Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

SZUKAM KOMERCYJNYCH ŁOWISK W OKOLICACH TORUNIA


matix80

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

polecone przez użytkowników: Młyniec, Nieszawka, Kikół, Steklin...

sam szukałem i znalazłem... okolice Nieszawki.... karp do 15kg, pełno karasia, węgorz, amur , tołpyga, szczupak... wjazd 5 zł, złowiona ryba "każda" wedruje do siatki... ile zlapiesz tyle placisz. na lowisku monitoring!!! ogrodzone płotem pod napieciem. troszke czułem sie jak w obozie albo na spacerniaku w wiezieniu ale było warto.... 6godzin nad wodą - 3,5 kg karasia roznej wielkosci oraz karp - 1,2kg. W poblizu mnie bylo kilku wedkarzy: z tego co widzialem padło 5-6 karpi po ok 1kg, 1 duzy .. trudno ocenic ale jak na moje to ok. 5 kg, szczupak, okon... i karasie łapali. polecam. jest mozliwosc wedkowania tam na nocki. trzeba jednak wczesniej kontaktowac sie z wlacicielem.

ogolnie 4 stawy, 1 - wydzielony tylko dal tzw. VIP-ow, staw 2: karas, karp kroczek, i inne.

3 staw: duzy karas i karp do 4-5 kg

4 staw: duzy kara, karp do 15kg!, wegorz, szczupak,

ceny: karas - 7zł

płoc 5 zł

leszcz 6zł

karp - 10 zł

tołpyga 11 zł

amur - 12zł

szczupak -20zł

węgorz -47zł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.