Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Niepruszewo!!


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Osobiście nie byłem na Niepruszewie, na rzecz bliżej położonych jezior (Rusałka, Strzeszyn) i łowisk (Dąbrowa, Bogucin), ale podzielę się moją wiedzą

Najpierw trzeba wykupić zezwolenie :mrgreen:

Podobno jezioro słynie z sandaczy (typowe sandaczowe), wielkich szczupaków, węgorzy. Z brzegu na spinning wzdłóż trzcin, dojście ułatwiają wodery. Z łodzi trzeba szukać wszędzie, bo jezioro jest ma w miarę regularne dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dla członka PZW:

1 dzień 15zł, z łodzi 20zł

3 dni 20zł, z łodzi 30zł

7 dni 30zł, z łodzi 45zł

od lipca do grudnia 40zł, z łodzi 80zł

cały sezon 60zł, z łodzi 130zł

Dla niezrzeszonego:

1 dzień 20zł, z łodzi 30zł

3 dni 40zł, z łodzi 60zł

2 półrocze 150zł, z łodzi 200zł

cały sezon 200zł, z łodzi 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla członka PZW:

1 dzień 15zł, z łodzi 20zł

3 dni 20zł, z łodzi 30zł

7 dni 30zł, z łodzi 45zł

od lipca do grudnia 40zł, z łodzi 80zł

cały sezon 60zł, z łodzi 130zł

Dla niezrzeszonego:

1 dzień 20zł, z łodzi 30zł

3 dni 40zł, z łodzi 60zł

2 półrocze 150zł, z łodzi 200zł

cały sezon 200zł, z łodzi 250zł

Dzięki Robal, a czy może wiesz gdzie można wykupić na miejscu pozwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jaka tam głębokość? Co można złowić? Gdzie najlepsze miejsca? Czy można łowić w nocy? Czy to jezioro to również jezioro Kosewskie? Na co najlepiej łowić? Jaka najlepsza metoda? Jaki jest brzeg? Jakie jest dno? Są tam jakieś sklepy wędkarskie w pobliżu?

Sory za tak dużo pytań, ale w tym roku wybieram się tam na "wakacje" pierwszy raz.

Jak ktoś tam łowi to niech odezwie się na gg: 4403167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b0bek - forum jest po to aby na nim dyskutować i się wymieniać swoimi doświadczeniami.

ty chcesz uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania i zostawić je tylko dla siebie, tak się nie robi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

W koncu bedzie mozna na strykowie polowic , bez dodatkowych oplat....a na Niepruszewo tez sie z checia wybiore - bo jeszcze nie mialem okazji tam lowic , a wiele dobrego slyszalem o tym akwenie....lecz nie sposob wykupic wszystkich jezior w okolicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Strykowie łowiłem kilka razy w 2007 i nawet nie wiedziałem że jakieś opłaty trzeba tam uiścić :shock: Ale na bank w przyszłym sezonie się wybiorę na obydwa jeziorka. Słyszałem jedynie, że na Niepruszewie rybak ładnie wytrzepał polulację drapieżnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

No i stał się... Wreszcie Niepruszewo stało się wodą Polskiego Związku Wędkarskiego. Ale czy napewno "WRESZCIE"? Dziś byłem z bratem po raz pierwszy na tym jeziorze od momentu kiedy stało się łowiskiem ogólnie dostępnym. I...? Dojechaliśmy od strony Zborowa... Szybka organizacja i już ponton na wodzie.. Opłyneliśmy całą końcówke zbiornika... Kompletny blat i wszędzie głebokość 2.4 do 2.6 metra. Wynik czterogodzinnego łowienia to jeden sandaczyk 40 cm, okonek koło 12 cm i dwa szczupaczki nie wiele wieksze od przynęty... Czyżby przed oddaniem jeziora ktoś skutecznie zadbał o to by wędkarze mieli powód do narzekania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 7 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.