Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Anonymous
Może się myle i przesadzam osądzcie sami

Wypowiedziałem się na twój post..... Przesadzasz

Bogdan Sam powinieneś wyluzować .... piszesz zbędne posty ..

DO TOMIKA proponuję usunąć tą rzenade szkoda miejsca na tanie gadanie .
jeszcze raz napisze ... PRZECZYTAJ TEMAT !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Gość Anonymous

Czytając tę całą pyskówkę to artech ma najsłabsze nerwy i hamstwo na wierzch wyłazi. Kiedyś muszą nerwy puszczać, ale to napewno nie facetom z wyższym wykształceniem. Jako pedagog proponuję więcej ciszy i spokoju.

Widać to gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tę całą pyskówkę to artech ma najsłabsze nerwy i hamstwo na wierzch wyłazi. Kiedyś muszą nerwy puszczać, ale to napewno nie facetom z wyższym wykształceniem. Jako pedagog proponuję więcej ciszy i spokoju.

Widać to gołym okiem.

Ciekawe jest to co piszesz ale zupełnie mija się z prawdą, nerwy mi nie puściły :? bo do ludzi nerwowych nie należę a i za hamskiego się nie uważam.

Mam prośbę jeżeli możesz to sprecyzuj o co Ci chodzi i może wypadało by się podpisać po pisanie jako anonim uważam za niekulturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Anonymous

ja jestem zdenerwowany na TRINI !! bana jej dajcie jak cos zle napisze albo sie pomyle to sie do mnie doczepia, jedynie shogun jest ze mna i mi pomaga z nia walczyc !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taha a nie wydaje ci sie ze jednak nie tylko Trini jest na ciebie zla :?:

Bo mi wydaje sie ze nie tylko ona (pomijajac juz moje zdanie :lol: )

Moze robisz cos zle i uwag ktore w mniej lub bardziej przejrzysty sposob ci daja ludzie nie dostrzegasz

Nie mniej jednak na dzien dobry proponuje przeczytac regulamin forum

Ja nie widze powodu aby dawac komus bana za to tylko ze ma odmienne zdanie lub zwraca ci uwage (po to jest w koncu forum aby dyskutowac no chyba ze ty uwazasz inaczej)

Bogdan ci juz podal sposob na zalatwienie sprawy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jedynie shogun jest ze mna i mi pomaga z nia walczyc !!!!!!!!!!!!!!

:shock: A to skąd wytrzasnąłeś :lol::lol::lol:

A co do bana, to strzeż się, bo zaczynają mnie mierzić Twoje wypowiedzi. W sumie, jak się je ściśnie jak gąbkę, to nic nie wnoszą do tematu, są zaczepliwe i pretensjonalne. Jak na razie jeszcze Cię toleruję tylko i wyłącznie na ... nazwijmy to ... pewną dozę humoru (np jak to wyżej zacytowane), króry wprowadzsz na forum, ale w gruncie rzeczy sa to śmieci zajmujące miejsce na serwerze.

Jak przegniesz pałę ... zacznę Cię wycinać a jak mnie to znudzi ... papa ... rozumiemy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mi pomaga z nia walczyc !!!!!!!!!!!!!!!

To Ty tu jestes po to by walczyc ?Łoooo matko...

Czytam to forum od kilkunastu dni i rowniez zauzwazylem cos dziwnego w Twoich wypowiedziach.

W ten czy inny sposob Shogun_zag napisal Ci dosc konkretnie pare informacji z ktorych powinienes wyciagnac odpowiednie wnioski.

Tymbardziej ze swym postem pozwoliles sobie jeszcze go wmanipulowac w sprawe i swoje problemy :neutral: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Szogun pisze to bo wiem że nielubisz owijania w bawełne, czego dałeś przykład na poczatku naszej znajomości.

Za to cię lubie ALE... ten twuj ostatni tekst jest obrażliwy ja przynajmniej bym sie wkurwił niemiłosiernie jeśli ktos by nazwał moje posty śmieciami.

Zastanówmy sie co takiego przeskrobał taha żeby narazić sie innym.

Wielu juz było takich kiedy krew zalewała na ich posty ale, ale po jakims czasie dorastali.

Niechce tu pisać po loginach ale było paru a teraz wnosza co nieco.

Z całym naciskiem Haczyk od poczatku istnienia miał być wyrozumiały spokojny gościnny nietraćcie tego co zbudowano przez dwa lata.

Niechce tu dokonywac oceny postaw poszczególnychuzytkowników ale każdy coś tam troche miesza w ten czy inny sposub.[Niewyłaczajac mnie

Patrzyłem na profil ale niewidze wieku tylko link na pieski.

Moze to młody wiek moze niedoświadczenie przeciez macie opcje ignoruj skorzystajcie z niej.

Wiele było burz na haczyku które udało sie zarzegnać i wynikły niezłe klimaty

Wielu z was na poczatku haczyka niemogło sie dotrzec ale z czasem jakos poszło.

No a puzniej wyszli na profesorów tego forum.

Ja wiem ze czasem wkurza fakt jak ktos pieprzy o niczym ale wyprowadzcie to stworzonko z dołka.

Teraz mnie ukamienujcie ale prawda krytyki sie nieboi. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Przeczytałem jego wszystkie posty sa smieszne i traktujmy je z przymrózeniem oka .

Daje mu jakies 14 lat moze mniej

Niebądżcie tacy nadeci.

Szogun ty najwiekszy bajarz i opowiadacz dowcipów a dałeś sie tak sprowokować. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Noi co muj strzał był w dziesiatke Taha m,a 14 lat a wy zawiazujecie jakies przymierze przeciw chłopakowi.

Wrzućcie na luz. I potraktujcie chłopaka tak jak trzeba. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Słuchaj leszczyk pytam ciebie którey post pierwszy wyszedł Szoguna ze jego posty sa smieciem czy ten który przytaczasz odpowiec i co taki wielce zdziwiony jestes jego reakcja.

Na tym koniu daleko Leszczyku niezajedziesz wierz mi.

I wierze ze mnie zrozumiałes.

I teraz tak przestan nakrecać spirale wydarzeń bo niczemu to niesłuzy, Do TAHA lubie młodzież ale niedopuszczalna jest obraza. Wiem oco biega.

Wrzućcie na luz.

Juz raz był tu chłopak tez nastletni ale przy ogólnej dyskryminacji przestał pisac .

Umnie liczy sie prawda nielubie kułek wzajemnej adoracji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj leszczyk pytam ciebie którey post pierwszy wyszedł Szoguna ze jego posty sa smieciem czy ten który przytaczasz odpowiec

A widzisz roznice miedzy zdaniem " twoje posty to zbedne smieci" a zdaniem "[...] - nie moglem sie powstrzymac" ?

Bo ja widze i ta roznica jest conajmniej subtelna. Takie teksty nie powinny miec miejsca i to ze ktos ma 14 lat niczego nie zmienia.

ALE nie moja to sprawa, ten kogo tycza i kto jest wladny zrobi sobie z tym porzadek. Myslalem ze to forum jest wolne od dzieci neostrady, ale nawet tutaj na forum wedkarskim moge przeczytac iz ktos komus ofen wali "[...]" czy tam "wypierdalaj".

Naprawde bardzo niefajnie.

Na szczescie ja wiem po co tu jestem i juz duzo skorzystalem z pomocy doswiadczonych wedkarzy i zapewniam Cie, pomocnym nie byl mi taha... :mad:

Na tym koniu daleko Leszczyku niezajedziesz wierz mi.

Nie wiem dlaczego piszesz do mnie. Zeby juz zjadlem na sieci i z takim zachowaniem sie juz spotkalem setki razy. Myslalem tylko ze takiej dziecinady tutaj nie ma.

Tlumacznie o koniu potraktuje jako lekki element humorstyczny z Twojej strony, poniewaz o ile na temat wedkowania moglbys mnie pewnie duzo nauczyc, to o tyle inne dziedziny zycia mozesz sobie darowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Nie niewidze co bierzesz pod uwage ze Taha jest młodszy i że go mozna obrazac . Mieszasz sprawy bardziej cenisz doswiadczonych wedkarzy ale tego młodego nieszanujesz a przyszedł tu zeby sie coś dowiedziec czego sie dowiedział że stare wygi sa na fali a młodzi maja tylko słuchac niete czasy kolego lESZCZYK.

tY SIE OPIERASZ MASZ 30 LAT A ON 14 MAŁO W TOBIE WYROZUMIAŁOSCI DLA MŁODZIEZY I TYLE.

nIEODSTAPIE MOZE I tAHA MA ODLOT ALE TO NIEZNACZY ZE MA BYĆ DYSKRYMINOWANY.

nACZYTAŁEM SIE PO INNYCH FORACH GÓWNA OPRAWIONEGO W WAZELINE I NIESCIERPIE TEGO NA HACZYKU. pROSZE TERAZ mAŃKA SZOGUNA I ARTECHA ZEBY ROZSTRZYGNELI TEN SPUR ICH OCENA JEST DLAMNIE WYROCZNIA. amen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dziwne zapedy i widze ze ten temat jest idealny dla Ciebie, moze dlatego w tym dziale piszesz najwiecej postow :-P

Tak jak mowilem zle trafiles i, nie wciagniesz mnie w jakies bzdety ktore kompletnie mnie nie interesuja.

Dziecko robi burdel i tyle. W tej chwili pisze by inni spierdalali. Niezle :-) Moze mu kazales ?

Dobra dosc bo mam wrazenie ze schodze w tej chwili ponizej pewnego poziomu, ktory mi po prostu nie pasuje.

Z mojej strony amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Tak idealne rozwiazanie masz racje doskonale sie czuje w trym temacie i bynajmniej nie mów mi o jakims moim poziomie bo gów....onim wiesz nielubie dupiowłazów i tyle niemam zamiaru ci ulegac bo sam wszedłes na haczyk i szukaz układów a to niedlamnie nieobrazaj mnie bo natyle jestem inteligentny ze potrafie wyczytac o czym mówisz.

Jestes taki sam i obrazasz co niepowinno miec miejsca na tym forum.

Tak tak kazałem mu wiesz niemam z nim kontaktu a wkurzyła mnie zaistniała sytuacja.

Taha to juz niechodzi o ciebie [masz wrzucic na luz] ale o prawde kturej nieodpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a ty Leszczyk co myslisz ze jak masz 30 lat to co ? mozesz mnie przegadac swoimi wypowiedziami z ksiazki ? pomysl nad tym co piszesz i nie robie tutaj burdelu , burdel to masz w domu tylko tego nie widzisz.... piepsze cie masz okularki jak pedał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

chcialem sie czegos dowiedziec od WIELKICH WĘDKARZY ale widze ze dupy jestescie a nie wedkarze ktorzy maja niby pomogać.... tylko niektorzy jak bogdan39 oraz shogun_Zak dzieki tym 2 osoba a reszte pozdrawiam srodkowym palcem !! dzieki za pomoc wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

No tak to sie porobiło no cóż człowiek strzela Pan Bóg kule nosi.

Lubie młodziesz ale . Zresztą teraz prosze o komentarz tak juz bez złosci co otym wszystkim myślicie ja jestem w rozsybce. CHoc powiem szczerze ze na innym forum tez sa były kłopoty z młodzierza ale teraz pokazali cała swoja wartośc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.