Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na bolenie

vonski_dm

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. vonski_dm

  Bystrzyca

  dzisiaj bylem z lekkim spinningiem na bystrzycy na odcinku Małkowic. woda wysoka, mętna, zero bran
 2. Zadanie realizowane jest przez Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w ramach Modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego, będącej częścią POPDO (komponent . Nazwa zadania to „B1-11 Budowa i modernizacja innych obwałowań poniżej m. Wrocławia”. Wartość tego projektu to prawie 50 milionów złotych. Plan obejmuje modernizację i przebudowę około 19 km wałów przeciwpowodziowych w ciągu 25 miesięcy (czyli do końca 2014 roku). W ramach kontraktu będą realizowane prace na ośmiu odrębnych obiektach – przebudowane zostaną wały na Kozanowie, Praczach Odrzańskich, Maślicach, Różance, Rędzinie, Lesicy, Janówku i Szczepinie. A opłaty do PZW coraz większe a wyjdzie na to że nie bedzie mozna łowić na odcinku od kozanowa do janówka
 3. Jak myślicie czy bedzie można dostac sie nad odre na janowku? Wiadomo ze na betony pewnie nie ale czy chociaz po prawej stronie od betonow. Tak teraz wygladaja prace na janowku http://fotopolska.eu/Wroclaw/b86919,Nabrzeze_Janowek.html Od 2000 roku tam lowie a co teraz bedzie? Macie jakies wiesci na ten temat?
 4. vonski_dm

  Stradomia

  Wędkował ktoś na Stradomii w 2012 roku? jakieś efekty? w przyszłym roku planuje się tam wybrać, jakieś podpowiedzi co do tego łowiska? Interesuje mnie karp jaki i leszcz i lin.
 5. xrace to byłem ja. A te brania mialeś po prawej czy lewej stronie? w warkoczu? nurcie ? czy w klatce? Ja łowiłem na rippery kopyta 10cm i 8,5 cm oraz twistery 8,5cm. Głowki 28g i 30g. Dziś byłem od 9:30 do 12 pod mostem milenijnym i na główkach, ale niestety nic. Może trzeba jeszcze poczekać na nocne przymrozki
 6. Nowe nabrzeże w Janówku. Modernizacja Wrocławskiego Węzła Wodnego spowoduje między innymi konieczność zagospodarowania ogromnej ilości ziemi i mułu z poszerzania i pogłębiania koryta Odry i kanałów. Ma to umożliwić nowe nabrzeże dla barek w Janówku. Wybrany urobek będzie ładowany na barki i transportowany na nowobudowane nabrzeże Janówek. Budowane jest od miejsca ujścia kanału spustowego z oczyszczalni w dół rzeki. Stamtąd systemem taśmociągów będzie transportowany nad wałem Odry na pola pomiędzy wałem Odry a wałem Bystrzycy. Po wyrównaniu całego terenu powstanie tam łąka, pierwsze koszenie planowane jest na 2015 r. Jeśli najbliższa zima będzie łagodna, to jeszcze w jej trakcie będą prowadzone prace nad pogłębieniem koryta Odry w miejscu budowy nabrzeża. Obecne głębokości nie pozwalają na cumowanie barek w tym miejscu.
 7. podaje jeszcze raz link do janówka http://fotopolska.eu/Wroclaw/b86919,Nabrzeze_Janowek.html
 8. Byłem dziś na odrze na Janówku i nie dowierzałem na betonach jakaś budowa wycinka wszystkich krzaków drzew http://fotopolska.eu/Wroclaw/b86919,Nabrzeze_Janowek.html. Pojechałem na maślice od strony potokowej, wszystko ogrodzone pastuchem, i konie się pasą. musiałem zostawic auto i poszedłem pospiningować. ale niestety nic od 15-17. Oby tylko nie wymyślili zakazu na janówku, bo nie bedzie gdzie łowić w tych okolicach.
 9. Dzisiejszy wypad nad Odrę zakończył się brakiem brań, niska woda.
 10. Marienty na jakim odcinku odry miałes te brania?
 11. Dziś Odra na wysokości Starej Karczmy za Maślicami. Od 10-18 wyniki zerowe Ani brania. Na wszystko próbowałem - białe, czerwone, rosówka, pęczak, kukurydza, filet z uklei, na ogon, i na całą ukleje. I nic nawet nie ruszyło, co jest z tymi rybami ?????
 12. Czy lowi ktos na starorzeczu odry przy ulicy osobowickiej na wysokosci ul. Luzyckiej? Czy warto sie tam wybrac? I co mozna ciekawego zlowic?
 13. kolejny wypad nad odre okolice janówka i tylko kilka jazgarzy i nic nawet nie ruszyło, na żywca lipa na padlaka też nic co jest do z tymi rybami
 14. a jak tam Iaross sprawa się ma z karpiem i szczupakiem na stawie przy głównej?? Duża cegielnia.
 15. Niedzielny popołudniowy wypad nad odrę w okolicach Janówka zakończył się niepowodzeniem zero brań : biały, czerwony, filet, żywiec na nic nie ruszyło, nawet na spining gdzie ciągle boleń i sandacz ganiał za drobnicą nic nie chciało uderzyć. Co sie stało z tą Odra w tym roku ?????
×
×
 • Dodaj nową pozycję...