Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaka wędka na gumę ?Problem .


Michu okon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam noszę się z zamiarem kupna wędki do łowienia na gumę , generalnie chodzi o wklejankę na okonie, czytałem wiele o tego typu wędziskach i ile jest wędkarzy tyle opini , na wędkę mogę przeznaczyć około 500 zł, jak narazie najlepszą wędką jaką miałem w ręku jest dragon fisch maker , ale czy warto dawać tyle pieniążków na wędkę?Fisch maker kosztuje 400 + zł , miałem też w ręku kongera tango tańszą wędkę bo kosztuje około 300 zł następnie cupido również wklejankę koszt 130 zł i też fajna wędeczka , mam problem czy rzeczywiście warto dać te 500 zł za wędkę , łowię 4 razy w tygodniu obecnie na wędce kongera ze zmienioną przeze mnie szczytówką niby łapię te okonie ale apetyt rośnie i chciałbym kupić sobie na ten sezon coś lepszego , proszę o radę czy rzeczywiście warto wydać 400 zł na coś co mogę mieć i za 150 zł , bo przecież wędka sama ryb nie łapie tylko wędkarz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Do łowienia okonków nie potrzebujesz mega wybitnego wędziska, myślę, że lepiej będzie jak większość tego funduszu przeznaczysz np. na przynęty bądź lepszy kołowrotek. Może na początek będzie świetny Dragon Millenium HD Senso Jig, ostatnio widziałem za 160zł na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreciolek mam dobry , jesli mialby kupic dragona to fischmaker inne dragony mi nie leza ..jutro jade do salonu wedkarskiego poprzymierzac sie i cos wybrac , nie lubie wyrzucac kasy w bloto , po co dawac 400 zl za cos co mozna miec za 100 zl tylko z inna nazwa i bez "kolorowych" bajerow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.