Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bobolice


Gość mroweczka177

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mroweczka177

Witam wszystkich.

Moim zdaniem najlepszym łowiskiem w zachodniopomorskim bez wahania jest łowisko koło Bobolic. Karpie występujące tam są bardzo duże, zdarzają sie ponad 20kg, takie w przedziale 5-12kg jest to norma i każdy wędkarz nawet początkujący ma okazję złowienia rekordowej ryby. Ryb jest naprawdę dużo i są naprawdę duże i bardzo waleczne. Nie tylko są tam Karpie są również bardzo ładne okazy amura tołpygi czy też suma. Każdy wędkarz znajdzie tu cos dla siebie.Przy okazji jest możliwość nocnego wędkowania. Opłata moim zdaniem jest bardzo mała ponieważ doba wędkowania na tym przepięknym łowisku kosztuje tylko 30zł (Dzień+noc). Na łowisku jest łódź do dyspozycji do wywiezienia zestawu czy też zanęcenia łowiska(bezpłatnie). Gospodarz łowiska wraz z gospodynią są bardzo mili i pomocni w każdej sytuacji. Gospodarz sam jest wędkarzem i skutecznie potrafi doradzić początkującym jak przeżyć spotkanie z wielkimi karpiami. Największy karp który pływa waży mniej więcej około 25kg. myślę że najlepszym dowodem iż te łowisko jest tak wspaniałe jak opisuje będzie link do strony łowiska i oglądnięcie zdjęć.

Oczywiście na tym łowisku kierujemy się zasadą złów i wypuść.

http://www.lowisko-bobolice.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

potwierdzam! Sam planuję niedługo tam jechać i zacząć zabawę z karpiami. Byłem tam w zeszłą sobotę. Na łowisku było około 6 osób. Obserwowałem wędkarzy około 40 min. Przez ten czas 3 osoby zmarnowały po jednym braniu, potem z wody wyciągnęli 3-4 karpie o wadze ok. 5 kg i jednego 13 kg. Myślę, że jak na czas to bardzo szybko. Jest również możliwość kupna pelletu i kulek proteinowych od gospodarza, pellet 18 zł/kg a na kulki nie zwróciłem uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Widze,że łowicie w Bobolicach... powiecie mi coś więcej o tej wodzie? z tego co wiem to najwięcej jest tam karpia... a ja najbardziej lubię łowić na drgającą szczytówkę i feederem na koszyczek,czy takie metody się tam sprawdzą ? duże są szanse na to,że nie wróce "o kiju" i złowię chociaż 2 kg karpika ? jeszcze mam pytanie jak tam z linem ?

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.