Skocz do zawartości
tokarex pontony
juger

Parasol wędkarski z bokami

Recommended Posts

przynęty na bolenie   Dragon

Wszystko było by fajnie gdyby była nazwa firmy robiąca ten parasol , posiadam identyczny tyle że MISTRALL i złego słowa nie powiem , przeżył już swoje i uchronił przed deszczem i wiatrem . Jest dość pojemny , schowasz tam co potrzebne na wyprawę 20170610_193148.thumb.jpg.2b811b7f90e9e1e2bf274157ddfc4a40.jpg . Może skontaktuj się z sprzedawcą i dowiedz się więcej  jakiej firmy jest ten parasol . Decydując się na zakup takiego parasola dokup sobie śledzie namiotowe , szpilki które posiada do mocowania osłony słabo zdają egzamin , podłoże musi być dość równe i twarde , dodatkowo dokup sobie parę metrów linki by umocować na szczycie czaszy i do ziemi , bo przy dobrym wietrze możesz mieć problem  . 

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sam wykorzystuje od lat  parasol Konger i również jestem z niego bardzo zadowolony. Jest regulowany i posiada solidny stelaż, któremu nie straszne są złe warunki atmosferyczne. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości to ten który mam z pewnością spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach