Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Sherif3 przegiął, pokazał (po raz kolejny) swoje przerośnięte ego

Miałem Was za mądrych ludzi skoro każdy ma duzo w temacie do powiedzenia. Sami ocencie, jak mam Was oceniać. Powody do obrazy miałem, bo nie jestem chłopak z podwórka i nie dałem sobie nigdy w „kasze dmuchać” tym bardziej byle komu.

Znam tajniki w dziedzinie wielu dyscyplin wędkarstwa i wykonywania przynet. Chciałem sie podizelić i wymienić uwagi z innymi. Nie robiłem to dla siebie bo ja to znam perfekt.

Chciałem dobrze a że wyszło gorzej niż myślałem to trudno. Jakbym wiedział to na początku nigdy bym nie zacząłbym tego tematu. Zawsze mówiłem że jestem czytelnikiem . Nie byłem chętny do aktywnego udzielania się w forum. Zrobiłem to na prośbę jednego z forumowiczów na temat woblerów. Potem pomyślałem ze dodam wiecej swoich patentów i tajemnic dla innych z róznych dziedzin.Nie doszedłem do tego. Tych, co chcieli więcej wiedzieć przepraszam, bo nie do kończe tematu. Tomikowi dziękuje za porządek w poście „ atraktory spożywcze”. Widać każdy powiedział o słowo za duzo.

Mam nadzieje, że to będzie mój ostatni post w tym temacie i myslę, że lepiej jak zakończę w tym forum swoją dyskusje i zostanę dalej czytelnikiem.

Byłem w czołówce i chciałem się podzielić, a widać odebrano mnie jako „ego” jak ktoś powiedział nie cytując nickiem.

Czy chciałbym was oszukiwać dając wszystko, co dochodziłem lata? Nie lubiłem tylko ludzi co przeszkadzają.

W każdej dziedzinie w życiu tacy się zdążają a tym bardziej pod przykrywka Internetu.

Pozdrawiam

sheryf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Anonymous

@ Sheryf

A może podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie i stad te nieporozumienia i niedomówienia.

Przemyśl sobie to na chłodno i spróbuj jeszcze raz się do tego ustosunkowac.

Mylisz sie myśląc że wszyscy tylko czekaja aby jeden drugiego miał zgnoic.

Jestem z wędkarstwem już ponad 40 lat i wiem dużo o tym hobby i jeśli mogę to przekazuję swoją wiedze kiedy mogę i potrzebuje,ale nigdy nie przyszło by mi głowy zadać pytania i złościć się że nikt nie odpowiada.

Jeszcze raz radze przemyśl sobie wszystko na spokojnie.

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z wędkarstwem już ponad 40 lat i wiem dużo o tym hobby i jeśli mogę to przekazuję swoją wiedze kiedy mogę i potrzebuje

i zapewne też nie oczekujesz pokłonów ;)

Sherif zrozum że bardzo cenimy Twoją wiedzę, ale na litość najwyższego, nikt nie będzie bił pokłonów i wiecznie Cię nosił na rękach...

Jest tu sporo ludzi którzy się znają na rzeczy i nikt z nich nie oczekuje, że zostanie ochrzczonym jako GURU - a jak widać Ty tego wymagasz.

I co? teraz mamy się kajać, błagać, przepraszać za nie wiadomo co, żebyś tylko wrócił i przekazywał swoją bezcenną wiedzę?

Fajnie, że dużo wiesz, fajnie, że potrafisz to i owo. Ale fora są własnie po to, żeby dzielić się, a nie coś za coś - i bądźcie tacy jak ja chce albo spadać nieuki.

No przecież taki jest sens twoich słów.

Acha. jak mówi stare przysłowie... nie ma ludzi niezastapionych,

Nikt nie będzie Ci smarował, żebyś powiedział co wiesz.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę faaaaaajnie się robi na forum, sheryf 3, trochę się uniósł i po obrażał, wobler129, po tekście na PW wzbił się na wyżyny i oby szybko zszedł na ziemie bo spadnie z hukiem, shogun_zag, budował to forum i chyba chce je rozwalić :twisted: ludzie co się stało :?:

Wiedza i doświadczenie to skarb i chwała tym co tym się dzielą.

Wielu się dopiero uczy i chłonie tą wiedzę i za to chyba nie powinni obrywać!

Może warto by oznaczyć użytkowników "wartościowych" dla forum tzn tych co się wiedzą dzielą a są też tacy co często uważają że mają monopol na wiedzę, aby było wiadomo że z tymi /ktoś napisał 10 osobami/ był zakaz dyskusji, i co gorsza nie zgadzanie się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mozecie sobie dac juz wszyscy spokoju

Bedzie najdluzszy temat na forum jak nic

WYLUZUJCIE

John balwan to taka zabawa z przedszkola jak przedszkolanki chcialy miec troche spokoju od rozwrzeszczonej dzieciarni

A w tym temacie trwa licytacja kto bardziej pomogl kto bardziej namieszal

Dlatego proponowalem caly czas aby temat czasowo zamknac az wam wszystkim glowy ostygna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ P, przecież nie musisz nawet czytać tego wątku. To jest jak słusznie zauważyła trini takie "czyszczenie kanałowe" i to jest bardzo potrzebne. Daj spox jesteśmy wyluzowani (niektórzy przynajmniej) więc sam też się wyluzuj :cool:

A temat raczej dłuższy od "jak było dzisiaj na rybach" nie będzie, choć pewnie jeszcze nie raz odżyje na forum - normalka.

Poza tym jak czytasz temat to zauważ że gdyby shogun_zag zamknął go po swoim tekście to wogóle by się smrodliwie zrobiło i ani chybił powstał by obok nowy temat celem kontynuacji. Zamykanie, uciszanie i cenzurowanie nigdy nie było i nie będzie dobrym sposobem na rozwiązywanie problemów, nieporozumień i tym podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
wobler129, po tekście na PW wzbił się na wyżyny i oby szybko zszedł na ziemie bo spadnie z hukiem

Nie tylko o tekst tutaj mi chodziło. Jeszcze raz pwiem że źle to ująłem. A napisałem to co napisałem z wielu powodów.

Byłem zdenerwowany i poniosły mnie emocje stąd napisałem to do Wszystkich a tak naprawdę chodziło mi o parę osób

pozdrawiam to chyba mój ostani post :roll: Jak dla mnie koniec tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ociepliło się. Na dworze +8 celsjusza

Zamiast sobie wrzucać - jechać na ryby :!:

Może jesteście na głodzie wędkarskim i odreagowujecie na forum :?:

Wędki pod pachę i zrelaksować się nad wodę, a później pisać posty. :mrgreen:

Najlepiej w dziale "Jak dziś było na rybach" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Faktycznie jak nudy to sie zaczyna.

No ale już tak jest noi poto ten temacik.

Napisał bym co robi pies jak sie nudzi ale jeszcze się ktos obrazi. :wink:

Dajcie spokój panie i panowie,wiem czasami ponosi mnie tez czasami sie coś tam wyleci ale chyba nie warto.

Słowo uleci a pisanie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde neta wczoraj nie mialem(wiadomo jak to w polsce), wchodze dzisiaj po szkole zdenerwowany bo obiad byl "zdrowy" a tutaj na forum 109 postow do przeczytania to sie ucieszylem.....a tutaj 45 w tym temacie :neutral::wink:

Ale i ja dorzuce cos od siebie.

Sheryf 3 nie pisz, ze ktos jest nieuk, ze komus srednia szkola sie klania, ze tutaj sami inzzynierzy itp bo jestem przekonany ze w niektorych dziedzinach jestem znacznie lepszy od Ciebie tak samo jak Ty ode mnie i tak mozna mowic o wszystkich. To Forum nie jest tylko dla zawodowców, nie kazdy musi wiedziec tyle o wedkarstwie co Ty sam wiesz. Ja swoja przygode z wedkarstwem na dobra sprawe zaczałem od 2 lat i nie mam w zasadzie zadnego doswiadczenia, a wiekszosc wiedzy czerpie z tego forum. I z tego faktu jestem niegodny :?:

Twoje posty wniosly bardzo wiele na forum, kazdy przyzna tutaj racje. Tak jak pisal shogun nie duzo tutaj jest takich co mowilo swoje tajniki. Nie czyni nikogo to jednak kims lepszym od innych.

No i dojde do woblera bo mnie troche zdenerwował :???:

Duzo mi pomogles przy wobkach, dales fajne stronki i tez chwala Ci za to, dzieki Tobie wystrugalem te swoje wobki. Jednak sam napisales ponad 800 postów i prosze nie chcij zeby ktos przypomnial Ci jakiej one są wartosci merytorycznej. Podales jeszcze za normalnego Magnuma. Nawet nie wiesz jak mnie denerwuje napisanie 5 postow w 3 minuty. Co Ty sam napisales ostatnio odnosnie wedkarstwa? Jestesmy teraz w czasie zimy i jako ze jestesmy "kolegami z forum" to sobie pogadamy o tym i o tamtym i jeszcze troche sie nauczymy. Ja sam napisalem 200 postow i wartosc merytoryczna tez jest zadna a i sadze ze gorsza jak Twoja, ale raczej staralem sie myslec nad tym co pisze w miare. Troche obraziles sie po tym incydencie na PW i tyle. Troche ochloń.

No to PEACE :mrgreen:

A! I jeszcze chcialem dodac, ze wlasnie przez takie podejscie w tym kraju jest jak jest. Najbardziej polski narod charakteryzuje(oprocz pijanstwa) pieniactwo. Brak normalnej rozmowy, zrozumienia drugiej strony i przekonania wyzszosci. Najpierw wiec trzeba zaczac od siebie, dac na luz i spokojnie podyskutowac i nie obrazac sie na nikogo za byle co.

Tak juz kefłem na koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

Nie mam zamiaru "rozwalac forum" bo i po co.

Nie mam tez zamiaru cytować i ustosunkowywać się do tych cytatów bo i po co. Jeszcze coś by mi sie wymsknęło i zaczęła by sie nowa nawałnica a jak znam życie ... bankowo by tak było :mrgreen:

Swoje powiedziałem i zdania nie zmienię.

Pamiętajcie jednak, że łatwiej oceniać, niż być ocenianym. Skoro nie chce się być ocenianym, lepiej co jakiś czas walnąć jakiś bajer rodem z czata i jest klawo i co najwazniejsze ... nikt merytorycznie się nie doczepi bo i do czego. Najwyżej co, to mogą dopisac coś głupiego, powdującego szczery bybuch śmiechu i to wszystko :mrgreen:

Znacie tę piosenkę "Śpiewać każdy może ..." No, to teraz zastanówcie się nad swym śpiewem :cool:

Nie pisze tego by ponownie rozgrzać temat, ale by Wam dać do myślenia i by tę sprawę zakończyć optymistycznym akcentem a nie wytykaniem tego czy owego. Mnie stać na to, a Was? :cool:

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiesz Maniuś z tą atmosferą domowa to jest różnie, dla przykładu powiem Ci że kiedys miałem kota w domu i jak coś przeskrobał to odwracał sie ogonem i nieraz potraił do tego puścić bąka.Takie z niego było ziółko.Miałem też kanarka ale strasznie fałszował. :wink::wink::wink::wink:

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.