Skocz do zawartości
tokarex pontony

Fundusz kół PZW


Gość tom3hs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tom3hs

Witam mam pytanie czy jako członek koła PZW w którym opłacam składki i fundusz na rzecz koła 25zł czy mam prawo wiedzieć jaką sumą z tych pieniędzy dysponuje to koło i jeżeli było by to 1000zł na co zostało przeznaczone ?

Teraz druga teza czy jako członek w radzie zarządu koła mam większe prawa do poznania stanu funduszu koła jak to jest ? i czy pieniądze mogą wydawać osoby takie jak prezes i skarbnik ? bez uzgodnień z członkami koła ? proszę mi przybliżyć te problemy będę ogromnie wdzięczny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Panowie MACIE prawo wglądu w dane finansowe koła :mrgreen:

Co do ich dysponowania :?: Pośrednio możecie wpływać na decyzje :mrgreen: zgłaszać wnioski na zebraniu :mrgreen:

Na corocznym zebraniu sprawozdawczym OBOWIĄZKOWO Prezes / Skarbnik rozlicza się z kasy - na co była wydatkowana :mrgreen:

Proszę sobie poczytać Zarządzenia o organizacji i funkcjonowaniu Kół Wędkarskich wszystko jest czarno na białym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest Walne aby nie tylko swoją obecnością zaszczycić zebranie ale także aby zadawać pytania nawet niewygodne. Lepiej te pytania zadawać a nawet trzeba na zebraniu niż na forum. Bo na forum to jest wtedy kiedy nie otrzymamy odpowiedzi satysfakcjonującej. Ale wtedy też jest tylko dowolna interpretacja, która i tak nic nie przyniesie z wyjątkiem bezproduktywnej kłótni. Na forum nie załatwi się tak problemów, które nas dotyczą jak na zebraniu. Tym bardziej że te problemy są bardzo indywidualne dla każdego koła. Chodźcie na zebrania i zadawajcie pytania, bo to nawet obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.