Skocz do zawartości
tokarex pontony

czaplasiwa

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. czaplasiwa

  Wisła w Krakowie

  Miło było poznać. A filarek nic nie dał??? Pozdrawiam i do następnego spotkania z rowerową ekipą
 2. czaplasiwa

  OPŁATY2016

  Takiej możliwości nie ma. Jedynie opłaty dniówkowe na wszystkie wody okręgu krakowskiego.
 3. Fakt Rudawie się udało chociaż Szreniawa poległa - walcz o wnioski z innych kół aby również się udało. Trzymam kciuki.
 4. Salto pomysł świetny !!!! Ma tylko jedno ale - ponieważ zebrania sprawozdawcze odbywają się już w nowym roku wprowadzenie zmian może nastąpić dopiero w 2017r.
 5. Przykro nam poinformować, że dziś w nocy 12.12.2015 o godzinie 4.30 zmarł Jerzy Biedrzycki twórca programu wędkarskiego Taaka Ryba. Kumpel, przyjaciel, wieloletni członek naszego koła Zwierzyniec w Krakowie. Spoczywaj w pokoju Jurku !
 6. Cóż pigularzu jak widać musieliśmy się mijać w czasie. Popytaj stałych bywalców Bagrów ile byłoi jest na tym zbiorniku kontroli przez straż. O wysokość kar też możesz wśród nich zasięgnąć języka . Może kiedyś się w końcu spotkamy.
 7. Cóż nie zawsze można być wszędzie i o wszystkich porach nad naszymi wodami. Straż działa i myślę że znowu będziemy mieli przyjemność spotkać się gdzieś nad wodą. Życzę sukcesów - strażnik
 8. Pewnie prezes przeczytał artykuł sprzed dwóch lat : http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,14410748,Przylasek_Rusiecki___szansa_na_nowe_miejskie_kapielisko.html
 9. czaplasiwa

  Wisła w Krakowie

  Zebi123 nie zrezygnowałem , ale nie mogę być zawsze i wszędzie o wszystkich porach dnia i nocy. Wody naszego okręgu nie są wcale takie małe Do zobaczenia nad wodą
 10. Cosik się podziała tylko trudno być wszędzie o odpowiedniej porze
 11. PODSTAWOWE WARUNKI DOKONYWANIA AMATORSKIEGO POŁOWU RYB w obwodach rybackich oraz innych wodach udostępnionych do połowu przez Okręg PZW Kraków w roku 2015 9. lipień i karaś pospolity - całkowity zakaz zatrzymywania.
 12. czaplasiwa

  Wisła w Krakowie

  Bluzerku w tym mnie???? A faktycznie kontrole tam bywają. Tylko jak to w życiu bywa - są strażnicy wędkujących nie ma ale kontrole na Przewozie są i będą!!!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...