Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

komendante.

Użytkownik
  • Ilość dodanej zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez komendante.

  1. Osobiście nigdy nie używam metody przelotowo, do tego są inne koszyki. Typowy podajnik do metody stanowi zestaw samozacinający czyli montowany na stałe.
  2. Z tego co mi wiadomo to w tym roku nie było zarybiane i już nie będzie ale też nie jest przełowione z racji tego że na wędkowanie trzeba wykupić dodatkowe zezwolenie. Co do połowu drapieżnika na zawodach to będę musiał sie dowiedzieć bo to też jest jakaś opcja
  3. Witam kolegów po kiju znajomy namawia mnie do wzięcia udziału w nocnych zawodach gruntowych które mają się odbyć w połowie listopada. Jako że nigdy w takich nie brałem udziału strasznie mnie korci żeby spróbować swoich sił w listopadzie raczej feedery okładam już do szafy więc nie bardzo wiem jaką taktykę obrać na takie zawody, coś mi tam w głowie świta ale nie wiem czy w dobrym kierunku Łowisko to pozostałość po żwirowni, powierzchnia około 10ha, głębokość od 2,5 do 5,5m. Na łowisku dominuje karp 3-5kg i lin ale występuje też leszcz, płoć, karaś i trochę drapieżnika. Nad tym łowiskiem nigdy nie byłem i raczej do dnia zawodów czas mi nie pozwoli na to żeby tam powędkować. Chcę łowić na dwa DSy, na jednym metoda a na drugim podajnik do robaków. Do metody mix 50/50 oparty najprawdopodobniej na składnikach Lorpio pellet + zanęta karpiowa/leszczowa z dodatkiem drobno mielonych konopi i oleju kukurydzianego/rybnego. Na włos kuku? A może miękki pellet hakowy truskawka/skorupiak?? Na drugim DSie podajnik do białych robaków i nim będę chciał wprowadzić w łowisko około litra białego, na włosie trzy białe. Za wszelakie rady i wskazówki dotyczące sposobu nęcenia i stosowania przynęt będę bardzo wdzięczny.
  4. Witam kolegów po kiju znajomy namawia mnie do wzięcia udziału w nocnych zawodach gruntowych które mają się odbyć w połowie listopada. Jako że nigdy w takich nie brałem udziału strasznie mnie korci żeby spróbować swoich sił w listopadzie raczej feedery okładam już do szafy więc nie bardzo wiem jaką taktykę obrać na takie zawody, coś mi tam w głowie świta ale nie wiem czy w dobrym kierunku Łowisko to pozostałość po żwirowni, powierzchnia około 10ha, głębokość od 2,5 do 5,5m. Na łowisku dominuje karp 3-5kg i lin ale występuje też leszcz, płoć, karaś i trochę drapieżnika. Nad tym łowiskiem nigdy nie byłem i raczej do dnia zawodów czas mi nie pozwoli na to żeby tam powędkować. Chcę łowić na dwa DSy, na jednym metoda a na drugim podajnik do robaków. Do metody mix 50/50 oparty najprawdopodobniej na składnikach Lorpio pellet + zanęta karpiowa/leszczowa z dodatkiem drobno mielonych konopi i oleju kukurydzianego/rybnego. Na włos kuku? A może miękki pellet hakowy truskawka/skorupiak?? Na drugim DSie podajnik do białych robaków i nim będę chciał wprowadzić w łowisko około litra białego, na włosie trzy białe. Za wszelakie rady i wskazówki dotyczące sposobu nęcenia i stosowania przynęt będę bardzo wdzięczny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...