Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie
Tomek_37

DAIWA YANK N BANK FEEDER 360/40-100g ???

Recommended Posts

Witam szukam feedera typowo na jezioro głównie na karasie i karpie znalazłem na allegro coś takiego DAIWA YANK N BANK FEEDER 360/40-100g jest to nowość 2015 posiadam już 2 inne wędziska Daiwy i jestem zadowolony ale co koledzy myślą o tej wędce może jeden minus to długość transportowa ale to nie jest aż taki problem, dodam jeszcze tyle ze łowię na dystansie 40-50 metrów.??? Poniżej link

http://allegro.pl/nowosc-2015-daiwa-yank-n-bank-feeder-360-40-100g-i5078963691.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragon

przetłumacz sobie nazwę tego kija :) - mam nadzieję ,że nie świadczy ona o własnościach rzutowych :)

a na poważnie już - na taki dystans wystarczy kij 3.3

machałem całą serią w sklepie - 3,0 i 3.3 bardzo fajne ciepłe kijaszki o głębokim ugięciu. Troszkę mnie niepokoiły małe przelotki i długość transportowa. 3.6 do mnie nie przemawiał - jak na rzutową długość - miał mało rzutową akcję.

na jeziorka fajne kije, cw okolo 60g na moje oko

pamiętaj,że to program szkocki - więc dostepność szczytówek jest mocno ograniczona

40 m smigniesz i windcast pickerem 3,0 którego też warto rozważyć (jak jak ma być koniecznie daiwa) a mocy spokojnie wystarczy

inne daiwy sobie odpuść - bo brak w obecnej ofercie subtelnych jeziorówek na naszą część europy (no może poza laguną - ale nie znam mocy tego kija)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem też o Daiwa POWERMESH albo Daiwa Aqualite o długości 3,60 do 120 gram jak na jezioro to dużo troche ale jeśli bedę łowił na innym łowisku i będzie trzeba dalej rzucić to wsumie i tak za dużo ale lepiej żeby ten zapas mocy był trochę no myślałem też coś z Mikado bardzo dobrze się sprzedają i mają dobre opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powermeshe i nowe aqualite - nie mają szczytówek na łapanie z koszykiem na jeziorku niestety. Pod metodę dadzą radę bo szczytówka nie ma znaczenia tak na prawdę (samozacięcie).

mikado jest sporo i to niezly budżetowy wybór .. warto zwrócić uwagę na uv 3.60 (jeśli to ma być uniwersalny w miarę kij)

może pomyśl czy nie zainwestowac w 2 kije tańsze(jeśli budżetu nei starcza) - np pickerka 3m i jakiś rzeczny kij 3.60m+ 120g+...

opcji jest sporo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach