Skocz do zawartości
tokarex pontony

Receptury sensas - pomocy


piczu14

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Sensas Gardons 3000- Dodatki, które najczęściej używam z tą zanętą: -Prażone konopie -Epiceine -Mączka piernikowa -Coco Belge -Coprah Mellasa -Konopie gotowane -Spergule

Atraktory, dobrze działające z tą zanętą: -Gardonix -Vanilix -Wanilia naturalna -Płoć 500ml Marcela VDE

Zanęty, które mieszam z Gardonsem: -Turbo Marcela -Roach Marcela -Etang Sensas -Gros Gardons Sensas

Skład zanęty i jej przygotowanie. Zanęta nie mogła pracować, lecz musiała przylegać do dna. Właśnie dlatego namoczyliśmy ją już w wieczór poprzedzający zawody. Najpierw do 2kg Gardonsa 3000 dołożyliśmy 250g Epiceine - to cały skład. Póżniej zalaliśmy to roztworem wanilii naturalnej (100g) , spirytusu (50g) i wody 100g. Ten eksperyment pozwala na doskonałe rozprzestrzenienie się zapachu w zanęcie. Po około godzinie domoczyliśmy zanętę i zostawiliśmy do rana. Rano jeszcze raz domoczyliśmy zanętę i namoczyliśmy nieco czarną ziemię rozpraszającą wymieszaną z bentonitem.

Obie mieszanki przetarliśmy przez sito i wymieszaliśmy razem. Wszystko jeszcze raz poszło przez sito i mieszanka gotowa, tylko dodać jokersa.

Cytat pochodzi z http://www.wyczyn.pl/zanety/zanety/zan_sensas_opisy/gardons.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że to moja wypowiedz , nie wiem dlaczego nie zapisało mi sie edytowanie bo wkleiłem link z tej strony , jokersa nalezy podac oddzielnie w glinie , wiadomo z jakiego powodu. Ta mieszanke skomponowana przez Tomka H. juz wypróbowałem nie raz , jak dla mnie nr 1 choć mam tez jedna miaszanke składająca sie z M.V.D.E

Piczu14 czego ty jeszcze chcesz , masz dobry przepis na płoć sprawdzony przez jedengo z naj polskich wędkarzy , do sklepu ina ryby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colmic, prosił bym kolego o zamieszczanie z czego zaczerpnąłeś cytat jeśli nie jesteś autorem textu .

Piczu14 czego ty jeszcze chcesz
Jak to czego ,drogi na skróty,poznania tajemnic najbardziej skrywanych ,które nie raz latami się dochodzi :mrgreen: ,do czego te tajemnice to nie będę już opisywał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.