Skocz do zawartości
tokarex pontony

łowiska w powiecie wołowskim


brzdac81

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś łowiska, na których można połowić ( sandacza, szczupaka , okonia , leszcza). Łowie na łowisku Wały śląskie i ostatnio nic tam nie bierze (od kilku tygodni). Będę wdzięczny za podanie jakiś ciekawych łowisk, z których nie schodzi się o kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

brzdac81, to jest super łowisko ,aczkolwiek trudne ale jak poznasz i polubisz ten docinek to wyniki możesz mieć na skale krajową .Co do schodzenia o kiju nie zdarza się to jedynie w sklepie , jak poczytasz to na rożnych łowiskach ostatnio ryba słabo bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

wrzosy.jpg

Wracając w niedzielę z Ural-u postanowiliśmy zajechać na Te właśnie dwa akweny :sad: .

Wody mnóstwo tylko żadnego wędkarza, ale za to

masa padniętych karpi przy moście.

Czy ktoś może wie co tam się stało ?? Czy te wody nadają się jeszcze do łapania?? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

Wracając w niedzielę z Ural-u postanowiliśmy zajechać na Te właśnie dwa akweny :sad: .

Wody mnóstwo tylko żadnego wędkarza, ale za to

masa padniętych karpi przy moście.

Czy ktoś może wie co tam się stało ?? Czy te wody nadają się jeszcze do łapania?? :???:

te dwa stawy - należą do gospodarstwa rybackiego - i z tego co się dowiadywałem u nich 2 lata temu - nigdy nie pozwalali tam łowić ? (żadnych licencji nie wydawali - jedynie czasem miejscowi im próbowali kłusować "Łowić" - ale to nielegalnie) były to stawy typowo hodowlane z karpiem w roli głównej ?

czyżby coś się zmieniło ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

taak bardzo dobre łowisko...aczkolwiek trzeba je znać bo dużo zaczepów tam jest...przynajmniej jak ostatni raz tam byłem trzy zaczepy zaliczylem i tylko jednego zdołałem uratować;/)Ja z bratem i z tatą co niedziele tam jeździmy..ja nie mam aż tak wielkich osiągnięć oprócz paru niezłych płoci i jednego sporego Leszcza...ale mój brat miał na haczyku amura który musiał mieć conajmniej z 5-10 kg i prawie metr długosći...zerwał mu się z podbieraka;/ ale następne 30 minut należało do niego:) wyciągnął leszcza 67cm...mój tato jest tam częściej i jego kolega z Wałów wyciągnął szczupaka 1,30 ale nie pamietam wagi;[;]:) rzadko wracamy z tego odcinka Odry "na tarczy", częściej "z tarczą":)

tylko czasami wkurzające jest to jest parę brań a potem jakiś sk!@#$% zaczyna pływać jachtem albo łódką i wariują...jakby nie mogli wziąść wioseł...ekologiczniej i ciszej...i nie wkurzajaco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.