Skocz do zawartości
tokarex pontony

Lorpio MegaMix Płoć


eM_Si

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie co do zanęty firmy Lorpio - MegaMix Płoć Chocolate. Zanęta można powiedzieć z najniższej półki cenowej, ale w wędkarsko trudnych warunkach mnie nie zawiodła - upał >30 stopni, zero wiatru, niezbyt czysta woda, w godzinach od 12 do 15 zapewniła mi kilkanaście brań, głównie płoci i sumików (koszyczek), do tego ma naprawdę ciekawy zapach. Sprawdziła się wtedy bez żadnych dodatków (oprócz robali). Moje pytanie jest takie - czy ktoś miał z nią do czynienia? Może ktoś pochwali się swoimi wynikami, ma już opracowaną jakąś recepturę, wie jak ją dosmaczyć? Z góry dzięki!

0_0_productGfx_525be8d4752b2ad3361a49f44586aafc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

stosowałem ja ze 2 razy w zeszłym sezonie do namoczenia używałem aromatu w płynie MVDE Liquide Arome Gardon. oczywiście do tego odpowiednia ilość gliny lub ziemi w zależności od potrzeb. na rekreacyjne łowienie ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciapy Lorpio są bardzo dobre, ja dodaję jeszcze prażonych konopi i obowiązkowo mielony słonecznik albo wiórki kokosowe - najlepsze są wiórki, ale muszą być drobno zmielone - takie własnej roboty :)

Można też pestki z dyni zmielić i dodać zamiast powyższych, ale z tym więcej roboty.

Dipów żadnych nie daję i biorą :)

PS. Tylko ja w jakichś innych paczkach kupuję, ale też Lorpio - 2Kg 13,50 PLN'a :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Magnetic" to fajna mieszanka :)

Co do tych tańszych to płoć stosowałem z dodatkiem prażonych i zmielonych konopi, pinek i aromatu robinsona płoć lub scopex.

Robinson aromaty, dodatki zanętowe:

http://www.zander.pl/zander/230-dodatki-zapachowe-i-dipy

Przy dodaniu konopi i odpowiednim nawilżeniu zanęty mieszanka fajnie pracuje i całkiem dobrze wabi te wdzięcznie, bo przeważnie skore do współpracy rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wypróbował tą ze zdjęcia z pierwszego postu, ale u nas nigdzie jej nie widziałem :/

Są w opakowaniach 1kg i 3kg - oczywiście większa paka wychodzi taniej na kg ;).

Pomijając zanęty tańsze, zdecydowanie ciekawszą mieszanką jest seria Magnetic ;)

Niestety wiem to z autopsji.... ale te tańsze są też ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.