Skocz do zawartości
tokarex pontony

TYCZKA YORK WARRIOR vs Robinson Silverstone SX1100


ememiks

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie ma ktos ktoras z tych tyczek?

Zastanawiam sie nad kupnem wiem ze cenowo to bedzie z nimi nie zaciekawie ale do nauki mysle ze styknie.

Prosze uzytkownikow o opinie czy warto itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Osobiście żadną z tych tyczek nie łowiłem. Ale Warriora trzymałem w ręce. Jest to tyczka... za 600 zł, więc cudów nie można się spodziewać :wink: .

Ja uważam, że do nauki powinna byc dobra, ponieważ nie będzie jej aż tak bardzo szkoda gdy sie złamie niż sprzęt za 2000.

Zanim kupiłem swoją tyczkę, obejrzałem kilka modeli dostepnych "od ręki" w sklepach, hurtowniach. Mogę powiedzieć, że kupić dobrą tyczkę to jest wyczyn sam w sobie :lol: .

Co do nauki, to napewno będą dobre, żeby się oswoić z manewrowaniem długą wędką nasadową ;) .

Miałem w ręku browninga w cenie 1500zł, i lał się jak York za 600zł. Jedynym zauważalnym plusem Yorka są tanie topy-do 150zł. Ja już miałem łzy w oczach, jak widziałem jak te tyczki się leją. Ale moją wiarę podtrzymał Colmic! Odrazu jak go chwyciłem do ręki, to wiedziałem, że w niej zostanie :wink: . Lekka, mocna i sztywna! Cena 1200zł raczej nie odstrasza. Zapasowe topy są w cenie max. 250zł, ale tylko na zamówienie z Włoch :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to mnie martwi krowi ogon ;) ale w sumie jak york sie zlamie to nie taki zal jak przy 2tys a do nauki wiadomo zawsze cos sie stanie. Chyba tego yorka zakupie plus 2 topy dodatkowe.

Nie wiem jak z tym robinosnem jest to model chyba starszy od yorka i mysle ze trudniej bedzie z topami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.