Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Nie kumam tego mój post wylatuje do jakiegoś tematu z kłótniami, a wszyscy którzy się tam kłócili mimo , że zupełnie nie na temat zostają. Nie rozumiem tego choć to ciekawe i trochę śmieszne. Apelowałem tylko o większą kulturę wypowiedzi a zostałem potraktowany jak jakiś awanturnik.

Teraz w porównaniu z tym co tu się kiedyś działo to jest spokój.

A skoro tak to spoko.

Cytat:

proponuję kosmetyczną zmianę nazwy NASZEGO forum z:"HACZYK dla ludzi z żyłką" na bardziej adekwatny:"ZADZIOR dla ludzi z drzazgą w dup.e"

A jak nadal będziesz miał takie propozycje jak powyższa i chcesz wrzucić wszystkich użytkowników do jednego wora to moja propozycja jest taka abyś zmienił forum. To na brak użytkowników nie narzeka.

to był sarkazm z mojej strony...

Nie chciałem generalizować ani nikogo urazić. Chodziło mi tylko o to ze cały czas komuś coś przeszkadza i cześć forumowiczów zachowuje się jak by miała właśnie drzazgę w tyłku...

Ponadto jak uznam, że bycie tu już mnie męczy, że wypowiedzi innych tylko mnie denerwują itd. to sam wiem co z tym mam zrobić. Nic na siłę, zresztą taka sytuacja miała już miejsce gdy zaraz po zarejestrowaniu byłem tu tylko biernie nie udzielając się, bo nie miałem na to ochoty.

tatamarcelka napisał/a:

Ludzie odchodzą, bo...

Wiele osób odchodzi bo przestaje mieć po prostu czas na ryby choćby z powodów zawodowych i rodzinnych, sam widzę po sobie. Samo życie. A i młodzież penie dziś ma więcej innych atrakcji niż wędkarstwo.

Tatamarcelka ma swoje, Ty masz swoje, a ja swoje doświadczenia. Dwie osoby które znałem i które udzielały się na tu i które zarazem były wielkimi entuzjastami tego forum przestały się udzielać właśnie ze względu na kłótliwość forumowiczów. A nie ze względu na porzucenie swojego hobby.

Wszystko z mojej strony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No i wyszło podobnie jak kilka razy przez ostanie lata wcześniej, czyli w między czasie przybyło paru nowych entuzjastów tego forum. I ponownie takich, którzy potrafią z innymi pogadać, wzajemnie się szanować no i przede wszystkim z byle powodu nie strzelają fochów.

I może po prostu dlatego tak się dzieje, że to wciąż tylko forum wędkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło podobnie jak kilka razy przez ostanie lata wcześniej, czyli w między czasie przybyło paru nowych entuzjastów tego forum. I ponownie takich, którzy potrafią z innymi pogadać, wzajemnie się szanować no i przede wszystkim z byle powodu nie strzelają fochów.

tomik, rozmawiać trzeba gdyż to jedyna droga do rozładowania złych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

tomek1, znów gniesz pałkę.ThinkingAngler, ma swoje zdanie i nie waha sie go używać a Ty od razu kasujesz mu posty :shock: . I to ma byc wolność słowa???

Jak ktoś myśli innaczej niż większość od razu jest beee!?

jaceen, rzadko widzę aby ktoś potrafił wyzwolić w Tobie tyle złości. Zazwyczaj jesteś wstrzemięźliwy w wypowiedziach a tu ... .

Nie bronię gościa ale nie dyskwalifikuję nikogo tylko dlatego, że ma odmienny punkt widzenia na jakieś zagadnienie od ogółu. To chyba się toleranacją zwie... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś akcję dzisiaj koło południa ? Wyzwał kogo się dało od głupków, na koniec napisał, że nas pie...li. Było też o Ślązakach co są Niemcami i beblają, analfabetach itd. , facet chyba nie bardzo potrafi nad sobą panować i pisać bez obrażania innych, do tego uważający się za nadczłowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś akcję dzisiaj koło południa ? Wyzwał kogo się dało od głupków, na koniec napisał, że nas pie...li. Było też o Ślązakach co są Niemcami i beblają, analfabetach itd. , facet chyba nie bardzo potrafi nad sobą panować i pisać bez obrażania innych, do tego uważający się za nadczłowieka

No to jestem nie w temacie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robek napisał/a:

Widziałeś akcję dzisiaj koło południa ? Wyzwał kogo się dało od głupków, na koniec napisał, że nas pie...li. Było też o Ślązakach co są Niemcami i beblają, analfabetach itd. , facet chyba nie bardzo potrafi nad sobą panować i pisać bez obrażania innych, do tego uważający się za nadczłowieka

No to jestem nie w temacie. :shock:

No właśnie nie jesteś ;)

A jego zagrywki były na kilku Polskich forach w ostatnim czasie,gdzie również został zbanowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to nie pierwsze forum , na którym ów osobnik "szalaję" i obraża kogo popadnie . Krytykuję większość firm , związanych z wędkarstwem karpiowym i ludzi , którzy się tym zajmują . Sam byłem świadkiem jak w przeciągu dwóch dni wyleciał z jednego forum , przed czym zwyzywał większość jego użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceen, rzadko widzę aby ktoś potrafił wyzwolić w Tobie tyle złości. Zazwyczaj jesteś wstrzemięźliwy w wypowiedziach a tu ... .

Masz rację. Jednak wydaje się mi, że tak też było w tym przypadku.

Technops zawarł wszystko w jednym zdaniu. W tej sprawie nie mam więcej nic do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Takich nazwijmy to "dziwnych" użytkowników jest więcej,kto chętny to niech sprawdzi w dziale łowiska ogólnodostępne,zachodniopomorskie,post pod tytułem: Które zbiorniki są czyste...

Autor Robert 84.

Ręce mi opadły jak czytałem to co napisał,zresztą dałem mu to odczuć .Proszę przeczytać od początku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat, i prócz linczu na człowieka, który grzecznie zapytał gdzie może złapać rybkę nie śmierdzącą chemia itd, nic ciekawego nie znalazłem. Dajcie spokój już z tą nagonką na wędkarzy korzystających z prawa do zabierania złowionej rybki. Bo w tamtym temacie to Was postrzegam jako tych jak to nazwałeś "dziwnych" użytkowników, C&R zrobiło się fajne, modne i w ogóle trendy, ale nie jest to jeden z paragrafów RAPRu, więc nie nazywajmy kogoś korzystającego z prawa do zabrania ryby mięsiarzem czy kłusownikiem... zamiast popadać w takie skrajności wspierajmy rozwój zbiorników C&R, działajmy aktywnie w kołach itd. Wiecie co mówią o krowach co dużo muczą. Więcej zrozumienia względem innych.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem siedzieć cicho jak ktoś przelicza kartę na złowione rybki i cały czas pisze o zamrażarce,według Ciebie to lincz?To tylko Twoje subiektywne odczucie,pozwól że ,zostanę przy swoim zdaniu na ten temat.Siedźmy cicho i nie reagujmy-to najlepiej nie którym pasuje,nie pisze o Tobie ,żeby było jasne.Lemingiem nie jestem i nie będę,wiec jak coś jest nie tak to od razu reaguję.Wypuszczałem rybki jak miałem 10 lat ,ale pewnie niewielu mi uwierzy.Nie wszystkie i nie zawsze wypuszczałem ale jednak,było to już w latach 80-tych,nauczył mnie tego mój Ojciec,wiec dla mnie to nie jest moda kolego...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie to lincz jak się człowiek grzecznie pyta gdzie może złapać jadalną rybkę a na 3 strony objętości tematu 2 są o tym, że jest niedokształconym kapitalistą, mięsiarzem i bóg wie czym jeszcze. Jasne masz prawo mieć swoje zdanie, ale nie masz prawa atakować kogoś i dodatkowo piętnować go w tym temacie mianem "dziwnych użytkowników" tylko dlatego, że jego zdanie jest inne niż Twoje. Jak zauważył kocur, jest temat od tego i tam zaproś kolege Robert 84 do dyskusji.

I żeby nie było nieścisłości w żadnym wypadku słów o modzie na C&R nie kierowałem do Ciebie, po prostu trend ten jest widoczny gołym okiem.C&R stało się to popularne, mówi się o tym w TV, na YT, pisma wędkarskie poruszają i propagują ten temat, powstają nowe zbiorniki C&R i bardzo dobrze, ale wraz z rozwojem C&R rozwija się niezdrowa gałąź tego kierunku, mianowicie grupa ludzi mieszających z błotem każdego kto dopuści się zjedzenia ryby którą złowił.

Siedźmy cicho i nie reagujmy-to najlepiej nie którym pasuje,nie pisze o Tobie ,żeby było jasne.

Bez obaw :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.