Skocz do zawartości
tokarex pontony

jony

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  331
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Good

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  okszów
 1. Zasyfiony staw

 2. Zasyfiony staw

  Pomoże, jest to na obecną chwilę jedyny sposób na walkę z roślinnością na dużych zbiornikach. Oczywiście amur też zrobi dobrą robotę.
 3. Zasyfiony staw

  Twój problem rozwiąże wapnowanie zbiornika, oraz zarybienie amurem. Środki typowe do zwalczania roślinności wodnej nie są w Polsce dostępne.
 4. Wędka Karpiowa

  Oczywiście ze tak, mam je nawet do dzisiaj, a i jeszcze czasami używam do wywózki. Dlatego mogłem te wędki polecić, bo mam porównanie z wieloma innymi kijami.
 5. Wędka Karpiowa

  Miałeś tą wędkę w ręku, rzucałeś i holowałeś nią?
 6. Pokrowiec firmy Daiwa na 6 wędek uzbrojonych i 3 nieuzbrojone 12 ft. Pokrowiec jest usztywniany, posiada dodatkowe zewnętrzne kieszenie na parasol, podpórki itp. akcesoria.Kołowrotki będą dodatkowo zabezpieczone dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału w komorach. W pokrowcu doszyty jest w sposób profesjonalny nieoryginalny pas na ramię, gdyż pokrowiec kupiłem już z takim uszkodzeniem. Posiada lekkie zabrudzenia powstałe w skutek normalnego użytkowania (leżał na trawie, ziemi) ale przy odrobinie chęci wszystko można wyczyścić. Pokrowiec nie posiada żadnych przetarć, czy też innych uszkodzeń, wszystkie suwaki działają poprawnie. Cena 270 zł wraz z przesyłką.
 7. Wędzisko karpiowe 2018

  Nowy model, ciężko znaleźć wiarygodne opinie, przedstawiciel mówi, bo tak musi, jak nie sprzeda nie będzie na chlebek Wszystko zleży też od tego w jakim budżecie chcesz się zmieścić. Dobre opinie mają też kije Prologica.
 8. Wędzisko karpiowe 2018

  Polecam pozycję nr 3. Mam, czasami jeszcze używam, wytrzymała wiele, nie mam nic do zarzucenia, jednak wersją 3 lbs nie osiągniesz zawrotnych odległości w rzutach.
 9. Polecam osobiście anacondę MR IV. Mam te kołowrotki do tej pory, przez 5 lat nie było z nimi problemu. Natomiast jeżeli chodzi o wędkę, najbardziej uniwersalną będzie 3,60 i 3,0 lbs. Wszystko zależy od tego w jakich warunkach będziesz łowił.
 10. Przenosiny do innego koła

  Jak dożyjesz do 65 roku życia (czego Ci życzę, a nawet żyj do 100) to się dowiesz do czego potrzebny będzie staż w PZW
 11. Łódka zanętowa

  Tylko czy taką łódką da się nęcić?
 12. Zwróć uwagę na kije z serii Daiwa BW, są stosunkowo niedrogie, i w miarę dobre. Z kołowrotków proponuję coś ze SPRO z wolnym biegiem.
 13. Przenosiny do innego koła

  Taaak., natomiast za kilka lat będą problemy z udokumentowaniem stażu w PZW i pretensje do wszystkich naokoło.
 14. Grunt

  Zestaw na takie ryby powinien być prosty. Żyłka, na niej koszyczek zanętowy lub sprężyna, przypon, haczyk., Jeżeli koszyczek to pomiędzy żyłką a przyponem powinien być krętlik nr 8, taki żeby wchodził w rurkę koszyczka i uniemożliwił jego przesuwanie wzdłuż żyłki wtedy będzie efekt samozacięcia.
 15. Grunt

  Napisz konkretnie, jakie ryby masz zamiar łowić z gruntu,wtedy będzie można coś pokombinować z zestawem.
×