Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko komercyjne na drapieżniki


Sand

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że wszystkie łowiska komercyjne są nastawione głównie na karciarzy i łowców białej ryby. Większość łowisk jest rzekomo zarybiane drapieżnikami, przynajmniej takie informacje podają na swoich stronach internetowych. Niestety w rzeczywistości ryb tych jest tam jak na lekarstwo i najchętniej by się ich pozbyli. Czy istnieje łowisko specjalne w okolicach warszawy gdzie można złapać coś ciekawego na spinning?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 9 months later...

Drodzy forumowicze,

wpisujcie proszę miejsca, które polecacie w które można się wybrać ze speenem na jakiegoś szczupaka, albo innego drapieżnika.

Piszcie o wszystkim, o waszych doświadczeniach, trofeach jak również o warunkach panujących na łowisku. Czy można wypożyczyć łódkę czy należy mieć własną (ewentualnie ponton).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam łowisko "ELDORADO" dość duży zbiornik i pływają w nim nie tylko drapieżniki ale także ryby spokojnego żeru.Moje trofeum tam to szczupak 7,5kg na blachę.Ogółem łowisko bardzo godne polecenia łódki są do wypożyczenia.

Warto pamiętać o tym ze te łowisko ma sporo zaczepów (trochę blaszek i woblerów tam po urywałem.Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opłaty są dość duże bo aż 35zl(cały dzień) ale warto szczególnie na duże rybki takie jak karp ,szczupak,amur,pstrąg.Łowisko znajduje się w nie daleko Żelechowa za Garwolinem.Popatrz w PW!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

powiem tak .Ossów nie jest może jakimś wykwintnym łowiskiem na drapieżnika, ale dziś przy mnie na żywca (ukleja) dwóch typów wyjęło 7 sandaczy takich 50-70 cm.. daje do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bym polecił stawy w Grzegorzewicach na miejscu bar,parking ,a opłata za całodzienne wędkowanie to tylko 10 PLN.

Z drapieżników tam występujących jest sandacz,sum,okoń i szczupak oczywiście :lol:

Tak od siebie dodam że na drapieżniki do wędkowania polecam dwa stawy po lewej stronie idąc od rybaczówki i baru ( czyli tam gdzie robimy wpłatę za wędkowanie )groblom tj. górny mniejszy dolny większy.

Więcej tu : http://www.stawy.hg.pl/

NAPRAWDĘ POLECAM !!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odświeżam temat z nadzieja że może coś się zmieniło w temacie na przestrzeni ostatniego roku :neutral: Tak swoją droga to można by założyć jakiś jakieś stowarzyszenie, wydzierżawić kawałek wody i stworzyć łowisko specjalne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Polecam łowisko "ELDORADO" dość duży zbiornik i pływają w nim nie tylko drapieżniki ale także ryby spokojnego żeru.Moje trofeum tam to szczupak 7,5kg na blachę.Ogółem łowisko bardzo godne polecenia łódki są do wypożyczenia.

Warto pamiętać o tym ze te łowisko ma sporo zaczepów (trochę blaszek i woblerów tam po urywałem.Szczerze polecam.

50zł za wjazd, 5zł/h łódka lub 30zł cały dzień pływania, oczywiście bez gwarancji że coś się przypnie :roll:

Jeśli ktoś ma więcej propozycji lub aktualizacje już istniejących, proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
sprawdź sobie łowisko w Długosiodle, łowiłem tam 2 razy w zeszłym roku, w 2 godzinki na spinningu ok 20 szczupłych ale takie sznurówki, może do tego czasu trochę podrosły

W tym roku z drapieżnikiem słabiutko. Byłem tam w lipcu, 4h na gruncie 12 karpi i 2h ze spinem 0 drapieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.