Skocz do zawartości
tokarex pontony

j. Chomiąża Szlachecka


mazur33

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

ja od wielu lat jezdze na wakacje nad jezioro rogowskie. super jeziorko cisza spokuj no i ryb tez jest sporo. najwiecej jest srednich leszczy i ploci. jest tez sporo sandaczy, tolpygi, karpi. jeszcze pare lat temu jezioro bylo obfite w wegorze ale z roku na rok jest coraz gorzej. czasami jezdze tez nad jezioro ziolo tu tez jest sporo leszczy, ploci i sandaczy sa tez wielkie wegorze na wlasne oczy widzialem jak rybacy wyciagali sieciami wegorze ponad 4 kilogramowe(byly ogromne).ale na wedke trafiaja tylko srednie sztuki, sa tez karpie i tolpygi. dzieki klusownikom i rybakom z roku na rok jest coraz gozej z tymi jeziorami. kiedys bylem tez na ocwiece tu to niezle polowilem okoni na spining takich ok 25-30cm. mazur mozesz cos wiecej napisac o j. Chomiąża. jakie sa tam ryby i czy sa tam mooze jakies fajne miejsca zeby jechac tam z przyczepa kempingowa na wakacje. pozdrawiam mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o miejsce na przyczepę to nad woda nie ma nic ale za to jest co łowić :) ja zazwyczaj spinninguje poluje na okonie i szczupaki bo jest ich tutaj co niemiara fakt ze zazwyczaj szczupaki się małe trafiają. Ostatnio troszke na leszcza poluje i mam efekty :) Ale koledzy wędkarze ciągają ładne liny ja nie mam tyle cierpliwości. Miejscowi opowiadali mi o dużych karpiach i sumach ale to nie moja liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jeżeli chodzi o jezioro Chomiązkie to jest to zarówno idealny teren na wędkowanie jak i odpoczynek pod domkiem,przyczepa czy tez namiotem.Co do obfitości tego jeziora w rybę to niczego nie zabraknie.Są ogromne sumy jednego osobiście widziałem jak się wygrzewa w trzcinie kolo kościoła,o karpiach nie słyszałem ale za to widziałem bardzo dużego leszcza wyciągniętego przez rybaka z Chomiąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.