Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

rush111

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wałbrzych

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. rush111

  Bystrzyca

  Witam. Ja byłem na Bystrzycy poniżej ujścia Piławy jakieś 2 lata temu i podobnie zero kontaktu z rybą , nawet wzrokowego I to samo zresztą na przyujściowym odcinku Piławy .
 2. @wasyl1968 a możesz podać co połowiłeś na tej wodzie bo właśnie szukam gdzie tu podjechać w tą niedzielę i może właśnie na Brodno ? Nigdy tu nie byłem a chciałbym jeszcze połowić białą rybę bo pogoda sprzyja , ale nie wiem czy tu feeder czy może spławik ? Z góry dzięki za info bo będę jechał z Wałbrzycha ok. 70 km i dlatego każda informacja na wagę każdego litra spalonego gazu Pozdrawiam.
 3. rush111

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Panowie spokojnie bo wszystkie ryby wypłoszycie ;) a przecież regulamin określając okres ochronny dla danego gatunku mówi że : " Złowione ryby niewymiarowe lub będące pod ochroną muszą być bezwzględnie, z ostrożnością wypuszczone do wody." kolega @wasyl1968 rybki wypuścił i nie widzę problemu , a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy na danej wodzie pierwszy weźmie okoń , pstrąg czy szczupak . BTW ja wszystkie ryby i tak od ok. 20 lat wypuszczam także zmian okresów i wymiarów ochronnych w RAPR nie śledzę bo jest mi to zbędne , ale pamiętam że jeśli chodzi o przerwanie łowienia i opuszczenie łowiska to kiedyś był w RAPR zapis obligujący to w przypadku stwierdzenia tarła ryb . Połamania P.S. Ciekawe ile wiadomości prywatnych poszło do kolegi @wasyl1968 z zapytaniem a gdzie to było a i tak jak napisał powyżej @Booryss to podczas łowienia lipieni też siadają pstrągi i tylko trzeba delikatnie wypuścić - zresztą i jedne i drugie Pozdrawiam.
 4. rush111

  Bystrzyca

  OK . Dzięki .
 5. rush111

  Bystrzyca

  Siemka. Możesz rozwinąć o jaki zakaz chodzi ?
 6. rush111

  Co to za rybka?

  bass słoneczny
 7. rush111

  Zbiornik Topola

  A możesz podać gdzie ten drewniany ?
 8. rush111

  Zbiornik Topola

  Właśnie wróciłem z nocki na Topoli . Tragedia ! Parking na taśmach zawalony górami ziemi . Łowiliśmy przy slipie koło garbatego i tylko kilka leszczyków 15-20 cm . Pomimo donęcania z procy i z dużego koszyka oraz stosowania wszelkiego robactwa , kukurydzy , peletu - lipa straszna .
 9. rush111

  Zbiornik Topola

  Dzięki za info i pozdrawiam.
 10. rush111

  Zbiornik Topola

  LeChifre mógłbyś podać jak dojechać na te taśmy ? Pytam bo chciałbym po raz pierwszy podjechać w ten rejon na nockę z poniedziałku na wtorek . Będę jechał z Wałbrzycha . Pozdrawiam .
 11. rush111

  Zbiornik Topola

  Siemka. Wybieram się w przyszłym tygodniu po raz pierwszy na Topolę właśnie gdzieś w okolice garbatego , ale potencjalne miejsce wybrałem palcem po mapie . Prosiłbym o wskazanie rejonu /nie miejscówki / , gdzie można podjechać autem w miarę blisko wody /nocka/ i coś połapać . Pozdrawiam .
 12. rush111

  WROCŁAWSKA ODRA

  Gratulacje ! A który model impulse masz - spin , zander czy dropshot ? I jakiej długości . Pozdrawiam .
 13. rush111

  WROCŁAWSKA ODRA

  " niestety przypon z fluokarbonem 0,18 nie wytrzymał 😫 " Siemka. A ja wczoraj po raz pierwszy użyłem przyponu z fluorocarbonu , ale o średnicy 0,28mm i oprócz okoni na obrotówkę nr 1 wyjąłem dwa szczupaczki takie ok. 40cm i to z blaszką połkniętą głęboko a na przyponie delikatne zadrapania . Widać okoniom ta średnica nie przeszkadza a nie stracimy przynęty i nie "kolczykujemy" szczupaków
 14. rush111

  Bystrzyca

  Siemka. Też planowałem niedzielny wypad nad wodę , ale temp. ma spadać więc chyba niedziela w domu P.s. A miałem potestować nowy kleniowo-pstrągowy kręcioł Daiwa Ninja 3000 , ale chyba będzie kręcił na sucho w fotelu
×