Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszek napisał/a:

sio, sio... :mrgreen:

wiśta wio bliżniaku :mrgreen::grin:

No ja nie mogę jeszcze tu damskiego boksu w błocie brakuje, byłby komplecik jak ta lala :mrgreen:

P.S. Chamstwu mówię NIE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cymbał mający kłopoty z interpretacją prostych tekstów dał mi ostrzeżenie

no coż... widać Dziki się nie popisał... Nie miło czyta się takie posty i uważam że takich nam tu nie trzeba :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło szydło z worka,

No taaaa

Coś mi śmierdziało po przeczytaniu kilku postów Dzikiego, taki sam styl jak u Pike'a - no przecież jak mogłam bliźniaki :roll:

A ilu ich ma tego nie wie nikt :shock: (pięcioraczki nawiedzą forum) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

No gratulacje szybka reakcja.

Faktycznie a jak bedzie ich wiecej.

Cholera jak byscie za pierwszym razem tak szybko zareagowali nie było by zamieszania.

Oczywiscie nie pisze tego zeby znowy zaczynać jakies burdy naprawde daleki jestem od tego.

Brawo dla Tomka 1 za zamkniecie mojego tematu tam juz tez dochodziło do wymiany..

Na innym forum tez wpadaja zadymiarze ale szybko sa temperowani.

Jedyna słuszna decyzja to krótka piłka.

Gdzie jest szogun :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo należy natychmiast likwidować w przeciwnym razie w przeciwnym wypadku niektórym może się wydawać że taki ton wypowiedzi to norma a przeciwż normą jest ogół a nie margines :lol::lol::lol: ale poleciałem PIkem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tomek po dosc dlugiej (zebralo by sie tego na strone) dyskusji w koncu krotko postawil sprawe aby przerwac bezsensowna wymiane zdan (bo nie w tym temacie) odnosnie kolejnych zdjec w temacie jak bylo na rybach

Hmmm powtorze swoje zdanie tutaj

Po pierwsze nie kazdy jest fotografem

Po drugie jesli gdziekolwiek pojawi sie informacja ze ktos wzial rybe to jest zjezdzany (ale czy nie ma do tego prawa?)

Po trzecie ostatnie zdjecia nie byly zrobione na tle kafelek ale "na swiezym powietrzu" i tez bylo zle

Po czwarte klania sie czytanie ze zrozumieniem - na lowiskach komercyjnych czesto nie mozna wypuszczac ryb (o tym szczegolnym przypadku nie pisze bo wiem gdzie Matix lowil)

I tak kazdy "zly" wedlug wykladni niektorych post jest komentowany a temat sie rozmywa

Na dodatek czesto do tego wlaczaja sie modowie

Hmmm to moze jednak wszelkie uwagi pisac tutaj a za niesubordynacje karac ostrzezeniami

Tyle ode mnie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie jesli gdziekolwiek pojawi sie informacja ze ktos wzial rybe to jest zjezdzany (ale czy nie ma do tego prawa?

Nikt nie zabroni nam brania ryb z łowiska, a jeśli ktoś nie bierze to jego OSOBISTA sprawa i nie może wtłaczać komuś do głowy by nie brał.

zdjecia nie byly zrobione na tle kafelek ale "na swiezym powietrzu"

Ładniej wyglądają gdy są zrobione tuż po złowieniu jak ryba jest jeszcze żywa, to tylko taka kosmetyka. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś nie bierze to jego OSOBISTA sprawa i nie może wtłaczać komuś do głowy by nie brał

Racja, kazdy sie z tym zgodzi. Ale tutaj chodzi o propagowanie, a taki portal jak chaczyk i inne (gorsze :lol: ) powinny propagowac robienie zdjec estetycznych, najlepiej nad wodą i ze zdjeciem wypuszczonej ryby. Poza tym estetyka tez jest w miare wazna bo dajemy przyklad innym. No i fakt ze swietnie takie zdjecie sie oglada.

Jesli chodzi o to zdjecie Matixa to faktycznie jest troche nieestetyczne, zwlaszcza przez te zdechle ryby. Zgadzam sie jednak ze krytyka jest zbyt duza, a zdjecie napewno nie jest takie zle jakie juz byly. Delikatne zwrocenie uwagi napewno dało by lepszy efekt :cool:

Musimy zadbać, zeby nasze ryby były łowniejsze, a szacunek do ryb i wód wiekszy. Takze reasumują forum powinno propagowac wedkarstwo estetyczne i z poszanowaniem natury i niech to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzy wybuchla po zdjeciach Matixa (zreszta nie pierwsza) wiec wyjasnijcie mi moze gdzie tu braklo estetyki i poszanowania natury :?:

Ze zabraklo wam kawalka wody :?: To juz brak estetyki :?:

A poszanowania natury kiedy zabraklo :?: Ze wzial rybki do domu :?: To najlepiej zacznijcie szanowac nature nie klujac ryb tylko jak je wtedy bedziecie lapac :?::lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wyjasnijcie mi moze gdzie tu braklo estetyki

jeśli wg Ciebie zdjęcia z rybami na trawniku pewnie przed domem są pod względem fotograficznym estetyczne to powiedz mi gdzie w tych zdjęciach jest jakaś wymowa oprócz tych zdechłych ryb, gdzie jakaś atmosfera??

Matrix wybacz że do tego wracam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Powinniśmy propagować właśnie zdjęcia ryb żywych. I nie ma to nic wspólnego z tym czy potem ryba dostała w pałę czy nie. Chodzi o to żeby ludziom uświadomić, że potrzeba jest trochę smaku i delikatności. I właśnie, dlatego uważam, że dobrze się dzieje. Nie można odgórnie nakazać czy zakazać umieszczania takich czy innych zdjęć, dlatego dobrze, że istnieje presja naszej społeczności haczyk.pl aby nie umieszczać zdjęć rybich trupów. Aby ten poziom świadomości i kultury podnosić a nie sprowadzać do poziomu błota i zlewu - jak to w Polsce miało miejsce przez ostatnie 60 lat. :???: Czego efekty widzimy nie tylko nad wodę ale w każdej praktycznie dziedzinie życia.

Tobie MagnuM chyba przydałby się kolejny odpoczynek od forum. A ponieważ jak widzę wracasz do „formy” mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, wkurzasz mnie i to niemiłosiernie. Kurde Ty zawsze jesteś najelpszy, wszystko wiesz najlepiej jak Giertych. Kurna, przez Ciebie mam ochote opuścic te forum natychmiast. Takimi tekstami mozesz do swojej panienki sypac, nie do mnie. ( zaraz powie ze jestem dzieckiemj, niedojrzały ale kij mu w oko za to) zbanujcie mnie, bo nie che ogladac na tym forum Tomaszek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Jmk81 to jest forum fotograficzne albo masz do fotografi powolanie

Ja na zdjeciu widzialem wyrazne kolory zdjecie na swiezym powietrzu i jak dla mnie git

Ale dla kilku osob od razu prawie ze fachowcow od fotografii to zle fotki

A jak sie one maja do tych waszych kafelek

Czy to nie sa o niebo lepsze fotki

Ale i tak trzeba opierdzielic kogos bo jedyne sluszne fotki na tym forum robi widze tylko kilka osob :lol:

Tomaszek rozumiem promowanie pewnych zasad ale ty ciagle wszystkiego sie czepiasz bo jedyny sluszny tok rozumowania to twoj tok myslenia

W ten sposob nawet jesli czasami masz racje to i tak zrazasz ludzi do swoich pogladow grajac ciagle role nieomyslnego pana i wladcy

Tym razem jednak przeginasz bo powoli zaczynacie bog wie czego wymagac

Moze zaraz bedziecie chcieli robic zdjecia w wodzie bo tak jest jeszcze bardziej etycznie

A pozniej to wedki na kolek bo etyka nie pozwala na to aby na haczyk rybe zaciac :evil:

Forum zamiast robic sie bardzoej kolorowe bedzie nadal tylko czysto tekstowe bo kilku "cenzorow" ciagle tylko ocenia fotki

Oni wzajemnie rbia takie oh i ah fotki a reszta to beeee

Tak mi to powoli zaczyna wygladac

Magnum wyluzuj bo szkoda sie denerwowac

Tomaszek juz tak ma a ty naucz sie troche luzniej podchodzic do forum to tylko internet :cool:

Idz na ryby i ochlon

Szkoda by cie tu nie bylo dalej

Wszystkim zycze wiecej dystansu i wyrozumialosci do innych

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jednak przeginasz bo powoli zaczynacie

Przeginam bo zaczynamy?

ciagle role nieomyslnego pana i wladcy
Jak widzisz we mnie pana i władcę to znaczy że masz kompleksy ;) bez urazy ;)
jeszcze bardziej etycznie
Ja nic o etyce nie pisałem - przeczytaj jeszcze raz. Chodzi o to żeby propagować pewne rzeczy a nie przyjmować postawę "zamknę oko, przejdę dalej"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory zdjecie
Teraz to P, wlasnie zaczynasz zachowywac sie jak na forum fotograficznym. Jesli zdjecie jest niewyrazne to nikt nic do tego nie ma. Jezeli kolory złe lub cos podobnego tez, chodzi o promowanie pewnych zachowań. Napewno przynosi to mniejszy lub wiekszy pożądany skutek i tego sie trzymajmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek mialo byc przeginacie bo w tej postawie nie jestes osamotniony choc z reguly najczesciej sie odzywasz

Nie mam kompleksow i nie jestes dla mnie ani panem ani wladca tylko ty sie tak po prostu zachowujesz na forum

Niby zawsze masz racje jestes nieomylny najlepszy itp

Na dodatek jak cytujesz to cytuj szersze fragmenty a nie dwa trzy slowa wyrwane z kontekstu (tekst o "etyce" i "panu i wladcy" w tym co napisalem i tym co cytowales maja odrobine inne znaczenie :cool: )

O etyce przeczytaj jeszcze raz moze zrozumiesz o co chodzilo a nie skupisz sie tylko na cytowaniu kilku slowek

Roland ja wlasnie nie zachowuje sie jak na forum fotograficznym :lol:

Kilka osob jednak tak

Zaraz jeszcze zrobcie siebie podforum fotograficzne kulinarne itp itd i sie udzielajacie i fachowo doradzajcie jak ma wygladac de besciacka fotka czy najsmaczniejsza potrawa

Bo niedlugo nie bedziecie sie mieli czego czepiac jak poza kolkiem wzajemniej adoracji nikt nie bedzie wklejal fotek

A tak moze pojawi sie zawsze ktos nowy kogo da sie zjechac :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.