Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Odra Zachodnia na odcinku Dziewoklicz - Przekop Parnicki


skubi

Łowię na ww. odcinku Odry na:  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Łowię na ww. odcinku Odry na:

    • 1. Tyczkę
      1
    • 2. Bat
      0
    • 3. DS/Feeder
      7
    • 4. Guntówkę
      2
    • 5. Bolonkę
      1
    • 6. Spining
      16
    • 7. Żywiec/Martwa Rybka
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Witam,

Od dłuższego czasu przeszukuję forum w poszukiwaniu informacji o specyficznym odcinku Odry Zachodniej pomiędzy Dziewokliczem a Przekopem PArnickim. Wiem, że wielu Kolegów na samą myśl o tym łowisku dostaje białej gorączki, bo co tydzień w weekend rozgrywane są tam najróżniejsze zawody.... w ub. sobotę - Miasto Szczecin a w niedzielę Goleniów.... i tak bez końca. Ale jest to interesujace łowisko, szczególnie ze względu na umocniomy kamieniem wał przeciwpowodziowy oraz pokazujące sie tam ryby. Dlatego chciałem zapytać o Waszą opinię o tym odcinku rzeki, o doświadczenia i ew. porady..... bo zaledwie kilkanaście tegorocznych wypraw z feederkiem pozwoliło mi tylko "liznąć" tej wody :)

Pozdrawiam

Skubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość grzechuce

e tam biala goraczka. no moze troche jak lodziami, skuterami i innymi pierdutami wode miela zwlaszcza na weekend. zbladzeni amatorzy (doslownie) kajakarstwa plywajacy pod nosem tez potrafia draznic. ale ogolnie dobrze tam jest jak nikogo na wodzie nie ma: sandacze, ladne okonie i bolenie, sum tez sie trafia. szczupaki tez sa ale tylko w kilku miejscach. ogolnie jest pare fajnych miejscowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że miejsce to upodbali sobie spinningiści..... z moich obserwacji nad wodą widać sporo bolenia, kleni i okonia...... niemiłosiernie tępiących białą rybę..... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać sporo bolenia, kleni i okonia

Bolenia i okonia jest tam sporo, bolenie bywają ładne. Z kleniem natomiast nigdy się tam nie zetknąłem, w okolicach samego Dziewoklicza można za to trafić jazia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

na przekopie parnickim ryba znikla. moze kwestia temperatury. nikt nie mial ostatnio za bardzo efektow ani na biala ani na spining :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

byłem dzisiaj , od świtu .dziewoklicz na murku

moi dwaj koledzy wedkowali na baty ja na federa .

na bata brania były bez przerwy , kumple nałapali płotek 15-20 cm chyba powyzej 120 sztuk na jednego, trafił sie mały leszczyk , rzadko krasnopiórka , okoń i krąp . pare sztuk boleńka małego :)

u mnie słabiutko wedkowalem troszke dalej , ciezko zaciąc i brała płotka tez 20 - 15 cm. zdecydowanie mniej 10 sztuk :) dostałem baty od bciarzy

zakonczylismy z nadejsciem mocnego wiatru o 12 w południe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj , od świtu .dziewoklicz na murku

moi dwaj koledzy wedkowali na baty ja na federa .

na bata brania były bez przerwy , kumple nałapali płotek 15-20 cm chyba powyzej 120 sztuk na jednego, trafił sie mały leszczyk , rzadko krasnopiórka , okoń i krąp . pare sztuk boleńka małego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.