Skocz do zawartości
tokarex pontony
Tomek2698

Przebieg kontroli wędkarskiej

8 postów w tym temacie

Witam ja wygląda kontrola wędkarska. Nigdy jeszcze mnie nikt nie sprawdzał. Jak na przykład ktoś nie ma karty i opłaconych składek to skąd strażnik ma wiedzieć na jakie nazwisko ma wystawić mandat. Przecież ta osoba może podać nie prawdziwe dane.

Za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

Jeśli chodzi o dane to żaden problem. Zadzwonią po policję, która je potwierdza.Więc to żaden problem. Mało tego, jeśli nie masz przy sobie w przytoczonej przez Ciebie sytuacji żadnego dokumentu, to taka kontrola może zakończyć się wizytą w komisariacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem okazję brać udział w kontroli przy udziale strażnika SSR. Kontrolowane wówczas były dokumenty pod kątem opłacenia składek, poprawności wypełnienia rejestru połowu etc. Ponadto złowione ryby, a także sposób połowu ( jeden z kontrolowanych miał w wodzie jedynie podrywkę ). Kontrola kończyła się pieczątką potwierdzającą dokonanie kontroli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy jesli mam oplacona karte i skladki na dana wode, ale wedkuje na 3 wedki to maja prawo mi zabrac sprzet czy tylko dac mandat ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinieneś dostać mandat, ale jeśli byś łowił na prywatnym łowisku a właściciel by się zgodził byś mógł łowić na więcej wędek.

"Wędkarz na rybach pyta się innego "wędkarza" dlaczego łowi na 10 wędek, a ten na to że więcej nie ma" :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1.1. Łowienie ryb metodą gruntowo-spławikową dozwolone jest równocześnie na

dwie wędki, kaŜda z linką zakończoną jednym haczykiem z przynętą naturalną.

Ten zapis chyba nie podlega dyskusji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no skoro mam karte i oplacone skladki to nie jestem klusownikiem tylko zlamalem regulamin wiec zasluguje na mandat chyba? a jakiej sprawie ja nic nie wiem..masz moze do tego link ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragon

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz