzieje w polsce w aspekcie zarządzania zasobami wodnymi i działalnością hydrotechniczną, to na świecie obecne jest jedynie w najbardziej wyalienowanych społecznie cywilizacjach. Dodając polską menatalnosć w odniesieniu do rybiego mięsa unicestwienie gatunków już o krok. Zobaczysz co będzie za 10 lat, wędkarstwo będzie tylko na komercji, a w pzw będzie już tylko H2O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję kosmetyczną zmianę nazwy NASZEGO forum z:"HACZYK dla ludzi z żyłką" na bardziej adekwatny:"ZADZIOR dla ludzi z drzazgą w dup.e"

Teraz w porównaniu z tym co tu się kiedyś działo to jest spokój. Zarejestrowałeś się dwa lata temu,więc poczytaj ten temat i ten dział - to najlepszy tego dowód i archiwum.

A jak nadal będziesz miał takie propozycje jak powyższa i chcesz wrzucić wszystkich użytkowników do jednego wora to moja propozycja jest taka abyś zmienił forum. To na brak użytkowników nie narzeka.

I na koniec drodzy koledzy pytanie do admin i moderatorów, czy nie jest tak że Haczyk swoje najlepsze lata ma już za sobą, pod względem ilości logujących się i ukrytych gości??? co patrze na ilość osób na forum jest to do 50 więc dość daleko do rekordu z 2008. Czyżby zmęczeni kłótniami opuścili to miejsce?

Nie jest. 248 obecnych z 19-05-08 z licznika skryptu forum to wynik sztuczny i nie wynikał wtedy z rzeczywistej liczby użytkowników.

Ludzie odchodzą, bo...

Wiele osób odchodzi bo przestaje mieć po prostu czas na ryby choćby z powodów zawodowych i rodzinnych, sam widzę po sobie. Samo życie. A i młodzież penie dziś ma więcej innych atrakcji niż wędkarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.