Skocz do zawartości
tokarex pontony

Tyczka do 3000zł


stefan w

Rekomendowane odpowiedzi

Poradziłem komuś w sprawie bata, to i mi może ktos poradzi.

Coraz bardziej podoba mi sie łowienie na tyczkę, znajomy dał mi parę razy spróbować i jestem pod wrażeniem. Chciałbym kupić taką wędkę max. cena do 3000 tys.

Wiem że takie wędki potrafią kosztować nawet i 20000 zł i czasami ktoś sprzedaje używaną w niższej cenie, ale ja chciałbym kupić nową a dobrą powiedzmy dla początkującego wędkarza w tej metodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 months later...

Mam jaksona comp.strike. 12.5 + dopalacz= 14 m. dalem chyba? 1600 kilka lat temu.Mam do niego sentyment......nie zakleszcza sie na zlączach...i ladnie pracuje.Jechalem na Mikado,Gargolinach,,Szimanach.....niby lepsze klasowo. a jade caly czas na tamtym..a...mam Lerca-13.....nad wodą zostaje w pokrowcu.....Ja ( subiektywnie ) wziąlbym 11-12.5 m. coś okolo 800-900 gram z malą skalą ugięcia.Tak do 2000 zl.Może za mniej....Nie bralbym hi-techów...wagowych....nad wodą są różne sytuacje--potrafią pęknąć...nawet mięśniówki ! :D Do tego dochodzi temat rzeka-na jaką wode....uciągi...etc.( mam listki 30 gram ! :D )czy jeziro ,kanaly ...rzeka..etc...........pozzdrofki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dawno byłem na tym forum, ale widzę że sie troche rozbujało :D

tyczki jeszcze nie kupiłem, miałem trochę wydatków i właściwie kupiłbym teraz jakąś tańszą.

Zastanawiałem się jeszcze nad używaną, widziałem trochę ogłoszeń, nawet jest chyba kilka w portalu haczyk.pl w dziale ogłoszenia. Tylko jak kupić używaną tyczkę a żeby nie była uszkodzona albo po jakiś przygodach, złamaniach itp.

Co o tym sądzicie? jak wogóle sprawdzić taki sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiesz ! Stefan , tu by sie przydała opinia jednego z Asiorów Polskiego Spławika ! Fajnie by było ! Jakby Gutek coś skrobnął , albo Lorenc , Brud lub inny z ekspertów ! Ja uważam że wędki robią sie używane po kilku łowieniach , jakby byla w dobrym stanie i w dobrej cenie to bym sie nie zastanawiał ! Jaką długość masz na uwadze ? .....pozdroffki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Poradził bym ci tyczke,Włoskiej Firmy "Mosella" nazwa Bata to "Manic" 14,5 meterka wazy jakos niecałe kilo i chce zaznaczyc ze te tyczki były robione na zamówienie dla "TEAM MOSELLA" i ja owy egzemplarz mam do sprzedania;) Dodam jeszcze ze ten kij jest robiony dla "Moselli" Brzez znana nam dobrze firme "Trabucco". w skałd kompletu wchodzi Bato o długosci 14,5metra + 4 Topy 6 metrowe jesli cie to interesuje to cene mozemy dogadac na gg Kontakt 5178133pisac o kazdej poze dnia i nocy odpisze napewno albo e-mail djpilot@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anonymous

Ja osobiście polecil bym ci wędke Colmica albo Mavera! W przypadku tych wędek jest pewnośc że jest dobry serwis a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne! Moim zdaniem powinienes wybierac z tych dwoch firm wędkarskich! Jeżeli interesuje cie jeszcze jakis kij to odezwij sie do mnie na maila to pogadamy o wędce w takiej cenie jak cie interesuje! pozdrawiam

moj mail to tomccio@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Garbolino.Mikado, Trabucco, Tubertini, Jaxon, Browning, Lerc, to firmy , które produkują bardzo dobry sprzęt...... kwestia gustu i ceny....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxio twoje poruwnanie Mikado, Jaxona z Trabucco ,Tubertini, to

jak byś poruwnał sam. Opel do Merca i jeden idrugi to bardzo dobry

samochód ......kwestia gustu i ceny. Ale mimo wszystko wole Merca.

Nawet używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anonymous

Ja osobiście polecam MAVERA od 5 lat łowie na te tyczki i są naprawdę

godne uwagi .Taką uniewersalną tyczką bedzie model MEDUSA , ma bardzo mały zwis jest dośc sztywna i lekka z powdzeniem mozesz jej uzywac na kanałach rzekach jeziorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno byłem na tym forum, ale widzę że sie troche rozbujało :D

tyczki jeszcze nie kupiłem, miałem trochę wydatków i właściwie kupiłbym teraz jakąś tańszą.

Zastanawiałem się jeszcze nad używaną, widziałem trochę ogłoszeń, nawet jest chyba kilka w portalu haczyk.pl w dziale ogłoszenia. Tylko jak kupić używaną tyczkę a żeby nie była uszkodzona albo po jakiś przygodach, złamaniach itp.

Co o tym sądzicie? jak wogóle sprawdzić taki sprzęt?

hehe ,ja łowiłem na stare legendarne wędzisko(dam litanium.. 9,5m ;470gr) była w 3 miejscach klejona,a raczej doklejana tak nieudolnie że szkoda gadać i wytrzymywało,lecz to wędka bardziej na kanalyi wody stojące.przy zakupie używanej tyki sprawdzałbym łączenia i cały kij czy nie ma jakiś pęknięć ,a i czy po długim użytkowaniu nie zrobił się straszny "zwis" jak to bywa czasem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

na ten sezon kupiłem sobie CORMORAN DARK DESTROYER carp

w zestawie wyszło nie całe 3000 pln tz pełna 13 m +4 topy i

pokrowiec na zawodach chłopaki stwierdzili że za tą cenę to rewelacja sztywny i mocny będzie się nadawał na kanał PIASTOWSKI WAGA 910 GRAM :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten sezon kupiłem sobie CORMORAN DARK DESTROYER carp

w zestawie wyszło nie całe 3000 pln tz pełna 13 m +4 topy i

pokrowiec na zawodach chłopaki stwierdzili że za tą cenę to rewelacja sztywny i mocny będzie się nadawał na kanał PIASTOWSKI WAGA 910 GRAM :):D

no z tą długością ,karpiowy kij , z taką wagą , za te pieniądze i 4 topy to nieźle,chciałbym zobaczyc jak sie nim łowi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Gość Tomek1992

Ja poleciłbym bym ci mavera competition 201 13 m , kupiłem go za 2700 z 2 topami 4 elem i topem do kubka po 3 łowieniach , najmocniejszy model z tej serii. Mam go od maja i bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.