Skocz do zawartości
tokarex pontony

diaflex

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  553
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutral

Kontakt

 • AIM
  3212831

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Żory
 1. Pomoc w doborze kolowrotka

  jony, wiesz jak jest, siła hamowania w różnych sytuacjach jest potrzebna zmienna, więc ustawiona w kołowrotku z "wb" też wymaga dopasowania jak w kołowrotku bez "wb". Dlatego uważam że, jeśli kołowrotek posiada prawidłowo działający i sprawny hamulec przedni, to "wb" jest zbędny, gdyż jednym obrotem przechodzę od szpuli "wolnej", podczas oczekiwania na branie do hamulca w momencie brania, który i tak podczas holu jest korygowany w zależności od sytuacji. Używam już b. długo Scepterów ;)
 2. Pomoc w doborze kolowrotka

  Przepraszam, odnośnie "wolnego biegu", wg. mnie, zbędne to, wystarczy sprawny hamulec...:)
 3. Problematyczna żyłka POMOCY

  Skusiłem się na tę żyłkę również w diametrze 0.38 aby sprawdzić co jest warta tania żyłka, którą niektórzy polecają. Moja opinia to towar odpowiedni do ceny.......... Jest b. rozciągliwa i skręca się, więc poleciała do kosza po pierwszej zasiadce. Szkoda na to nawet tych małych pieniędzy, które kosztuje.
 4. Łowisko okolice pobierowa.

  To nie są wielkie łowiska, ani dziury wykopane na łące, ale kameralne,naturalne zbiorniki. Nie łowiłem tam, ale byłem oglądać przy okazji jak jeździłem na plażę do Ustronia M.
 5. Łowisko okolice pobierowa.

  W pobliżu łowiska Stojkowo, jest jeszcze jedno kameralne łowisko Karp w dolinie .
 6. Łowisko okolice pobierowa.

  Łowisko Stojkowo, jest troszkę dalej, bo ok. 60km od Pobierowa, ale fajna woda i klimat.
 7. Wybór żyłki

  Jeśli poszukujesz żyłki niedrogiej, dobrej "karpiowej" to moją propozycją jest Berkley Direct Connect CM50 Yellow. Sam mam 0,38, ale jest też 0,30 w szpulach 600 i 1200m.
 8. Zapora Goczałkowice

  Ma autor tego tekstu fantazję....
 9. wędka caperlan axion 210 0,5-5

  Zawsze jak jestem w Decathlonie, odwiedzam stoisko wędkarskie, wiedząc że i tak nic godnego uwagi tam nie zobaczę....., no ale to takie małe moje zboczenie dotyczące stoisk ze sprzętem wędkarskim. Dotąd, a dość często tam zaglądam na nic ciekawego tam się nie natknąłem, przynajmniej w Żorach.
 10. Kupię wędzisko Mikado SCR Sea Picker

  W sklepie BELONKA jest ten "kijek" Wędka Mikado SCR Sea Light Picker 2.7m, do 200gr,
 11. Porozumienia

  Za darmo to i mordę coraz trudniej dostać. Porozumienia między Okręgami skutkują tylko zniżkami w opłatach, jeśli wykupuje się pozwolenie w obcym Okręgu, ale z podpisanym porozumieniem z Okręgiem macierzystym, w którym mamy wniesione opłaty.
 12. Jaka długość?

  Samo wędzisko, to jeden z wielu elementów, od którego zależy odległość rzutu. Nie mniej ważne są rodzaj kołowrotka, diametr żyłki, obciążenie(wielkość, kształt), zdolności rzutowe wędkarza, a najważniejsze moim zdaniem jest optymalne dobranie wszystkich parametrów sprzętu do siebie.
 13. Zapora Goczałkowice

  Taaaaaaaaaaaa, wpuścili karmę dla kormoranów
 14. Dobra karpiówka?

  Do łowienia "lekkiego" z koszyczkiem zanętowym nadadzą się, do cięższego łowienia i posyłania klasycznych zestawów karpiowych 60g+ na dalekie odległości, teleskopy są za delikatne.
 15. Pis-dek chce podnieść rękę na Wisłę

  Jestem rozbawiony, po przeczytaniu tego "Planu". Widać wyraźnie, w rękach jakich dyletantów jest władza w naszym kraju. Przy obecnym trendzie obniżania się poziomu wód gruntowych, to w miejscach planowanej żeglugi, mogą co najwyżej autostrady lub szlaki kolejowe posadowić. Taniej to wyjdzie jak zasilenie w wodę planowanych szlaków wodnych.
×